Folkrádió

Fórum

Nagybőgős keres hasonlóan lelkes zenészeket. Olyanokat keresek, akikkel együtt zenélhetnék, csak úgy a saját kedvtelésünkre, de természetesen fejlődésünkre is! Találkozók, bulik, táncházak, stb... Egy jó csapatot szeretnék összehozni! Budapest és környéke, illetve Dunaújváros ahol mozgolódok :) Üdv: Bali

Melkovics Balázs

Új hozzászólás írásához be kell jelentkezni. Ha még nem regisztráltál, itt megteheted.

sokigeri - január 4., 12.15

Kezdő brácsás kezdő prímást keres közös gyakorlásához Budapesten.

Ha magadra ismersz, keress meg a lenti címen és egyeztetünk!
sokigeri@gmail.com

Nagy Csaba - november 10., 19.26

Háromhúros brácsával szívesen csatlakoznék....
Budapest
nagycs@msn.com

Keresztény Csaba - november 6., 14.34

Hegedűmmel szívesen csatlakoznék közös muzsikálásokhoz.
Keresztény Csaba
Szigetszentmiklós
keresztenycsaba@gmail.com

Diriczi Zoli - október 28., 14.11

Sziasztok! Gyakorló, kezdő, vagy örömködő bőgőst keresünk! Amatőr zenészek keresnek maguk mellé olyan bőgőst, aki szívesen gyakorolna, vagy csak a közös zene öröméért szívesen muzsikálna együtt sok hegedűssel és brácsással, akár más bőgőssel hetente legalább egyszer, vasárnap délután 17 órától 19 óráig Diósdon (Budapesttől 17 kilométerre, délkeleti irányban a 7-es főút mentén).
Ha bővebben érdekel a dolog, akkor jelentkezz a zoltan.diriczi@gmail.com e-mail címen. Persze bőgősökön kívül brácsás és hegedűs is jelentkezhet zenélni.

Kovács Kornél - 2012. március 22., 11.28

Nagybőgőst keresünk Debrecen és környékén! Valaki tudna segíteni abban, hogy milyen fórumokon érdemes még keresni? Ha jelentkezel egy fotót, és egy rövid leírást is csatolj kérlek! artanimafilm@gmail.com, www.facebook.com/anyughatatlan

Sólyom Imre - 2008. március 19., 8.38

Apró kiegészítés a "Kivénhedt" pocakosodó nagybőgős témához. Szóval Bp.-en környékén kersek olyan zenekart,zenélni kedvelő társakat, akik már megváltották a világot és ráérnének olykor zenélni. Néhány mozzanat a múltamból: 87.-ben alapító tagja voltam a Kolompos zkr.-nak és 94-ig zenésze. 96-2002-ig Svájcban,a Kalapos zenekar alapító tagja és zenészeként ( gitár; nagybőgő) magyar, ír és klezmer zenével, utcazenészként ténykedtem.
2002-2006-ig Music Station-ben folytattam Country, ír, blue-grass zenével, gitáros, bőgős és "ütős"-ként.
2 éve csak otthon zenélek, de már hiányzik a "csapat".

Sólyom Imre - 2008. március 17., 15.04

Kivénhedt nagybőgős keres pocakos eltespedt zenekart. nem világ megváltás, hanem idő elverés, házi zenélgetés és így tovább.

Melkovics Balázs - 2008. január 30., 0.06

!!TÁNCHÁZ!! FEBR. 1-jén PÉNTEKEN 19:00 órától várunk szeretettel mindenkit a SZILVÓRIUM Zenekar !!első!! Táncházába (most székit játszunk), helyszín a budafoki Rózsavölgyi Közösségi Ház (1221 Budapest, Ady Endre út 25.)

Melkovics Balázs - 2007. október 31., 11.54

Nostehát...
Helyszín:Ócsa, Művelődési Ház (a főúton jobbra)
Időpont: November 9, péntek, este fél 8-tól fél 9ig (vagy,ha a táncoslábúak tovább akarják, kicsit tovább)

Nevünkön még törjük a fejünk, jövő héten csak megszületik :)

Várunk szeretettel minden kedves arra járó érdeklődőt és táncos lábút!!!

Kemecsei Gábor - 2007. október 29., 4.35

Ird meg az Ocsai tanchaz reszleteit legyszives!
kosz: kemecs

Melkovics Balázs - 2007. október 29., 0.16

No azóta összejött egy kis zenekar :) Tűz Csabi a prímás, Kovács Juti a brácsásunk, és én bőgőzöm :) November 9-én lesz előreláthatólag az első kis fellépésünk, egy Ócsai Táncház alkalmával :)

Tűz Csaba - 2007. október 11., 1.22

Üdv!

Én már elég régóta játszom hegedűn (12 év, ebből 8 népzene).
Nem mondom hogy a tudásom ezzel arányos, de szerintem egy próbát mindenképp megérne.

e-mail: tuzcsaba@math.bme.hu
tel: 06-70-70-24350

Üdv,
Tűz Csaba

Peter - 2007. szeptember 25., 11.19

Üdv Balázs

Én is szívesen zenélnék népzenét.
Szoprán szaxofonon és klarinéton játszom mindenféle népzenét.

Péter

Melkovics Balázs - 2007. július 17., 11.41

A link lemaradt:

http://youtube.com/user/MelkoPAPA

Melkovics Balázs - 2007. július 17., 11.40

Sziasztok!

Gondoltam egy próbát megér itt :) Várom jelentkezését minden zenésznek, hogy egy jó csapatot össze tudjunk hozni!
Budapest környéke, illetve Dunaújváros és környéke lenne ideális...

Itt láthattok még 4 egy áprilisi videót, ezek a fellépések Papp László Sportarénában az Országos Táncháztalálkozón, illetve Ürömön voltak, egy hirtelen összeállt bandával.

Mindenfajta megoldás érdekel, stílusban is :)

Üdv: Bali