2014. október 26.

Fórum

Fórum » Piactér » Viselet

Ruhák, lábbelik, kiegészítők - eladás, vétel, rendelésre készítés

Nati

Az új hozzászólás írásához be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Bakó Kati - 2005. szeptember 5., 22:25

Gyöngyök

Sziasztok cseh üveggyöngyöt tudok felajánlani, csoportok és egyének részéra, kása, szalma, vágott gyöngy és a gyöngyfüzéshez használatos kellékeket. Kati

Tünde11 - 2005. szeptember 5., 22:20

ajánlani tudom Szeles Lajos bácsit (csizmadia), méretre is készít cipőt, csizmát, karaktercipőt.
XVII.ker,most hirtelen nem jut eszembe a címe, de a tudakozó megmondja, vagy a fórumban a karaktercipőre való kereséssel is megleled.

Nyünyü - 2005. szeptember 5., 17:40

Szia!

Én Megyesi Sándort tudom ajánlani. Ő Soroksáron lakik. Én eddig az összes cipőmet tőle vásároltam és szerintem minőségi. Nem tudom mit kínál nektek és hogy megfelel-e számotokra,de ha írsz egy e-mailt akkor szívesen segítek,megadom a címét és a telefonszámát.

Léber László - 2005. szeptember 4., 22:01

Csizma gyerekeknek

Gyerekcsizmákat csináltatnánk 36-42-es méretben. Milyen - lehetőleg olcsó és jó - megoldást és címet tudtok? Léber Laci

Kathi Annamária - 2005. szeptember 2., 20:51

Szia!

Békés megyében, Gyomaendrődön van egy csizmadia, aki készít táncos csizmákat.
Marsi János 20/970-4678, marsige@mail.datanet.hu

Üdv. Annamary

Szűcs Andi - 2005. szeptember 2., 11:39

Újabb verzió:keresek bármilyen csizmakészíttető helyet.Köszi

Szilágyi Levente - 2005. augusztus 31., 16:10

Eladó lenne női karaktercipő fekete, 36-os méretben(Budapesten). Még nem használt vagy mondhatnám, hogy "zsír új"... Telefonon érdeklődhet. A szám: +36(20)9867461

Szilágyi Levente - 2005. augusztus 31., 16:06

GABEN - 2005. augusztus 18., 19:55

hát szerintem Bíró Pista bácsi jobb cipőt csinál mint Szeles ha kell a címe írj

sercli - 2005. augusztus 18., 16:18

a szeles cipők a legjobbak

Nagy József - 2005. augusztus 13., 10:41

Az GóbéShop-ban is lehet vásárolni kalotaszegi, széki népviseletet. Mindenkir szívesen látunk.
https://www.gobeshop.com

Andi84 - 2005. augusztus 1., 12:07

Jaj, és köszönöm az infókat előre is!:)

Andi84 - 2005. augusztus 1., 12:06

Csizmakeresőben...

Sziasztok! Keresek eladó keményszárú csizmát(39-40), minél olcsóbban, akár használtat is. Vagy, keresem a lehető legolcsóbb készíttető helyet Csongrád, Bács-Kiskun, Békés megyékben.

Domnánics Katalin - 2005. július 7., 15:13

Szia!
Remélem tudok segíteni...
Csider Tibor
9700 Szombathely, Bezerédi A. u. 17.
94/311-589

- 2005. július 7., 14:19

Szia!
Ha bársonycipőre gondolsz, azt a következő számon tudsz rendelni: Balla Tímea 0620/467-0578.
Ági

Riczu Dalma - 2005. július 7., 11:20

na szóval ha vki tud nekem olyan címet adni vagy olyan helyet mondani ahol topánkát lehet csináltatni az kérlek szóljon

Riczu Dalma - 2005. július 7., 11:16

topánka

sziasztok ha vki tud segíteni, hogy lehet topánkát csináltatni vagy venni kérlek írjatok.előre is köszi

Boriné Kőrösi Beatrix - 2005. július 4., 22:45

Köszi a tippet utánanézek! Még esetleg valakinek más ötlet? Egyedi népi iparművész által készített is érdekelne!

Krisztin Róbert - 2005. július 4., 9:28

Néptáncosok kellékboltja
Budapest Xlll.
Radnóti Miklós utca 27.

06-1-3501216, 06-70-5925955
fsharika@axelero.hu

A Vígszínháztól nincs messze

Trucza Szabolcs - 2005. július 3., 20:43

A Folkmagazinban mindig van egy-két hírdetés, néptáncosok kellékboltja, ilyesmi. Most sajnos nincs kéznél egy példány sem, de a www.folkmagazin.hu-n érdemes böngészned. Meg a www.tanchaz.hu-n is.

Boriné Kőrösi Beatrix - 2005. július 2., 23:08

Népies stílusú ruhát vásárolnék!Hol kapható?

AZ OTH-n láttam egyedi készítésű népies stílusú ruhákat. Sajnos vidéken egyáltalán nem árulnak. Ha tudnátok segíteni, hogy Bp.-en hol lehet kapni. Boltok címe kellene! Előre is köszönöm!

Csepely Krisztina - 2005. június 13., 21:07

Ja, bocs a szám kell, de az is megvan...

Csepely Krisztina - 2005. június 13., 21:06

Hello!!!

Tudom Szeles Lajos címét. Talán egy hete vásároltunk nála...ha még nem késő!!!

Csepely Krisztina - 2005. április 26., 19:56

Hello!

Van a Barát utcában egy kellék bolt, vagy a XIII. kerben. Pontosabb címért írj ide: csepkriszti@citromail.hu

Papp Endre - 2005. április 19., 18:19

... :) szép dolog, aki ilyennel foglalkozik és főleg ha el is tudja készíteni úgy hogy stílusos legyen.
Mindenesetre ha a névre klikkeltek, onnan ki fog derülni az illető email címe.

Üdv.: Endre

u.i.: Gabit külön csókoltatom ;)

Pintér Bence - 2005. április 16., 21:22

Sziasztok!
Nem teljesen viselet de annak szerves része amiről most szó lenne.
Gyimesi illetve moldvai tarisznyákról keresnék fotókat.
üdvBence

Kocsis Zsuzsanna - 2005. március 17., 13:22

Nézd meg az emailedet, ott bővebben leírtam mindent!

Cserepes Gyula - 2005. március 11., 22:23

Szia!

Hát, még nem tudom pontosan, hogyan alakul a szünetem. Babosnak ugye még mindig az a száma, amiről karácsonykor írt? :) Holnap próbálunk a Honvéddal meg a Budapesttel, remélem kiderül, hogy a Tata hogyan akar próbálni a tavszai szünet alatt, hogy én is tudjak tervezni. Majd még halljuk egymást, ok?
Egyébként arra gondoltam, h Attila - meg netán te is- nem akartok-e felvételizni a Zsura vezette Budapest TE-be?Nem biztos, de úgy hallottam, tavasszal vmikor lesz felvétel. Ráadásul a Flóri biztos tudna segíteni...
Na most ennyi, majd írok amint tudok. Egyéként én 16án vszínűleg bemegyek a Táncművészetire megnézni néhány ismerőst... Üdv nektek, Gyula

Kocsis Zsuzsanna - 2005. március 10., 12:23

Szia Gyula!
Persze, megértjük mi sem tennénk mást a te helyedben. Tudod ez nagy szó, hogy te abban fogsz szerepelni... Különben a Bab jövő héten (asszem) felvételizik a Táncművészetire. Vagy Te most a Budapest TE-re gondolsz, hogy oda? Ha igen nem fejtenéd ki bővebben, hogy elmonjam a Babnak?! Juj most majdnem olyat írtam le ami nem publikus s ezt inkább emailbe mondom, jó?
Tudod mindenkinek arra van ideje, amire szeretné, ebből csak azt szeretném kihozni, hogy időt fogunk szakítani a szünetben. Tényleg, hogy tudsz ezek mellett még az érettségire is készülni??? Nagyon nehéz lehet...
Ha nagyon kell az a szünet akkor nyáron is találkozhatunk...

Csernók Gabriella Éva - 2005. március 9., 18:15

csernokgabi@freemail.hu

Várom leveleidet!!!

Márton Ágnes Alíz - 2005. március 9., 18:06

Mind1, mostmár találtam... Egy fél csat igaz le van törve róla de "ingyér" volt és ezen kívül semmi baja. Mellesleg ismerek olyan emberkéket akik 8000-ért csinálnak karaktert és ami azt illeti nekem már 3 éve megvan és semmi baja...csak nagy...

Márton Ágnes Alíz - 2005. március 7., 17:39

Szia Anna!
Nem. Nem "Hermannos", hanem a Martonvásári Művészeti Iskola továbbképzőse vagyok.Csak a nővérem járt a Hermannba így lehet, hogy láthattál ott...Aranyos vagy, hogy megkérdezted de véletlenül NINCS 35-ÖS CIPŐD? ÉÉÉÉgetően fontos lenne, mivel nyakamon a kor. verseny és esem ki a cipőmből. Elég ciki egy helyzet...

Anna - 2005. március 6., 23:36

Szia Alíz!
Te a Hermannos népdalénekes vagy?

Márton Ágnes Alíz - 2005. március 6., 21:21

Sziasztok!
Székesfehérváriak és környékén élők figyelem! Sürgős segítség kellene. Egy 36-os karaktert cserélnék 35-ösre. Kérlek segítsetek! Előre is köszi :)

Cserepes Gyula - 2005. március 5., 20:01

Szia!

Ma voltam először Honvéd/Budapest próbán!Kiderült, h csak a 22-i főpróbára hívhatunk vendégeket, de lehet, h arra a családom jönne, és akkor ti nem fértek már bele... :(( De lesz csomó más előadásom is, meg ha van kedvetek, bármikor gyertek csak úgy.
Ami az energiát, és a többit illeti... kösz, mindent! Szükségem lesz rá! És nagyon jól esik a véleményetek... fontos, csak azt sajnálom, hogy nagyon ritkán találkozhatok veletek.Csomó meló lesz: előadások, haknik, ez a táncszínház, Interoperett Társulat, táboroztatok a nyáron, lovas versenyt szervezünk, stb. :)
Szerintem ha le tudok menni vmikor hozzátok, akkor az legközelebb az érettségi szünetben lesz. Az jó? És akkor igyekszek eleget tenni a kérésednek is, jó? Bár lehet, h jobb lenne, ha már a THT-n próbálnék hatni az én kedves barátomra 8tényleg, nem akar felvételizni a Budapestbe?).
Minden jót, üdv nektek, Gyula

Anna - 2005. március 3., 21:45

Akkor megnyugodtam...=)
Megadod az email címed?hogy esetleg ha majd lenne vmi kérdésem vagy bármi,akkor tudjak írni...

Kocsis Zsuzsanna - 2005. március 2., 13:17

Szia!
Tyűha!!!
Egészen biztos, h találunk valami megoldást de akkor bittos tudnánk nálad aludni ha mégsem majd kiveszünk egy szobát (régi vágyunk h töltsünk egy estét egy jó kis hotelben legalább előre hozzuk a 4. évfordulónkat!:)Addig meg pénzt gyűjtünk. Különben eddig még úgy néz ki, h megyünk THT-ra!
Amúgy hogy vagy azért ne hajszold túl magad, mert mire találkoznánk már egy megfáradt baráttal futunk össze s azért mi kiváncsiak vagyunk rád, hisz már régen láttunk - mindkettőnknek az a véleménye, h TE egy nagyon jó ember vagy s mindig boldoguk leszünk ha hallunk rólad vagy a sikeredről...RÓLAD - de ígérd meg h segítesz a Babost elrángatni pizzázni, vagy egy kicsit beszélni a fejével h egy nőnek néha szüksége van kimozdulni élete párjával valahova!Ti férfiak jobban hattok egymásra...gondolom én!?
Na szia és azért az erő legyen veled, mert még sok munka vár rád!

Csernók Gabriella Éva - 2005. március 1., 19:07

Belló!
De én pont rád gondoltam, még látatlanban is!! :-)

Anna - 2005. február 28., 20:49

Szia!
Nincsen semmi különös...márc.19.-én lesz Tilinkó koncert az öreghegyi művházban...
Közben rájöttem, hogy én mégse az az Anna vagyok, akire te gondolsz...mert 2 Anna van az osztályban: a Láng Anna-hegedűs, én meg a Kneifel Anna vagyok-néptáncos.Mi még nem ismerjük egymást személyesen,de remélem azért nem baj, hogy írtam neked...

Csernók Gabriella Éva - 2005. február 28., 12:20

Szia Anna!

Hát persze!! Én vagyok az!
Arról a müsoról, meg inkább nem mondok semmit! :-)
Mizu fehérváron?

Anna - 2005. február 27., 0:35

Szia Gabi!
Igen.Én vagyok,Szfvárról a Kodályból...
Te pedig a Csernók Klári nővére vagy,ugye?
Az,aki táncolt tavaly a szalagavatón? Hangulatos műsor volt...=)

Csernók Gabriella Éva - 2005. február 24., 13:06

Szia Anna!

A Kodályból vagy? Fehérvárról?

Csernók Gabriella Éva - 2005. február 24., 12:31

Ja és a Gabit használom, de nem haragszom!!!! :-)))

Csernók Gabriella Éva - 2005. február 24., 12:30

Sziasztok!

A hölgy címe: Matyikó Rózsa Siófok, Asztalos u.76. tel.: 20/543-7172

Panna - 2005. február 24., 11:41

Kedves Évi!

Nem tudok válaszolni az emiljeidre,mert valamiért nem jó a címed!Kérlek írd meg valahogy.Amit írtál,megkaptam,de válaszolni nem tudtam.

Köszönöm: Panna

Anna - 2005. február 23., 17:16

Szia!
Engem is érdekelne a hölgy telefonszáma, nagyon jókat írtál róla. Ha lehet, akkor írd meg légyszi!
Köszönöm: Anna

Panna - 2005. február 23., 10:18

Szia Évi!

Most per pillanat nem tudom,hogy kell e nekünk ruha,de ha iyen kincsre bukkantál,akkor feltétlenül elkunyerálnám a hölgy címét.Emilre is küldhetsz: tomposszilvia@freemail.hu.
Előre is köszi a tippet.Majd meghálálom.

Üdv: Panna

Csernók Gabriella Éva - 2005. február 23., 10:15

Viselet varrás

Sziasztok! Dunántúliak figyelem! Most varrattam viseletet Siófokon, és NAGYON JÓ!!!!!!! A hölgy még csak most kezdte, de tényleg profi (amúgy textiltermelö és kereskedö). Ha tényleg jót akartok, és persze nincs megszokott varrónötök menjetek el hozzá. Olcsó, pontos, és gyors. Ha valmi "furcsát" akartok, annyi a hátránya, hogy vinnetek kell egy mintadarabot, vagy lerajzoljátok. Tényleg nagyon jó! Nekünk 16db. 3 rétegü alsószoknyát 1 hét alatt varrt meg.

Cserepes Gyula - 2005. február 22., 15:06

Sziasztok!

Rövid leszek, mert a suliból tudok most csak írni. Én is most érettségizek, meg közben csomót táncolok. Táncszínház, Interoperett társulat (ma hívtak!), stb. Azért ha meg tudjátok oldani, gyertek el arra a műsorra. Lesz 7 előadás különböző időpontokban, csak találunk megoldást. :) THT-n remélem tlálkozunk. Gyula

Kocsis Zsuzsanna - 2005. február 22., 13:15

Szia Misi!
(Ha szabad mondanom)
Már nem annyira fontos de szeretném ha egy sajátom is lenne s nagy az esélye annak, hogy megyek vagy megyünk!
Köszönöm!