2015. január 30.

Fórum

Fórum » Piactér » Viselet

Ruhák, lábbelik, kiegészítők - eladás, vétel, rendelésre készítés

Nati

Az új hozzászólás írásához be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Riczu Dalma - 2005. október 12., 16:05

sziasztok vki nem tud nekem olyan címet mondani ahol topánkát készen lehet venni?? a táncháztalálkozón kívűl? üdv dalma

Kiss Adél - 2005. október 7., 14:41

használt, keményszárú női táncos csizmát vennék

36-os méretű, keményszárú, női néptáncos csizmát vennék

Kiss Adél - 2005. szeptember 27., 14:11

Szia Ildikó!

Küldtem neked e-mailt, remélem megkaptad.

Előre is köszi a segítséget!

Lovász Erika - 2005. szeptember 25., 20:23

Karaktercipőt keresek!!

Olyan karaktercipőt keresek, aminek nincs nagy sarka! Tudtok olyan helyet, ahol lehet kapni? Fontos lenne!

Jánosi Ildikó - 2005. szeptember 24., 18:00

Bocs, a címem lemaradt: ildi1984@freemail.hu

Jánosi Ildikó - 2005. szeptember 24., 17:59

Kedves Adél!

Én talán tudok segíteni. Kérlek, keress meg e-mailben, ott részletesen megbeszéljük.

Üdv!
Ildi

Jakab Sándor - 2005. szeptember 24., 1:19

Férfi karaktercipőt vásárolnék, 43-44-es méretben.

Kiss Adél - 2005. szeptember 21., 17:03

Kérlek segítsetek!
Használt 35-36-os karaktercipőt vennék sürgősen! Bármilyen állapotban!

Köszönöm!

Kiss Adél - 2005. szeptember 19., 14:25

Karaktercipőt vennék

Használt 35-36-os karaktercipőt vennék sürgősen

Bakó Kati - 2005. szeptember 6., 15:18

szia kérlek, hogy válaszolj a követekzö e mail címre bakokati@hotmail.com

Lilus - 2005. szeptember 6., 14:57

Szia Kati! Emgem érdekelne a dolog, mert sárközi gyöngygallérokat, kalárisokat, és viseletekhez gyöngysorokat készítek részben az együttesemnek, részben annak aki rendel.. érdekelnének a gyöngyök..

Üdv.: Lilus

Bakó Kati - 2005. szeptember 6., 10:19

Igen van nagy méretü piros is csiszolt klasszikus táncos. Ha érdekel kérlek, hogy jelentkezz, jelentkezzetek a bakokati@hotmail.com címre.

Ajnácska - 2005. szeptember 6., 10:15

Van vmi nagyméretű piros? Tudod, olyan "klasszikus" táncos gyöngynek.

Bakó Kati - 2005. szeptember 5., 22:25

Gyöngyök

Sziasztok cseh üveggyöngyöt tudok felajánlani, csoportok és egyének részéra, kása, szalma, vágott gyöngy és a gyöngyfüzéshez használatos kellékeket. Kati

Tünde11 - 2005. szeptember 5., 22:20

ajánlani tudom Szeles Lajos bácsit (csizmadia), méretre is készít cipőt, csizmát, karaktercipőt.
XVII.ker,most hirtelen nem jut eszembe a címe, de a tudakozó megmondja, vagy a fórumban a karaktercipőre való kereséssel is megleled.

Nyünyü - 2005. szeptember 5., 17:40

Szia!

Én Megyesi Sándort tudom ajánlani. Ő Soroksáron lakik. Én eddig az összes cipőmet tőle vásároltam és szerintem minőségi. Nem tudom mit kínál nektek és hogy megfelel-e számotokra,de ha írsz egy e-mailt akkor szívesen segítek,megadom a címét és a telefonszámát.

Léber László - 2005. szeptember 4., 22:01

Csizma gyerekeknek

Gyerekcsizmákat csináltatnánk 36-42-es méretben. Milyen - lehetőleg olcsó és jó - megoldást és címet tudtok? Léber Laci

Kathi Annamária - 2005. szeptember 2., 20:51

Szia!

Békés megyében, Gyomaendrődön van egy csizmadia, aki készít táncos csizmákat.
Marsi János 20/970-4678, marsige@mail.datanet.hu

Üdv. Annamary

Szűcs Andi - 2005. szeptember 2., 11:39

Újabb verzió:keresek bármilyen csizmakészíttető helyet.Köszi

Szilágyi Levente - 2005. augusztus 31., 16:10

Eladó lenne női karaktercipő fekete, 36-os méretben(Budapesten). Még nem használt vagy mondhatnám, hogy "zsír új"... Telefonon érdeklődhet. A szám: +36(20)9867461

Szilágyi Levente - 2005. augusztus 31., 16:06

GABEN - 2005. augusztus 18., 19:55

hát szerintem Bíró Pista bácsi jobb cipőt csinál mint Szeles ha kell a címe írj

sercli - 2005. augusztus 18., 16:18

a szeles cipők a legjobbak

Nagy József - 2005. augusztus 13., 10:41

Az GóbéShop-ban is lehet vásárolni kalotaszegi, széki népviseletet. Mindenkir szívesen látunk.
https://www.gobeshop.com

Andi84 - 2005. augusztus 1., 12:07

Jaj, és köszönöm az infókat előre is!:)

Andi84 - 2005. augusztus 1., 12:06

Csizmakeresőben...

Sziasztok! Keresek eladó keményszárú csizmát(39-40), minél olcsóbban, akár használtat is. Vagy, keresem a lehető legolcsóbb készíttető helyet Csongrád, Bács-Kiskun, Békés megyékben.

Domnánics Katalin - 2005. július 7., 15:13

Szia!
Remélem tudok segíteni...
Csider Tibor
9700 Szombathely, Bezerédi A. u. 17.
94/311-589

- 2005. július 7., 14:19

Szia!
Ha bársonycipőre gondolsz, azt a következő számon tudsz rendelni: Balla Tímea 0620/467-0578.
Ági

Riczu Dalma - 2005. július 7., 11:20

na szóval ha vki tud nekem olyan címet adni vagy olyan helyet mondani ahol topánkát lehet csináltatni az kérlek szóljon

Riczu Dalma - 2005. július 7., 11:16

topánka

sziasztok ha vki tud segíteni, hogy lehet topánkát csináltatni vagy venni kérlek írjatok.előre is köszi

Boriné Kőrösi Beatrix - 2005. július 4., 22:45

Köszi a tippet utánanézek! Még esetleg valakinek más ötlet? Egyedi népi iparművész által készített is érdekelne!

Krisztin Róbert - 2005. július 4., 9:28

Néptáncosok kellékboltja
Budapest Xlll.
Radnóti Miklós utca 27.

06-1-3501216, 06-70-5925955
fsharika@axelero.hu

A Vígszínháztól nincs messze

Trucza Szabolcs - 2005. július 3., 20:43

A Folkmagazinban mindig van egy-két hírdetés, néptáncosok kellékboltja, ilyesmi. Most sajnos nincs kéznél egy példány sem, de a www.folkmagazin.hu-n érdemes böngészned. Meg a www.tanchaz.hu-n is.

Boriné Kőrösi Beatrix - 2005. július 2., 23:08

Népies stílusú ruhát vásárolnék!Hol kapható?

AZ OTH-n láttam egyedi készítésű népies stílusú ruhákat. Sajnos vidéken egyáltalán nem árulnak. Ha tudnátok segíteni, hogy Bp.-en hol lehet kapni. Boltok címe kellene! Előre is köszönöm!

Csepely Krisztina - 2005. június 13., 21:07

Ja, bocs a szám kell, de az is megvan...

Csepely Krisztina - 2005. június 13., 21:06

Hello!!!

Tudom Szeles Lajos címét. Talán egy hete vásároltunk nála...ha még nem késő!!!

Csepely Krisztina - 2005. április 26., 19:56

Hello!

Van a Barát utcában egy kellék bolt, vagy a XIII. kerben. Pontosabb címért írj ide: csepkriszti@citromail.hu

Papp Endre - 2005. április 19., 18:19

... :) szép dolog, aki ilyennel foglalkozik és főleg ha el is tudja készíteni úgy hogy stílusos legyen.
Mindenesetre ha a névre klikkeltek, onnan ki fog derülni az illető email címe.

Üdv.: Endre

u.i.: Gabit külön csókoltatom ;)

Pintér Bence - 2005. április 16., 21:22

Sziasztok!
Nem teljesen viselet de annak szerves része amiről most szó lenne.
Gyimesi illetve moldvai tarisznyákról keresnék fotókat.
üdvBence

Kocsis Zsuzsanna - 2005. március 17., 13:22

Nézd meg az emailedet, ott bővebben leírtam mindent!

Cserepes Gyula - 2005. március 11., 22:23

Szia!

Hát, még nem tudom pontosan, hogyan alakul a szünetem. Babosnak ugye még mindig az a száma, amiről karácsonykor írt? :) Holnap próbálunk a Honvéddal meg a Budapesttel, remélem kiderül, hogy a Tata hogyan akar próbálni a tavszai szünet alatt, hogy én is tudjak tervezni. Majd még halljuk egymást, ok?
Egyébként arra gondoltam, h Attila - meg netán te is- nem akartok-e felvételizni a Zsura vezette Budapest TE-be?Nem biztos, de úgy hallottam, tavasszal vmikor lesz felvétel. Ráadásul a Flóri biztos tudna segíteni...
Na most ennyi, majd írok amint tudok. Egyéként én 16án vszínűleg bemegyek a Táncművészetire megnézni néhány ismerőst... Üdv nektek, Gyula

Kocsis Zsuzsanna - 2005. március 10., 12:23

Szia Gyula!
Persze, megértjük mi sem tennénk mást a te helyedben. Tudod ez nagy szó, hogy te abban fogsz szerepelni... Különben a Bab jövő héten (asszem) felvételizik a Táncművészetire. Vagy Te most a Budapest TE-re gondolsz, hogy oda? Ha igen nem fejtenéd ki bővebben, hogy elmonjam a Babnak?! Juj most majdnem olyat írtam le ami nem publikus s ezt inkább emailbe mondom, jó?
Tudod mindenkinek arra van ideje, amire szeretné, ebből csak azt szeretném kihozni, hogy időt fogunk szakítani a szünetben. Tényleg, hogy tudsz ezek mellett még az érettségire is készülni??? Nagyon nehéz lehet...
Ha nagyon kell az a szünet akkor nyáron is találkozhatunk...

Csernók Gabriella Éva - 2005. március 9., 18:15

csernokgabi@freemail.hu

Várom leveleidet!!!

Márton Ágnes Alíz - 2005. március 9., 18:06

Mind1, mostmár találtam... Egy fél csat igaz le van törve róla de "ingyér" volt és ezen kívül semmi baja. Mellesleg ismerek olyan emberkéket akik 8000-ért csinálnak karaktert és ami azt illeti nekem már 3 éve megvan és semmi baja...csak nagy...

Márton Ágnes Alíz - 2005. március 7., 17:39

Szia Anna!
Nem. Nem "Hermannos", hanem a Martonvásári Művészeti Iskola továbbképzőse vagyok.Csak a nővérem járt a Hermannba így lehet, hogy láthattál ott...Aranyos vagy, hogy megkérdezted de véletlenül NINCS 35-ÖS CIPŐD? ÉÉÉÉgetően fontos lenne, mivel nyakamon a kor. verseny és esem ki a cipőmből. Elég ciki egy helyzet...

Anna - 2005. március 6., 23:36

Szia Alíz!
Te a Hermannos népdalénekes vagy?

Márton Ágnes Alíz - 2005. március 6., 21:21

Sziasztok!
Székesfehérváriak és környékén élők figyelem! Sürgős segítség kellene. Egy 36-os karaktert cserélnék 35-ösre. Kérlek segítsetek! Előre is köszi :)

Cserepes Gyula - 2005. március 5., 20:01

Szia!

Ma voltam először Honvéd/Budapest próbán!Kiderült, h csak a 22-i főpróbára hívhatunk vendégeket, de lehet, h arra a családom jönne, és akkor ti nem fértek már bele... :(( De lesz csomó más előadásom is, meg ha van kedvetek, bármikor gyertek csak úgy.
Ami az energiát, és a többit illeti... kösz, mindent! Szükségem lesz rá! És nagyon jól esik a véleményetek... fontos, csak azt sajnálom, hogy nagyon ritkán találkozhatok veletek.Csomó meló lesz: előadások, haknik, ez a táncszínház, Interoperett Társulat, táboroztatok a nyáron, lovas versenyt szervezünk, stb. :)
Szerintem ha le tudok menni vmikor hozzátok, akkor az legközelebb az érettségi szünetben lesz. Az jó? És akkor igyekszek eleget tenni a kérésednek is, jó? Bár lehet, h jobb lenne, ha már a THT-n próbálnék hatni az én kedves barátomra 8tényleg, nem akar felvételizni a Budapestbe?).
Minden jót, üdv nektek, Gyula

Anna - 2005. március 3., 21:45

Akkor megnyugodtam...=)
Megadod az email címed?hogy esetleg ha majd lenne vmi kérdésem vagy bármi,akkor tudjak írni...

Kocsis Zsuzsanna - 2005. március 2., 13:17

Szia!
Tyűha!!!
Egészen biztos, h találunk valami megoldást de akkor bittos tudnánk nálad aludni ha mégsem majd kiveszünk egy szobát (régi vágyunk h töltsünk egy estét egy jó kis hotelben legalább előre hozzuk a 4. évfordulónkat!:)Addig meg pénzt gyűjtünk. Különben eddig még úgy néz ki, h megyünk THT-ra!
Amúgy hogy vagy azért ne hajszold túl magad, mert mire találkoznánk már egy megfáradt baráttal futunk össze s azért mi kiváncsiak vagyunk rád, hisz már régen láttunk - mindkettőnknek az a véleménye, h TE egy nagyon jó ember vagy s mindig boldoguk leszünk ha hallunk rólad vagy a sikeredről...RÓLAD - de ígérd meg h segítesz a Babost elrángatni pizzázni, vagy egy kicsit beszélni a fejével h egy nőnek néha szüksége van kimozdulni élete párjával valahova!Ti férfiak jobban hattok egymásra...gondolom én!?
Na szia és azért az erő legyen veled, mert még sok munka vár rád!