Folkrádió

Fórum

Szeretnék hegedűlni tanulni.Pesten lakom és vlmi zeneiskola félét keresek.Ha valaki tud nekem segíte

Németh Zoltán

Új hozzászólás írásához be kell jelentkezni. Ha még nem regisztráltál, itt megteheted.

hegeduoktatas - február 5., 14.12

HEGEDŰOKTATÁS KEZDŐKNEK!!!

Sziasztok vonósok !
AKCIÓS ÁRAKKAL BEIRATKOZÁS MOST !
Egyéni módszeremmel,könnyedén,jó hangulatú hegedű órákkal várom a tanulni vágyókat Budapesten! Nálam nincs botkezű, botfülű ember,csak hegedülni szerető,és tanulni vágyó emberkék vannak, akik szeretnek nálam tanulni, és örömmel vesznek részt az órákon!
Nincs korhatár,lehetsz 5 vagy 60 éves ,egy a fő! Akarj , és szeress hegedülni tanulni,mert az csodálatos! MINDEN HEGEDÜLNI VÁGYÓT SZERETETTEL VÁROK,HOGY MEGISMERJÉK A HEGEDŰJÁTÉK SZÉPSÉGÉT ÉS TECHNIKÁJÁT!
Jelentkezni:hegeduoktatas.akcio@gmail.com
FACEBOOK:https://www.facebook.com/profile.php?id=100010168157083

Citeratábor - 2016. január 4., 11.42

XII. Citerázzunk Együtt - Citerás Továbbképzés

Kedves Citerások!

Citerázzunk együtt! – A Tisza ’83 Citeraegyesület immár 12. alkalommal hirdeti meg két napos intenzív, a nyári citeratáboraihoz hasonló továbbképzését!

A képzés ideje:

2016. február 13- február 14.

A képzés helye:

Gáspár András Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium – 6000 Kecskemét, Hunyadi Tér 4.

(Nyári táborunk helyszíne!)

Elhelyezés:

2 ágyas, fürdőszobás szobákban

Részvételi díj:

11.000 Ft/fő

A részvétei díj tartalmazza a szombati ebéd, vacsora és a vasárnapi reggeli, ebéd költségét, egy éjszakára szállásköltséget, valamint az oktatás költségét. Lehetőség van február 12-én, pénteken este megérkezni, ennek szállás költsége 3.000 Ft.

A képzés célja:

Egy hangulatos hétvége, melynek középpontjában a citera áll. Nyári táborainkhoz hasonlóan délelőtt és délután is csoportos keretek között folyik az oktatás mindkét nap 10 órai kezdettel. S aki még kedvet érez rá, este közös zenélés szerepel a programban.

A továbbképzés csoportos foglalkozásain egy adott tájegység dallamait, díszítéseit fogjuk megismertetni a résztvevőkkel, akik autentikus és hangszerelt változatban is képet kapnak a tájegység jellegzetességeiről További szakmai program a www.citeratabor.hu oldalon található!

Kezdő citerásokat sajnos nem tudunk fogadni, nekik a nyári táborunkban biztosítunk megfelelő képzést!

Jelentkezni január 4-től, az alábbi módon lehet:

Jelentkezést csak a www.citeratabor.hu internetes oldal elektronikus jelentkezésében tudunk fogadni. A részvételi szándék mellett kérjük jelezni, ha már pénteken szeretnének megérkezni.

JELENTKEZÉS ITT!! (kattintson a linkre!)

Szakmai oktatók:

Nagy Vivien, Szabó Ferenc, Szőke Péter, Kiss Tamás - tambura

A továbbképzés ideje alatt lehetőség van találkozni a nyári táborunk oktatóival, szakmai kérdések megvitatására, tanácsadásra.

Mindenkit nagy szeretettel várunk!

További információ:

Nagy Vivien: +36/30/304-01-03

Szabó Ferenc "Franky": +36/30/396-86-70

Szőke Péter :+36-70-372-1022

tisza83@gmail.com, info@citeratabor.hu

www.citeratabor.hu

Ződi Anita - 2015. augusztus 26., 7.43

Hello :)

Én okleveles Hegedű Mestertanár vagyok, komolyzenei területen végeztem, és 8 évig népzenét is tanultam, majd tanítottam. Nagyon szívesen adok magánórákat Budapesten, amennyiben ez érdekelne, keress fel bizalommal :)

E-mail címemen bármikor elérsz: jancsa16@gmail.com

Kinga - 2015. április 17., 9.02

Van egy tíz éves lányom aki nagyon ügyesen énekel. Tanárt keresek neki a Román határ közelében, Nyírbátor környéken. Ha valaki tud, kérem segítsen. Köszönöm.

Tóth Balázs - 2015. április 12., 14.34

szeretnék népi furulyán megtanulni debrecenben

Klapács Zsuzsanna - 2015. március 25., 9.28

Orosháza Békéscsaba környékén,felnőtteknek alapfoktól citerázni szeretnék tanulni
kérem a segítségeteket.Köszönettel egy nagymama

mferi - 2014. november 28., 6.13

no mégeccer
nem csimmát gardont adnék el

Buda Ádám - 2014. november 25., 12.01

Kedves Olvasó!

Régebbóta foglalkozom népzenével, régizenével. 2008-ig tanítottam is kobozt, tekerőlantot, népi furulyát, blockflötét, egyebet. Miután nem végeztem el azt a bizonyos nyíregyházi tagozatot, megszűnt emez tevékenységem, vagyis elküldtek. Azóta "csupán" zenélésből élek kis családommal, s ez egyre nehezebbé kezd válni.
Kérlek, ha ismered eddigi tevékenységemet, vagy hallottál rólam, segíts találni nekem valami hozzám méltó pénzkereseti lehetőséget! Kicsit szégyellem magam, hogy nekem nem megy, de hidd el, hogy ha már a fórumhoz fordulok, nem lehet jó a helyzet.

Köszöni: Buda Ádám budaenekmondo@gmail.com

Tamás - 2014. november 6., 14.33

Sziasztok!

Tud valaki esetleg jó népi bőgő tanárt ajánlani, aki Budapesten tanít? Hipermotivált kezdő lennék, aki még nem nyugdíjas, de már nem is gyerek. :)

Minden tippért előre is köszönet!

tamás - korongozo(csiga)gmail.com

Bánfi Ariadné - 2014. november 4., 17.55

Sziasztok!

Népi ének oktatók keresnék Budapesten, teljesen kezdő vagyok, de nagyon szeretnék ezzel foglalkozni.
Köszönöm!

Boros András - 2014. október 15., 19.44

Kedves magyarok!

Furulya oktatást kezdek a héten. Felnőtt gyermek , kezdő és haladó is jöhet, ha akar tanulni!
Én nagyon szeretek tanítani, de a lelkes, szorgalmas tanítványokat szeretem a legjobban.A lusták és a gyakorolni nem akarók, kérem kíméljenek!
Gyertek múlassuk együtt az időt!
Furulyázni jó, az együtt éneklés, pedig összecsiszolja a lelkeket.
Szép napokat! Boros András
36209565734

rozinantee - 2014. október 9., 10.51

Sziasztok!
Népi furulya oktatót keresek a XIII. kerületbe, Árpád-hídi metróhoz közel. Két felnőtt + egy serdülő tanulna, kezdők.
Köszönöm!
langera@freemail.hu

- 2014. február 5., 19.51

Szeretnék nagybőgőzni (népi) tanulni, Budapesten. Kérem aki tud segíteni, jelezze nekem: ri80519@gmail.com

Tövisháti András - 2013. október 18., 19.52

Népzeneoktatást vállalok skype-on kezdőknek!
Népi furulyák és népi hegedű.
Népi furulyát lehet venni nálam.
http://tovishatihangszerek.blogspot.hu/
(Részletek a blogon)

Török Vidor - 2013. október 2., 13.47

NAGYDOB ELADÓ(moldvai, tapan, davul)több rétegű tokkal. szelindekzene@gmail.com

B.Alexandra - 2013. szeptember 25., 10.28

Citeratanfolyam a Marczibányi Téri Művelődési Központban!
A foglalkozásokat Berta Alexandra, a Zeneakadémia Népzene Tanszékének óraadó citeratanára tartja.
A következő alkalom időpontja: 2013. október 13. (vasárnap)
A foglalkozások díja alkalmanként (90 perc): 2000 Ft
Jelentkezni: alexa@bertaalexandra.hu

Nagy Janka - 2013. augusztus 25., 12.31

Sziasztok!

Népi furulya tanárt/tanárnőt keresek Budapesten. A nagy.janka85@gmail.com-ra várom a lelkes oktatók elérhetőségeit! :)

B.Alexandra - 2013. március 29., 19.03

A foglalkozásokat Berta Alexandra, a Zeneakadémia Népzene Tanszékének óraadó citeratanára tartja.
A következő alkalom időpontja: 2013. április 7. (vasárnap)

sárközi jozsef - 2013. március 23., 5.26

Üdvözlök mindenkit! Hegedü oktatást vállalok budapesten,kezdötöl a haladoig.a következö müfajokban:klasszikus,jazz magyarnépzene,román és latin.
Jomagam egy világot járt hegedümüvész vagyok Járóka Sándor unokája,és szeretném tovább adni a tudásom hogy a zenélés ne csak egy álom maradjon hanem beteljesült valoság akár felnőtt korban kezd bele az ember. Szeretettel várok minden kedves leendö zenélni vágyo embert, korrekt preciz megbizhato ember vagyok olcso árakkal! 06 20 282 63 41.
masterviolins007@gmail.com
Ha még nincs hegedűd nálam vannak ólcsó de jó hangszerek!!!

B.Alexandra - 2013. március 2., 22.58

A következő alkalom időpontja: 2013. március 10. (vasárnap)

B.Alexandra - 2013. február 6., 0.06

A következő alkalom időpontja: 2013. február 17. (vasárnap)

Citeratábor - 2013. január 21., 12.23

Kedves Citerások!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket/Benneteket, hogy egyesületünk a nyári hagyományos citerás és népzenei tábora előtt megrendezi a IX. Citerázzunk együtt! – citerás továbbképzését!

Várunk mindenkit nagy szeretettel 2013. márciusában Kecskeméten, a megszokott táborhelyünkön!

A képzés ideje: 2013. március 9-10.
A képzés helye: Ifjúság Szálló – 6000 Kecskemét, Jász utca 32.
Elhelyezés: 2-3 ágyas, fürdőszobás szobákban
Részvételi díj: 10.500 Ft/fő

A részvétei díj tartalmazza a szombati ebéd, vacsora és a vasárnapi reggeli, ebéd költségét, egy éjszakára szállásköltséget, valamint az oktatás költségét. Lehetőség van március 8-án, pénteken este megérkezni, ennek plusz költsége: szállás: 3.000 Ft, reggeli 790 Ft (nem kötelező).
A képzés célja: egy hangulatos hétvége, melynek középpontjában a citera áll. Nyári táborainkhoz hasonlóan délelőtt és délután is csoportos keretek között folyik az oktatás mindkét nap 9 órai kezdettel. S aki még kedvet érez rá, este közös zenélés szerepel a programban.
Kezdő citerásokat sajnos nem tudunk fogadni, nekik a nyári táborunkban biztosítunk megfelelő képzést!
Jelentkezni az alábbi módon lehet:
A jelentkezéseket 2013. február 28-ig várjuk a www.citeratabor.hu internetes oldalon. A részvételi szándék mellett kérjük jelezni, ha már pénteken szeretnének megérkezni.
A képzést min. 35 fő jelentkezése esetén indítjuk, ezért kérünk mindenkit, aki szeretne részt venni továbbképzésünkön, a megjelölt határidő lejárta előtt jelezze.

Szakmai oktatók: Bíró László, Bódi György, Nagy Vivien, Szabó Ferenc, Szőke Péter

A továbbképzés ideje alatt lehetőség van találkozni a nyári táborunk és a decemberi továbbképzés oktatóival, szakmai kérdések megvitatására, tanácsadásra.

További információ és jelentkezés:

www.citeratabor.hu

B.Alexandra - 2012. november 29., 11.50

Elnézést, a tanfolyam időpontja: 2012. december 9.

B.Alexandra - 2012. november 29., 11.43

Decemberben is lesz citeratanfolyam a Marczibányi Téri Művelődési Központban!
Az első alkalom: 2012. október 28. (vasárnap)
A foglalkozások díja alkalmanként (90 perc): 2000 ft

Citeratábor - 2012. november 7., 10.01

Kedves Citerások!

Citerázzunk együtt! – A Tisza ’83 Citeraegyesület immár 8. alkalommal hirdeti meg két napos intenzív, a nyári citeratáboraihoz hasonló továbbképzését!

A képzés ideje: 2012. december 8-9.

A képzés helye: Ifjúság Szálló – 6000 Kecskemét, Jász utca 32.

Elhelyezés: 2-3 ágyas, fürdőszobás szobákban

Részvételi díj: 10.500 Ft/fő

A részvétei díj tartalmazza a szombati teljes, háromszori étkezés és a vasárnapi reggeli, ebéd költségét, egy éjszakára szállásköltséget, valamint az oktatás költségét. Lehetőség van november 30-án, pénteken este megérkezni, ennek plusz költsége 3.000 Ft.

A képzés célja: egy hangulatos hétvége, melynek középpontjában a citera áll. Nyári táborainkhoz hasonlóan délelőtt és délután is csoportos keretek között folyik az oktatás mindkét nap 9 órai kezdettel. S aki még kedvet érez rá, este közös zenélés szerepel a programban.

Jelentkezni az alábbi módon lehet:

Jelentkezést csak a www.citeratabor.hu internetes oldal elektronikus jelentkezésében tudunk fogadni. A részvételi szándék mellett kérjük jelezni, ha már pénteken szeretnének megérkezni.

Szakmai oktatók: Bíró László, Bódi György, Nagy Vivien, Szabó Ferenc, Szőke Péter

A továbbképzés ideje alatt lehetőség van találkozni a nyári táborunk oktatóival, szakmai kérdések megvitatására, tanácsadásra.

Bővebb információ, jelentkezés: www.citeratabor.hu

B.Alexandra - 2012. október 11., 9.21

Citerás tanfolyam indul kezdőknek és haladóknak a Marczibányi Téri Művelődési Központban!
Az első alkalom: 2012. október 28. (vasárnap)
A foglalkozások díja alkalmanként (90 perc): 2000 ft

Takács Éva Erzsébet - 2012. július 3., 15.49

Sziasztok!

Most végeztem a Zeneakadémián (2012 júniusában) népi ének tanári szakon és állást keresek Budapesten vagy környékén. Ének mellett alapfokon citeratanítást is vállalok, akár magánórákban is!

Takács Éva
e-mail: chava1@gportal.hu

Keresztessy Márk - 2012. április 14., 22.10

Keresek

Népi brácsa tanárt (Nincs saját hangszerem)

Citeratábor - 2012. április 4., 12.46

XXVIII. TISZA­83 CITERA ÉS NÉPZENEI TÁBOR

Kedves Népzenészek!

A tiszakécskei Tisza ’83 Citeraegyesület Citerás és Népzenei Tábora

új helyszínre költözött!!

A tábor ideje: 2012. július 09 - július 13.

Helye: Kecskemét, Ifjúsági Szálló, 6000 Kecskemét, Jász utca 32.

Elhelyezés: 2-3 ágyas fürdőszobás, wc-s szobákban

Részvételi díj: 14 év alatt : 28,500 Ft/fő

14 év felett: 29,500 Ft/fő

A részvételi díj tartalmazza a tábor ideje alatti szállás, oktatás, a napi háromszori bőséges étkezés és a foglalkozások, előadások költségét!

Választható foglalkozások:

- citera

- népi ének

- népi furulya

- kézműves foglalkozás

A Tiszakécskei Tisza ’83 Citerás és Népzenei Tábora az ország legrégebbi, legnagyobb hagyományokkal rendelkező citerás tábora. A tábor fő hangszere a citera, azonban lehetőség van népi furulyát és népi éneket is tanulni.

Táborunk az új helyszín ellenére változatlanul magas színvonalon tesz eleget a résztvevő citerások és népzenészek képzésének!

A táborba átlagosan mintegy 120-130 fő résztvevő érkezik, akik az egy hét alatt különböző tájegységek jellegzetes dallamaival, díszítéseivel, és az adott tájegységre jellemző néprajzi ismeretekkel gyarapodnak. Ezen felül lehetőség van más csoportok munkájába is bekapcsolódni, ezzel is szélesítve a megszerzett tudást.

A táborban neves szakemberek tanítanak, illetve tartanak előadásokat, akik kivétel nélkül szakmai területük jeles képviselői.

Az oktatás csoportokban történik – kezdők esetén kis létszámú csoportok -, melyekbe az első este előzetes egyeztetés és meghallgatás után kerülnek a táborozók. Minden leendő táborozó eldöntheti melyik a számára megfelelő szakmai szint, s ez alapján kerül az adott tanulócsoportba. Táborunk 2012. július 9-én délelőtt 9 órakor kezdődik és 13-án a gálaműsorral zárul.

A Tisza ’83 Citeraegyesület Citerás és Népzenei Táborának szakmai programja:

2012. július 09-13. Csoportos foglalkozások délelőtt, délután
2012. július 09-13. esténként táncház
2012. július 10. Néprajzi előadás
2012. július 12. Népzenei előadás
2012. július 09. Gulyás László vándormuzsikus előadása
2012. július 10-12. Kézműves foglalkozás délutánonként
2012. július 13. A tábor zárónapja, gálaműsor

A tábor vezetője: Szőke Péter a népművészet ifjú mestere

A tábor oktatói, előadói:

Balogh László felvidéki citerás, a Csemadok Művelődési Intézetének népzenei munkatársa

Bódi György népzenész, a Tisza ’83 Citerazenekar tagja

Dobossy Éva – ének-zene tanár

Juhász Kitti népzenetanár

Morvay Katalin népzenész

Nagy Vivien népzenetanár

Szabó Ferenc népzenész

Szőke Péter a népművészet ifjú mestere

Zabán László népzenetanár

Szeretettel várunk mindenkit a hagyományos citerás és népzenei táborunkba!

Tartson velünk, találkozzunk Kecskeméten 2012. nyarán is!

Részletes információ: Szőke Péter (+36-70-372-10-22)

E-mail: info@citeratabor.hu valamint tisza83@gmail.com

Bővebb információ, jelentkezés: www.citeratabor.hu

Nagy Nikolett - 2012. április 3., 13.14

Sziasztok!
Én két dolgot is szeretnék kérdezni!
Az első: Tudna nekem valaki ajánlani népi furulyást, aki vállalna oktatást kezdőknek Pest megyében(ezen belül:Kecskemét, Dabas-Pest, Budapest esetleg Pest közelében)szeptembertől?
A másik: Iskolaváltás miatt keresek új citeráscsapatot,ugyan ezen a környéken, több éve játszom már. Valaki tudna segíteni?
e-mail címem: anna1313@freemail.hu

Menyhárt Zsuzsanna - 2012. február 13., 8.59

Sziasztok!
Népi énektanárt keresek Budapesten.
Aki tud segíteni ide irjon: menyhartzsu@freemail.hu
Üdvözlettel: Zsuzsi

Citera - Oktatás - 2012. február 12., 19.00

Kedves Fórumozók, Citerások, Leendő Citerások!

Hétköznaponként Nyíregyházán, hétvégente Békés megyében citeraoktatást vállalok jutányos áron, mind kezdőknek, mind középhaladóknak! Jómagam többszöri Arany-Páva díjas vagyok, számos táborban tanítok nyaranta. Több népzenei cd lemez meghívott előadója, zenei szerkesztője voltam.

Kérdés, jelentkezés az alábbi mail-címen lehetséges: citeraoktatas@gmail.com

Minden érdeklődőt nagy szeretettel várok!

Bass - 2012. január 31., 21.19

Bőgőoktatást vállalok,kezdőtöl-haladóig,Budapesten,rendkívül kedvező áron!E-mail:bassplayer@citromail.hu

Mráz Fruzsina - 2011. november 21., 16.35

Hegedű tanítás, szolfézs zenei előkészítő akár óvodásoknak is!

hegedu@showfactory.hu

Mivel 2012.Január 1-ig külföldön vagyok, kérem keressék páromat a 06-70-422-6336 os számon

Mráz Fruzsina - 2011. november 21., 16.32

Hegedű tanítás

2011 Tavaszán fogok diplomázni klasszikus hegedű szakon. Zenével kisgyermek korom óta foglalkozom,hat éves korom óta hegedülök. Több ismertebb szimfonikus zenekarban megfordultam, vonósnégyesben,és világzenei együttesekben is játszottam. 18 éves korom óta foglalkozom gyerekekkel,a zeneóvodától egészen a nagyobb korosztályig.

Suto Zoltan - 2011. november 5., 16.50

Sziasztok!
Erdeklodnek,hogy van e itt valaki aki foglalkozik online nepzene tanitassal?Kobozoktatasrol mar hallottam.
Valaszotokat elore is koszonom

Baranyi Tamás - 2011. szeptember 18., 20.52

Sziasztok!

Csávási mahala dallamo(ka)t keresek lejegyezve. Tud valaki segíteni esetleg?
Köszönöm
Tamás

B. Réka - 2011. július 18., 13.33

Sziasztok!
Sopronban vagy környékén keresek népi énektanárt, vagy aki ebben tudna segíteni. E-mail címem: pipacs91@freemail.hu
Segítségeteket előre is köszönöm.

András - 2011. június 9., 16.12

Sziasztok!

Mindenféle népi hangszeren szeretnék megtanulni játszani legalább alapszinten:D.
Valamilyen zeneiskolafélét keresek, hogy más tanulokkal is megismerkedhessek.
András

Nagy Nikolett - 2011. május 30., 11.26

Sziasztok!
Én is népi furulyázni szeretnék megtanulni, furulyám van, csak oktatót nem találtam.Valaki tudna nekem ajánlani Dabas, Örkény, Kecskemét, vagy ezek környékén valakit?
Előre is köszönöm!
Niki

Tóth Eszter - 2011. március 19., 19.19

Sziasztok!

Népi furulyán szeretnék tanulni. Budapesten keresek oktatót. Írjatok, ha tudtok ajánlani valakit!

Köszönöm!!
Eszter

Pintér Kinga - 2011. március 10., 13.33

Sziasztok!
szeretnek kobzan tanulni jatszani. Ha esetleg ismertek valakit, aki szivesen vallana Pesten oktatast, kerlek irjatok meg nekem!
Hangszerem meg nincs, de a tanchaztalalkozon remelem sikerul vennem egyet! :)
Minden segitseget nagyon koszonok!
Kinga

Zoltán - 2011. március 4., 12.46

Üdvözletem mindenkinek!

Dudás oktatót keresek Miskolc, Debrecen ill. Nyíregyháza vonzáskörzetében. Ha tudnátok valakit ajánlani nagyon megköszönném!! Előre is köszönöm a segítségeteket!

Erdélyi-Molnár Klára - 2011. március 2., 10.47

Kedves Mindnyájan!
Huszonegy évi (...) népimuzsika- és tanítási gyakorlattal, áprilistól kifejezetten sok szabadidővel, szívesen várok kalandvágyó vonós növendékeket. Andrea, Endre, Dániel, keressetek Ti is bátran! Vonóshangszer-javító is van a családban. Dél-Pesten vagyunk, BKV-val könnyen elérhető helyen.
koborzengo@gmail.com; 30/9651089. Erdélyi-Molnár Klára

Hordós Dániel - 2011. február 23., 12.57

Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem vettem egy menzel vadi új hegedűt mgé kezdő vagyok ebben

törtem egy kicsit a gyantából meghúztam vele vonót utánna a gyanta karikával is megdörgöltem meg is szólalt a hegedű de még mindig nem olyan hangja van mint amilyenek kellene lenni(a húr lefogaás nélkül hallom ezt a hangot)Van egy olyan érzésm hogy a vonót nem jól állítóttam be a csavarral sok helyen láttam hogy kell kínézni hogy kell görbülni e de nem tudom mennyire kell feszesnek lenni ebbe kérném valaki jobban hozzértő segítségét:előre is köszönöm.

Boda Kamilla - 2011. január 31., 17.52

Én is népi hegedű oktatást keresnék kezdőknek Vas, vagy esetleg Zala megyében. Már egy ideje keresgélek, de sajnos nem volt szerencsém, ezért örülnék, ha valaki tudna segíteni. Előre is köszi:)

sárközi jozsef - 2011. január 7., 1.38

Hello mindenki! hegedü brácsa tanitást vállalok minden müfajban,0-100 éves korig kezdötöl a haladoig.kellemes egyénre szabott orák, és baráti óradij! érd:leffoke@freemail.hu06302332857

sárközi jozsef - 2011. január 7., 1.34

Üdv mindenkit! Nagybőgő oktatást válallalok,szinte minden műfajban kezdőtől a haladoig,0-100 éves korig.kellemes egyénre szabott tanórák ,és nem mellékes az óra dij sem! részletekről e mailban vagy a 06302332857 számon lehet. szeretettel várom minden leendö halgatómat!

sárközi jozsef - 2010. november 12., 1.38

Üdvözlök mindenkit! Hegedü és nagybögö oktatást vállalok budapesten,kezdötöl a haladoig.a következö müfajokban:klasszikus,jazz magyarnépzene,és latin.Jomagam egy világot járt hegedümüvész vagyok,és szeretném tovább adni a tudásom hogy a zenélés ne csak egy álom maradjon hanem beteljesült valoság. Szeretettel várok minden kedves leendö zenélni vágyo embert, korrekt preciz megbizhato ember vagyok olcso árakkal! 06 20 950 1634 www.leffoke@freemail.hu

Endre - 2010. október 10., 17.47

Természetesen elsősorban magam szórakoztatására, ha a kornyikáláson túljutok, akkor majd a szűk baráti, családi körére is. :)
Hegedű nem volt a kezemben még. Persze nehéz feladatnak is tűnik, tisztában vagyok vele, hogy ez nem a bélyeggyűjtés-típusú hobbi még ha kedvtelésből is tanulja az ember. Egy mailt is küldök, ezeket csak itt terveztem tisztázni.