Folkrádió

Fórum

Volt valaki Ürömön a Táncfesztiválon?

Folk Mókus

Új hozzászólás írásához be kell jelentkezni. Ha még nem regisztráltál, itt megteheted.

Folk Mókus - 2006. augusztus 18., 16.35

Én az etyeki Magyar-kút Táncegyüttesben táncolok. Tényleg nagyon jók a fesztiválok!

Móri Kriszti - 2006. augusztus 9., 21.12

Kedves Borbála! Sajnos nem tudom, hogy hol lehet jelentkezni. Nekünk az ilyeneket mindig az együttesvezetők intézik.

Amúgy nem ismerem személyesen az Ürömi Öröm Néptánműhelyt. Csak táncolni láttam őket. Amúgy már 3. éve voltunk a táncfesztiválon és nagyon jó véleménnyel van róla az egész együttes ezért is jövünk minden évben. :) Nagyon jól megszervezett táncfesztivál.

IFJ. Szemerei Misi - 2006. augusztus 9., 20.43

Sziasztok! Jóó ez a fórum! Teccik!

Én is voltam a fesztiválon! Hogyne lettem volna hiszürömi vok és itt Ürömön is táncolok! Télleg nagyon jól sikerült a fesztivál! Nekem is és másoknak is teccet!Remélem jövőre is jó lesz! Folk Mókus te melyik együttesben táncolsz??:D Nah mindenkinek további jó táncolást kívánok! Ha ismeritek az Ürömi Öröm Néptáncműhelyt akkor nyugottanjelöljétek be iwiw-en is és myvip-en is! Én kezelem!:)

Tóthné Moóri Borbála - 2006. augusztus 9., 20.41

Sziasztok!
Hol lehet jelentkezni a jövő évi ürömi táncfesztiválra?
Üdv: Bori

Móri Kriszti - 2006. augusztus 9., 20.22

A budakalászi Lenvirág Táncegyüttessel. Ott táncolok. Te hol táncolsz?

Folk Mókus - 2006. augusztus 9., 10.36

Melyik együttessel voltál? Nekem is vannak jó élményeim! Nekem mindegyik nagyon tetszett!

Móri Kriszti - 2006. augusztus 8., 20.02

Azon voltam az együtessel 2x is és nagyon jó élményeim vannak. :)

Folk Mókus - 2006. augusztus 8., 19.53

Igen, azon ...

Móri Kriszti - 2006. augusztus 8., 11.17

Szia! Azon a táncfesztiválon ami abban az új iskolában volt?