Folkrádió

Fórum

Ruhák, lábbelik, kiegészítők - eladás, vétel, rendelésre készítés

Nati

Az új hozzászólás írásához be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Kiss Adél - 2005. december 12., 13.16

Engem is még mindig érdekelne keményszárú női csizma, de csak használtat engedhetek meg magamnak. Valaki kérem jelentkezzen, ha tud valami biztatót mondani!

Ádám - 2005. december 12., 11.47

Szeles a 17.kerületben lakik.Lehet menni Rákoskeresztúr városközpontból is - azt hiszem - a 98-as busszal, ez bemegy a Bártfai utcába is, nem kell sokat gyalogolni a házig.
Egyébként a tel.szám: 061-2577540, lehet érdeklődni, készséggel válaszolnak mindenre.
Lajos bácsi tényleg szépen dolgozott. Sajnálom, hogy elment....

Lilus - 2005. december 12., 9.01

Sziasztok!
Igen -igen én is ismerem...Az idősebb Szeles (nyugodjék békében) Készítete anno karaktercipőmet...még egyszer sem volt problémám vele..nagyon szépen dolgozott a kisöreg...csak sajnos........

Tudomásom szerint fia mai napig készíti a cipőket...csizmákat...
Ha jól tudom...a férfi keményszárú: 31.000.- ;a női: 30.000.-
De nem vagyok benne biztos...

Üdv.: Lilus

Györe Ágnes - 2005. december 11., 9.36

Debrecenben sehol, de sztem az előző írások alapján itt sem nagy ügy összehozni a dolgot (átugrasz Nyíregyre a hétvégén Sárához, ilyenek...) Nem jól gondolom?
Pusz
Ági

moly - 2005. december 10., 17.47

nem tud senki?légyszi segítsetek!!!

Érdi Borbála - 2005. december 7., 9.51

Tudok 1nagyon jó cipészt, aki csizmákat is készit. a cime: Szeles Lajos, Rákospalota- Ujpest, ?tizenvalahányadik ker. Bp., Bártfai u.5. Az Örs vezér térről a 72-es busz végállomásáig kell menni, naponta 9-18ig nyitva tart, szombaton inkább csak délelőtt. Sok sikert!

Lovász Erika - 2005. december 6., 21.51

Engem is érdekelne 39-es keményszárú, vagy puhaszárú női csizma. Használt is jó!

Bogárka - 2005. december 6., 15.29

Női csizma

Sürgősen keresek keményszárú női csizmát....vagy valami cimet ahol vehetnék... Esetleg használt de jó állapotban lévő is érdekelne...

moly - 2005. december 3., 13.31

hol lehet debrecenben bársonycipőt kapni és mennyibe kerül?nagyon fontos lenne,mert ajándékba szeretném adni!

Lilus - 2005. november 22., 15.26

Sárközi gyöngygallérok

Táncosok részére készítek sárközi gyöngygallérokat...4500.- ill. 5000.-

Dózsa Adrienn - 2005. november 22., 12.38

Sárközi népviselet

Komplett sárközi népviselet (5 pöndő, bordó termo szoknya köténnyel, blúz, párta szalaggal) eladó. Ár: 80000Ft. Érd.: 06305494334

Bagdi Petra - 2005. november 18., 10.18

Debrecenben (karakter)cipőbolt

Ha valaki tudja,hogy hol lehet Debrecenben karaktercipőt,férfi tánccipőt venni,az írjon!Fonots,és sürgős.Köszönöm szépen.

Riczu Dalma - 2005. november 12., 17.14

Kedves Sára (néni):P!A szüleim tegnap voltak Pesten és megvették nekem a cipőt :D. De azért nagyon szépen köszönöm a segtséget éa nagyon tetszik a bolt :)

H.Farkas Sára - 2005. november 12., 17.08

Kedves Dalma!
A Néptáncosok Kellékboltjának tulajdonosa vagyok. Minden hétvégén Nyíregyházára utazom a főiskolára. Hívj fel és megbeszélhetünk egy találkát, viszem a kívánt cipőt, amennyiben van belőle a boltban. www.neptanckellek.hu

Riczu Dalma - 2005. november 8., 22.00

szija edina tudnál nekem képet küldeni a tiedről szerdáig fontos lenne, mert szüleim mennek pestre és ha tetszik megveszem :) címem ricdalma@hotmail.com előre is köszi dalma:)

Sóti Edina - 2005. november 8., 19.46

Van külön narancssárga??? Nem is tudtam. Barnát meg bordót még én is szeretnék... : )

F.Zsani - 2005. november 8., 17.21

Ja...nekem is az a két szín van+lesz sötétbarna+narancssárga(és még szeretnék sokat, mert nagyon tetszenek)+lilát, zöldet, bézs szinűt, kéket...

Sóti Edina - 2005. november 7., 21.16

Téglavörös

F.Zsani - 2005. november 7., 20.21

terra az milyen??

Sóti Edina - 2005. november 7., 14.06

Sziasztok!
Mi most vettem a néptáncosok kellékboltjából bársonycipőt. Az oldalon ott vannak a cm szerinti méretek, ha valakit érdekelnek a szinek, akkor én tudok küldeni képet a terra és a fekete szinűről. Ha kell valakinek ide irjon: sodina@axelero.hu

Cserepes Gyula - 2005. november 6., 18.24

Szia!

Hát, amiről én tudok: fekete, piros, bordós, lilás, kék, zőld, és ha jól emlékszem vannak hímzéssel díszítettek is.

Riczu Dalma - 2005. november 2., 13.08

szija milyenféle színekbe vannak?

Kiss Adél - 2005. november 2., 9.13

Még mindig keresek...

Cserepes Gyula - 2005. november 1., 22.21

Sziasztok!

Ha vkit érdekel, én is tudok szerezni bársonytutyit a beszállítótól.Mondjuk régen beszéltem már vele, de szokott lenni. Ha vkinek szűksége van rá, nyugodtan írjon nekem e-mailt. Gyula

Riczu Dalma - 2005. október 31., 8.53

igen már én is láttam csak kár, hogy nyíregyi vagyok és akkor mégis fel kéne utazni és felpróbálni hogy jó-e a méretet meg tetszik-e a szín de az a bolt nagyon jó:)

Ádám - 2005. október 30., 23.33

Bársonycipőt lehet kapni a néptáncosok kellékboltjában 3500.-Ft/pár irányáron, 13.ker Radnóti Miklós utca 32(?).
A tanchaz.hu oldalon megtalálod a pontos címet, tel.-számot.
Az újdonság topikban nézz körül.

Riczu Dalma - 2005. október 26., 16.51

szija komolyan tudnál hozzni ? mert most derült ki,hogy attól a csajtól akitől én rendeltem volna lehet, hogy már nem tud hozni:( mennyiért adod a cipőt? :P pussz dalma

Csernók Gabriella Éva - 2005. október 25., 17.24

Szia!
Én tudok nektek hozni!
írj e-mailt és megbeszélünk mindent!

Riczu Dalma - 2005. október 25., 16.44

Szia én is nyitottam már egy ilyen témát csak bársonycipő néven:P ott adtak meg címeket nézdd meg ott hátha jó valamelyik. én most ismerősömtől fogok kapni, ő hozza vhonnan de sajnos nem tudom honnan pussz dalma

Cuca - 2005. október 25., 16.24

Szió Plüsscipőröl vagy bársonyról beszélsz mert nekem is van egy királykék cípő és nekem is kellene már lassan egy pár de én rendeltem!Na mindegy majd lesz valahogy!

F.Zsani - 2005. október 25., 15.55

...mert nekem már van 2 színű(fekete, bordó)de nemtudom, hogy hol lehet olyat venni!! :(
Én a 2 színt Koppenhágában vettem...
Ha valaki tudja az leírná nekem(nagyon tetszenek és szeretném gyarapítani a készletem:)

F.Zsani - 2005. október 25., 15.53

Honnan lehet bársonycipőt venni?

Azt aminek olyan kis lapos talpa van...

Kiss Adél - 2005. október 19., 10.07

3használt, 36-os méretű, keményszárú, női néptáncos csizmát vennék, kérlek írjatok, ha tudtok ilyenről!

Mocsári Norbert - 2005. október 14., 19.28

Sziasztok!

Tud vki JSZNK megyében jó kalapost?

Zachar Mónika - 2005. október 14., 12.18

karaktercipő

Használt karaktercipőt keresek Debrecenben, 36-os, és 39-es méretekben. Aki tud segíteni kérem írjon az alábbi címre: zmoncsi@vipmail.hu

Bácsi istván - 2005. október 14., 10.10

Érdekel a téma. mivel kalapmániás vagyok.
Balmazujvároson van Mihalkó Gyula,a nagy pásztorkalapos dinasztia jelenlegi képviselője,készít mindenféle kalapot.A minőség " viselve válik el" ahogy az egyszeri pásztorember.mondta.Ő egyébként Táncháztalálkozón szokott árulni.

Számel Péter - 2005. október 14., 7.51

Sziasztok!
Engem is érdekel ez a téma, de abból adódóan, hogy nekem megvan öregapám ünneplő kalapja teljesen jó állapotban. A gond az, hogy az öregnek egy kicsivel kisebb volt a feje. Gondolom, hogy ezt a kis különbséget valahogyan tudná korrigálni egy hozzáértő szaki, csak tipp kellene, hogy ki tud ilyet művelni úgy, hogy nem teszi tönkre a kalapot. (mai Magyarország területén, de az sem baj, ha valahol Tolna megye közelében)
Köszönettel:
SzP

Caraselu - 2005. október 13., 18.59

Ja, Gábor kalapot Pesten - senki. Legalábbis, ahogy én tudom.

Caraselu - 2005. október 13., 18.58

Csak a volt kalapgyár. Az is csak a zsidóknak. A Gábor cigányok Olaszországból szerzik be (de most már Udvarhelyen is csinálnak olyan stílusú kalapokat), azért is tartják olyan nagy becsben. 8-9 ezerért lehet kapni JÓ kalapot Szegeden, de bármelyik Cora áruházban is találsz 4-5 ezerért újat, igaz, az silányabb minőségű. Vásárokban használtan 1000 alatt is kapsz kiválót, én pl 400-ért vettem olyat, ami nem is volt használva (még Pesten csinálták anno) Ha kijutsz Erdélybe, akkor szebeni (A.F. Sălişte) kalapot keress, az jó, az udvarhelyi Vass-kalapok se rosszak, de temesvárit (PALTIM) semmiképp se vegyél, arra én is ráfaragtam. Két évig viseltem, de most már csak dolgozni veszem fel, annyira lerongyolódott. Remélem, ennyivel is segítettem.

Kemecsei Gábor - 2005. október 13., 15.46

-En is kerdezek!
100 euroert mar lehetett volna allitolag Gabor kalapot venni "fejrol" Feketeton, de azt is Pesten gyartottak allitolag. Ki gyart Pesten Gabor kalapot? Mennyiert lehet csinaltatni?
Udv: kemecs
-Kerdezik tolem.

Tűz Csaba - 2005. október 13., 13.16

Üdvözletem mindenkinek.

Olyan gondom van, szívesen beszereznék egy kalapot. Zenész fejére lenne. Nem tudom ki foglalkozik a környéken ilyennel. Győr és környékére gondolok.
Esetleg ha néhány táncos ideírná, hol szerezték be a kalapjukat, lehet tudnám hasznosítani az információt.

Előre is köszönöm.

Tűz Csaba - 2005. október 13., 13.11

Kalap vétel

Hol lehet jó kalapot venni?

Riczu Dalma - 2005. október 12., 16.05

sziasztok vki nem tud nekem olyan címet mondani ahol topánkát készen lehet venni?? a táncháztalálkozón kívűl? üdv dalma

Kiss Adél - 2005. október 7., 14.41

használt, keményszárú női táncos csizmát vennék

36-os méretű, keményszárú, női néptáncos csizmát vennék

Kiss Adél - 2005. szeptember 27., 14.11

Szia Ildikó!

Küldtem neked e-mailt, remélem megkaptad.

Előre is köszi a segítséget!

Lovász Erika - 2005. szeptember 25., 20.23

Karaktercipőt keresek!!

Olyan karaktercipőt keresek, aminek nincs nagy sarka! Tudtok olyan helyet, ahol lehet kapni? Fontos lenne!

Jánosi Ildikó - 2005. szeptember 24., 18.00

Bocs, a címem lemaradt: ildi1984@freemail.hu

Jánosi Ildikó - 2005. szeptember 24., 17.59

Kedves Adél!

Én talán tudok segíteni. Kérlek, keress meg e-mailben, ott részletesen megbeszéljük.

Üdv!
Ildi

Jakab Sándor - 2005. szeptember 24., 1.19

Férfi karaktercipőt vásárolnék, 43-44-es méretben.

Kiss Adél - 2005. szeptember 21., 17.03

Kérlek segítsetek!
Használt 35-36-os karaktercipőt vennék sürgősen! Bármilyen állapotban!

Köszönöm!