2014. április 24.

Fórum

Fórum » Piactér » Hangszerek

eladás, vétel, csere

Nati

Az új hozzászólás írásához be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Csibi Szabolcs - 2005. május 5., 16:08

Szia !
Van egy háromhuros jo állapotban levő feljavított régeni brácsám 25000ft-ért ha érdekel sürgősen irj.Kedden BP leszek vele.
email:szahmad_7@yahoo.com

Nagy Gábor Ferenc - 2005. március 13., 14:36

Sziasztok!

Általam már nem használt hangszereim kínálom megvételre. Két 42-es hangszeremet, az egyik kontra, a másik brácsa, illetve egy 39 és feles hangszert. Ha valakit érdekel, kérem írjon a rozsdamaroband@freemail.hu e-mail címre. Üdv mindenkinek!

Nagy Gábor (Rozsdamaró)

Vrábel Mihály - 2005. március 10., 23:37

Köszike Kék cinke. Biztos neked van igazad, de Borsi Feri is valami kisfőnök ott.
Üdv Misi

MODERÁTOR - 2005. március 10., 18:59

Vigyázzatok arra, hogy ne bántsatok senkit itt a fórumban, aki nem tud reagálni. Meg egyáltalán ne nagyon bántsuk egymást! Szakmai kérdésekről lehet tovább vitatkozni. :)

Köszönettel:
a MODERÁTOR

q8bcvh - 2005. március 10., 18:40

Nem leszólás volt, hanem megállapításokat közöltem. Sehol nem látom a szövegemben azt, hogy "rossz". Csak azt mondtam, hogy még nem találkoztam vele. Kövezzenek meg, de úgy érzem hogy semmi bántót nem írtam, csak azt akartam kifejezni, hogy érdekes. :))) A többi dologra a választ inkább magánba írnám. Még annyi, hogy Borsi Ferit nagyon nem szeretem...

Kék Cinke - 2005. március 10., 14:56

Csak egy apró és nem túl lényeges megjegyzés: nem Borsi Ferenc az igazgatója az Óbudai Népzenei Iskolának, hanem Kobzos Kiss Tamás.

Vrábel Mihály - 2005. március 10., 14:38

Kedves Q8BCVH.
Igen, ezek az úgynevezett "népi citerák". És lehet hogy te 15 éve citerázol, édesapám 30 éve csinál hangszereket, és a citera az elsők között volt, ugyhogy a kritizálás helyett inkább nézz utána szépirodalomban, biztos találsz kottázásról rajzot, de ha nem megy, javaslom Hívd fel Borsi Ferit az Óbudai népzenei iskola igazgatóját és kérdezd meg, hogy milyen a kottázása a "Vrábel-féle citeráknak", és ő majd elmondja neked. ha gondolod még telefonszámot is küldök. Ja és valóban nem lehet többszólamú zenét játszani vele, mivel a magyar népzenei akkortájt nem igényelte a többszólamú hangzást, hidd el az akkori öregek egy szólam mellett is tudták 3 napig bulizni egy lakodalomban. (pl. tatáméknál, ahol a harmadik napon még birkát kellett vágni, mert nem ment szét a násznép.)Nem tudom, hogy milyen citerakészítőket ismersz, de szerintem az én ismerettségi köröm tágabb ilyen téren. Bocs, most nem akartalak megbántani, csak utálom, ha "NEM HOZZÁÉRTŐ" emberek elkezdenek kritizálni valamit. ha gondolod küldj fényképet az általad ismert citeráról. Kiváncsian várom!!!nyugodtan irj vissza ide, vagy a kavaro@freemail.hu cimre, és folytathatjuk a beszélgetést. Üdv Misi

q8bcvh - 2005. március 8., 10:32

Kedves Misi!
Megnéztem az oldalt, természetesen főleg a citera érdekelt. Azok a citerakészítők, akiket mi ismerünk, kicsit máshogí készítik a hangszert. A képen látott hangszeren 12 évnyi játék után nem tudtam eldönteni, hogy melyik hang melyik. Ezen valóban nem lehetne többszólamú zenét játsszani. És ahogy látom, kb. 1 oktáv van rajta. Ilyet sem láttam még.

Saás Réka - 2005. március 4., 18:40

Nekem van egy agyon használt hegedűm (de azért még müködő képes)
nekem már nem kell (ingyen is szivesen odadom) ha érdekel írj a :reeeekaaaa@freeemail.hu-ra

Varga Gábor - 2005. február 24., 16:01

Van 3 db brácsám eladó. 2 42-es és egy 38-as.
Ha valakit érdekelne akkor írjon e-mailt:
pacynak@axelero.hu
Bye

Varga Gábor - 2005. február 24., 15:50

Nekem van 3 eladó brácsám. 2 db 42-es és egy 38-as.
Ha érdekel valakit irjon e-mail-t a pacynak@axelero.hu címre.

Vojtonovszki Sándor - 2005. február 16., 23:33

Szervusz.Nekem van egy eladó háromhúros brácsám.
Tokkal együtt jó állapotba.
Vagy el is cserélném akár, szintén háromhúros csak kisebb brácsra.
(nekem a mostani sajnos túl nagy)

Vrábel Mihály - 2005. február 14., 1:15

helló Sándor.
Te most hangszerrestaurátor, műgyüjtő, zenész, hangszerkereskedő vagy????
És csak hegedű, meg brácsa érdekel???

Vrábel Mihály - 2005. február 14., 1:08

Brácsákat Szászrégenben lehet venni. Nagyon jók. Haverom már 3-at is vett. kb. 13eFT körül volt darabja. Mondom, hogy nagyon jó.

Seben Attila - 2005. február 14., 0:06

Szi

Brácsa érdekelne de nekem is elküldhetnéd az árakat meg ha van akkor képeket is elöre is köszi: Seben Attila

sebena@freemail.hu

Sándor István - 2005. február 13., 0:47

Vennék hegedüt és brácsát. Jó állapotban lévö, használt hangszereket keresek, (Ha úgy érzed, hogy még sincs túl jó álapotban a hangszer, azért írj! Hátha kihozunk belöle valamit.) Ha a nagypapa hangszere a csak a falon lóg, vagy a padláson porosodik, írj nekem!

Sándor István - 2005. február 13., 0:40

Szia Szabolcs!
Vennék hegedüt és brácsát.
Szeretném öket személyesen megnézni, de elöre is, szeretnék kérni egy irányárat a hangszerekkel kapcsolatban (ha esetleg több is van)!
Elöre is köszönöm: Sándor István
pityeszq@freemail.hu

Kemecsei Gábor - 2005. január 8., 8:08

Sziasztok!
Tovabbitom a valaszokat Marcsunak, mert igazabol o kerdezi.
Koszonettel: kemecs

Csibi Szabolcs - 2005. január 6., 12:50

Hello Gábor!
Ha megéri neked kijönni érte Erdélybe,tudok egy pár használtat,itt sepsiszentgyörgy környékén aránylag olcson(Schunda,Bohák,Doina),fel is javithatom ha szükség van rá.

Vrábel Mihály - 2005. január 6., 12:38

Helló gábor.
Hát nem tudom, hogy hova fordúlj, én se hallottam senkit, aki cimbalmokat csinál, vagy felújít.
Esetleg nemtudom Szászrégenben csinálnak-e. Mert tudom, hogy ott nagyon olcsók a hangszerek.
A másik, hogy azt áthozni a határon az megint rizikós.
Szerintem Unger Balázst (a Galga cimbalmosát)kellene megkérdezni, ő lehet hogy tudna segíteni ebben.

Kemecsei Gábor - 2005. január 5., 12:26

SEGÍTSETEK!
Kedves Mindnyájan,
a segítségeteket kérem, cimbalmot keresek megvételre.
Nagyon lelkes tanítvány vagyok, de már fogytán az erőm, szóval hová
tűnt az a sok cimbalom, amin a régiek játszottak?
Felújítandó (is) érdekel, mert a pénzem nem sok...
Köszönöm!
Marcsu

Vrábel Mihály - 2004. december 30., 22:52

Sziasztok. Aki igazán jó hangszert akar venni olcsón, az nézze meg a "nepihangszerek.fw.hu" weboldalat.

Sulyok Tamás - 2004. december 19., 22:36

Szia, Kriszta!
Érdekel még a brácsavonó?
susutomi@freemail.hu

Vojtonovszki Sándor - 2004. december 14., 6:59

Helló!
Érdekelne dob meg brácsa is.
Árajánlatot meg esetleg képeket tudnál küldeni?
Címem:kontrabassz@freemail.hu
Köszi

Kocsis Zsuzsanna - 2004. december 9., 13:17

Igen, már megkaptam a választ, de úgy döntöttünk, h a nyár folyamán elmegyünk Babossal Gyimesbe s akkor "összehaverkodunk" pár öreggel :), na s szépen megkérem az egyiket, h csináljon nekem ütőgardont. Bár az utazást még csak megemlítettük, lehet nem is megyünk. Különben milyen hírekről beszélsz, teljesen magamtól találtam ki, h Te az a Gyula vagy! Nem tom pontosan mire gondolsz, de ha van időd akkor kifejthetnéd. Nagyszerű, h Te az a Gyula vagy, de félre ne értsd, különben a Babos is üdvözöl s még valmit mondott csak már elfelejtettem, na majd legközelebb! Addig is szia s ne szólíts Zsuzsának az olyan komoly s én nem igen vagyok az...

Albert Annamária - 2004. december 6., 15:20

Sziasztok. Megnézném a Szászcsávási banda c. filmet. Hogy juthatnék hozzá?
annamari_albert@yahoo.com

BOROS KRISZTINA - 2004. december 6., 12:06

Brácsavonót keresek Debrecen, és környékén

Vrábel Mihály - 2004. november 29., 12:35

HElló.
Ha nagyon olcsón szeretnél Nagyon jó brácsát venni, akkor érdemes Szászrégenbe kimenni. Haverom már 3 brácsát is vett ott. 13eFt volt, és nagyon jó hangjuk van.

Mocsári Norbert - 2004. november 29., 8:01

Asszem én is tudok egyett 30000-ért.Ha érdekel írj a johnsonbacsi@freemail.hu-ra

Vojtonovszki Sándor - 2004. november 28., 21:28

Van egy eladó mezőségi 42 brácsom.tel:06705077702 vagy kontrabassz@freenail.hu

Cserepes Gyula - 2004. november 20., 15:01

Szia Zsuzsa!

Igen, én vagyok "az a Gyula". Gondolom te meg Zalás lehetsz- ezek szerint... Gyorsan terjednek a hírek. Ami meg a gardont illeti, úgy látom Misi már válaszolt is a kérdésedre. :))
Gyula

Vrábel Mihály - 2004. november 16., 0:01

Szia Zsuzsa.
Mi csinálunk ütőgardonokat.
Ha bővebb információ kellene, akkor írj a kavaro@freemail.hu címre.
Egyébként 60ezer Ft.
Van hajlított, de szerintem faragott is van odahaza.

Nagy Gábor Vilmos - 2004. szeptember 30., 13:07

Szervusz!
Engem is érdekelnének és árajánlatot szeretnék kérni
címem: hogyakutyam@freemail.hu
Üdv: Gábor

Kocsis Zsuzsanna - 2004. szeptember 16., 12:19

Hééé! Én se maradjak már ki! Engem is érdekelne, hát hogy néz ki, hogy gardonos vagyok s nincs gardonom!!! Szóval írjál nekem is, nagyon megköszönném!
Az e-mail cím: zsuann@freemail.hu
Szia: Zsuzsi

Kocsis Zsuzsanna - 2004. szeptember 16., 12:11

Szia Gyula!(Te az a Gyula vagy aki ismeri a Babost?)Na mind1!
Engem csak az érdekelne, hogy hol lehet venni vagy csináltatni gardont?
S ha ez meg van akkor mennyibe kerülne? Vagy egyáltalán milyen ár körül forognak?
Elöre is köszi: Zsuzsi

Cserepes Gyula - 2004. augusztus 22., 11:26

Hello!

Sajnos csak most tudom küldeni a képet, mert az utóbbi időben sok munkám volt, és nemigen voltam itthon. Egyébként nem voltam berényben, de ezt gondolom te is észrevetted. :))

Vrábel Mihály - 2004. július 21., 22:43

Szeva Gyula.
Kellene ha nem gond az email címemre küld már el.
Majd felrakom a honlapra.
Jössz Jászberénybe?
Én már biztos ott leszek!
Hali!

Cserepes Gyula - 2004. július 14., 19:36

Szevasz!

Kell még fénykép a dobról? Készítettem, úgyhogy el tudom küldeni ha gondolod. Gyula

Gyulai Farkas Sándor - 2004. június 16., 12:20

A brácsa érdekel ? árajánlat, netalán fénykép akad-e? Bôgô, ha volna...

sandor@grace.se

Vrábel Mihály - 2004. június 13., 11:28

Köszi Gyula!
Az elküvetkező 1 hónapban még állandó frissítések alatt fog állni, mert még nincs minden hangszerről normális képem, meg a hangszerek mellé a hangját is fel akarom tenni, mert szerintem úgy a teljes.
Szeva!!!

Csibi Szabolcs - 2004. június 13., 11:05

Sziasztok! Most már a gardonyon és dobon kivül kobozzal, brácsával és hegedűvel is tudok szolgálni

Cserepes Gyula - 2004. június 11., 19:33

Hali!

Engedj meg egy kis "s*ggnyalást": szerintem a maguk nemében nagyon jók és páratlanok! (megéri befektetni ezekbe a hangszerekbe)

Üdv, Gyula

Vrábel Mihály - 2004. június 5., 19:56

Népi hangszerek

Eladó új jó minőségű népi hangszerek! www.hangszerek.tk

Dinnyés József - 2004. május 26., 12:01

Kerestem tekerőt! Találtam. Köszönöm a figyelmet.
A 3 és fél oktávos indiai harmónium előlépett az eladható hangszerek közé. Akit érdekel, jelentkezzen.
Üdvözlettel mindenkinek
Dinnyés József

Vrábel Mihály - 2004. május 24., 10:33

Szia Dinnyés Úr.
Vrábel János vagyok Csókáról, az Őrségben együtt muzsikáltunk. Olvassuk, hogy tekerő után érdeklődsz.Van eladó több is, újak, mivel népi hangszerek készítésével foglalkozom.ha érdekel várom a jelentkezésed.
Email: kavaro@freemail.hu
Tel:/00381/230 71-639
Délvidék(szétdarabolt Bánát)

Csiszer István - 2004. május 23., 22:29

Mégsem adom el:( De megnézni meg lehet:) Teszek ki mindjárt fotót róla. Egyébként én csináltam, ez az első. Ha komolyan érdekel, belevágok még egybe.

Mucsina Norbert János "Munyó" - 2004. május 21., 8:38

Isvan!
Ezt a nagydobot tenyleg 30 e-ert mondod? Hol lehetne megnezni? :-) Lehet, hogy erdekel a dolog.

Csiszer István - 2004. május 20., 4:29

Nagydob (tapan, 67 cm átmérő, kecskebőrrel, új) 30 ezerért sok?

Dinnyés József - 2004. május 15., 6:35

Gyula uram!
Írj ide, vagy címemre: irodalom@externet.hu
mert E-mail címed visszabeszél.
Kérdésem: hogy mennyiért?
A csere nekem jobb lenne,
mert így "tőkésítem" a hangszerem.
Köszönöm
Dinnyés József

Cserepes Gyula - 2004. május 14., 20:13

Hello!
Cserét sajnos nem tudok, de ha érdekel olcsón, jó minőségű tekerőlantot tudok szerezni. Teljesen új. Gyula