Folkrádió

Fórum

Új hozzászólás írásához be kell jelentkezni. Ha még nem regisztráltál, itt megteheted.

Nagy Ákos - 2008. augusztus 5., 11.59

Sziasztok!
Szentkirályról szeretnék Kolozsvárra jutni augusztus 9.-én reggel.
nakos30@yahoo.com vagy 0746200268

Elore is köszönöm!

Török Ádám - 2008. augusztus 4., 22.50

Sziasztok!
Pécsről vagy környékéről keresek valakit,aki megy autóval Berénybe a csángófesztiválra pénteki napon,8-án!Kérlek jelentkezzetek a torokadam@freemail.hu email cimre, vagy a 306025949 telefonszamon!elöre is köszönöm!

Fekete Krisztián - 2008. augusztus 2., 19.41

Sziasztok!
Augusztus 10-17-ig megyünk autóval Válaszútra budapesti indulással, és van még két helyünk. Akit érdekel, keressen a 70/294-9869-es telefonszámon.

Kőnig Dorottya - 2008. augusztus 2., 8.19

Köszönjük Ferenc nagyon aranyos vagy:)mi is akkor megyünk vissza de a buszt már lefoglaltuk vissza fele is:)csak kiváncsiak vagyunk hogy kik mennek még:)de akkor ezek szerint biztos hogy fogunk találkozni:)

Kocsor Ferenc - 2008. augusztus 1., 12.19

aug 9-én szombaton indulok válaszútra Békéscsabáról Berettyóújfalu/Biharkeresztes érintésével, este pihenés szentkirályon, másnap tovább. 16-án szombaton vissza kell jönnöm, tehát az utolsó nap kimarad. ha érdekel valakit (pl. Dorottyát aki nem adott meg elérhetőséget:) még van három hely a kocsiban. 70/248-5744

Kőnig Dorottya - 2008. augusztus 1., 10.28

Sziasztok:)
Debrecen környékéről bátorkodik még valaki válaszúti táborba jönni:)mi aug.10-én indulunk este helyfoglalásos busszal Berettyóujfaluból:D

stefka - 2008. július 21., 17.26

már tárgytalan :)

stefka - 2008. július 16., 19.34

sziasztok!
ha valakik az auguszus 10-én kezd válaszúti táborba indul autóval,és még van egy hely, szívesen csatlakoznék

előreisköszi
folia@freemail.hu

Bartus Babett - 2008. július 16., 19.23

Üdv mindenkinek!Valaki(k),aki(k) jönne(nek) Berénybe a népzene(FOLKOLÓGIA) vagy tánctáborba,ő(k) jelezzen(ek) nekem,mert kellene még 4 fő a 10 fős bandánkhoz!Köszönöm!
bartus.babi@hotmail.com

Bartus Babett - 2008. július 13., 16.51

Sziasztok!Berényi táborba jön valaki?Kellene még ember,hogy meglegyen a 10 fő!Jelezzetek aki,úgy gondolja!
06 30 234 9323

Nagy Nándor - 2008. július 10., 9.49

Hali
Debrecen környékéről mennénk néhányan /2-3/ Szentkirályra s aztán válaszútra pénteken délután, ha valaki hasonló viszonylatban vagy Db-t érintve megy az jelezze már. Ha esetleg valakinek soför gondjai vannak azt is meg tudjuk oldani. csotany0808@freemail.hu

Donkó Monika - 2008. július 9., 21.03

A Gyimesi Nemzetközi Tánctáborba készülök 2008 július 27.-n. Jó lenne, ha valaki kocsival menne és abban lenne 1 szabad hely számomra. Visszafelé csoporttal jövök busszal, az már meg van oldva. Szóljatok, ha tudtok segíteni. Köszi
Donkó Monika, e-mail: donkomonika@freemail.hu

Tóth Luca Réka - 2008. július 9., 13.55

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy 20-án autóval ki megy ki Sófalvára (táborba).Lenne-e hely 2 ember számára?
email: rekatolu@gmail.com

Kemecsei Gábor - 2008. július 8., 17.46

Megy valaki a III. Buzai táncháztáborba?
http://www.folkradio.hu/naptar_show.php?id=10380

En mennek debrecenbol (ha osszejon) egy hosszu hetvegere, de nem szeretnek vegig vezetni, valamint meg bizonytalan a dolog, de segitene a dontesben, ha valakire szamithatnek.

lékó bettina - 2008. július 8., 15.57

minden olyan misztrál fesztiválra utazó ember segítségét szeretném kérni, akik debrecenből, vagy debrecen érintésével mennek autóval a fesztiválra, vagy annak közelébe.Sajnos nagyon kevés pénzből kell kigazdálkodnunk a 3 napos létezésünket, ezért nagyon megköszönnénk ha valaki szerény áron elvinne páromat és engem.ha valaki hajlandó lenne erre ezen a számon érhet utol:06304508509 vagy e-mailben: orenda@freemail.hu.előre is köszönöm szépen.

Afriport - 2008. július 5., 19.07

sziasztok,
Kommandóra keresünk útitársakat, jul 27én hajnalban indul az szekér az Pestrű, s még két helyünk vagyon. Írjatok, vagy hívhattok es: marcinoo6@gmail.com, 705559617

Somogyi Rozi - 2008. július 4., 11.58

Sziasztok,
Az idei jobbagytelki taborba szeretnenk eljutni. Ha valaki megy julius 13. korul Marosvasarhely fele vagy Jobbagytelkere es meg akad 2 hely akkor szivesen betarsulnank!

Lilus - 2007. október 7., 13.22

Ki hogy jön a lapádi szüretre?

Kőnig Ferenc - 2007. szeptember 29., 13.59

Sziasztok!
Magyarorszag fele van sok hely az automban Csikbol.
(tanchazasok elonyben!)
Vasarnap reggel indulok. Ha josz, uzenj a mobilomra!
+36/70-37-57-657
Konig Feri

Kőnig Ferenc - 2007. szeptember 27., 11.18

Sziasztok!
Aki még szeretne jönni Csíkszerdába a 30éves találkozóra Magyarországról, és nem döntötte el, hogy kivel-mivel, ajánlom magamat!
Időpont: indulás péntek délután, visszaindulás vasárnap reggel.
Férőhely: 3-4fő
Útvonal: 2 fajta
1: Fonyód-Budapest-Marosvásárhely-Csíkszereda
2: Kaposvár-Pécs-Szeged-Csíkszereda
Utiktsg: 8-9ezer forint
Elérhetőség: 70/37-57-657
Minél előbb szólsz, annál biztosabb!
És még valami: ha valaki megy ebben az időpontban, és van egy helye számomra, én is szívesen betársulok ám!
Üdv.: Kőnig Ferenc

Rakottya - 2007. szeptember 25., 13.58

Még várok jelentkezőt az útra Csíkszeredába! Indulás Szerda este Bp-ről, hazaérkezés vasárnap éjjel. (ld. alább) rakottya@citromail.hu

Rakottya - 2007. szeptember 24., 23.17

Egy utas beférne még egy autóba (ha lehet, nem túl sok csomaggal), ha valaki a 27-28-29.-i csíkszeredai programokra kiutazna Bp-ről. Oda kb 4500Ft, vissza kb 3500Ft lenne a benzinrész. (Részletek privát emilben - sürgősen.) Oda szerda este, vissza vasárnap du. lenne indulás.
Prímások találkozója (27. csütörtök), Barozda-Sebő (28. péntek), Erdélyi Táncháztalálkozó (29. szombat)
http://www.folkradio.hu/hirek/hir_show.php?id=2698

Salome?

hegza - 2007. szeptember 19., 18.24

Kedves Salome, münk nem szerdán, hanem csüt. vagy péntek este indulnánk, s úgylehet hogy egy hely felszabadul a kocsiban. Így érdekel-e esetleg? Az emilcímem itt megkapod az üzenet mellett, oda írj ha igen, s akkor megdiskuráljuk a többit!

Szentpály-Juhász Salome - 2007. szeptember 19., 10.44

Szisztok!
Szeptember 26.-án, szerdán szertnék kimenni Csíkba. Ha valaki netán éppen arrafelé tart, akkor szeretnék betársulni, természetesen a benzinköltségbe is.
Előre is köszönöm!

Kapitány Renáta - 2007. szeptember 9., 20.54

keresem útitársam a szeptember 15, szombati vajdasági táncháztalálkozóra :) batársulnék egy autóba...pécsen lakom, de elutazom akár szegedig is,ha úgy adódik....

Szeghalmi J. Ferenc - 2007. szeptember 1., 5.25

Nem tudom lesz-e valami tábor mostanában arra, de én szept. 3-án mennék Szeredába, előreláthatólag autóval.

Szecsi Judit - 2007. augusztus 16., 23.22

van aki menne Győrből vagy Pestről szombat estefelé vagy akármikor :)PANYOLÁRA ??????? és útitársakat keres??? min 2 darabot ?? ;)

műkedvelő - 2007. augusztus 16., 22.42

Hova mennél?

Tóth Zsuzsanna - 2007. augusztus 16., 22.05

Szeretnék utazni, de egyedül unalmasabb, kevésbé biztonságos, lenne. Ha érdekes utitársat kapok, több mindent megerthetek a látottakból

hegza - 2007. augusztus 10., 14.13

2007. 7. 4. 11:56:19-kor írta le alább Ötvös Györgyi a széki busz (Vatisal Trans) tudnivalóit! A "szomszédba" (Bálványosváraljára) megyek (eddig úgy tűnik velük) 16.-a körül (a 19.-i falunapra). Ha menne kocsi arrafelé, engem es érdekelne... :-)

Huszthyné Ocskay Rita - 2007. augusztus 10., 14.00

Sziasztok! Nem tud valaki Székre menő buszok helyfoglalásával kapcsolatos telefonszámot? Vagy esetleg üres helyet saját kocsiban? Köszönettel
Huszthyné Ocskay Rita
rita@huszthy.hu

Tóth Luca Réka - 2007. július 30., 11.44

Sziasztok!Válaszút-i táborba szeretnék eljutni!Van valakinél 1 hely az autójában!Nagyon jóóó lenne,köszönöm!e-mali: rekatolu@gmail.com

Biczó Miklós - 2007. július 30., 11.43

Üzenetet közvetítek:

Szeretnélek megkérni, hogy tedd fel az én üzenetemet is, mert bár sikeresen regisztráltam, nem enged írni a fórumba.

"Kalotaszentkirályra szeretnék menni szerda este a Vatisal transzal. Egyedül nem szívesen indulnék el, jó lenne valaki utitárs! Ha jön valaki, írjon emailt a ditketanc@freemail.hu-ra. Köszi! "

Elõre is nagyon köszönöm!

tóth edit

Biczó Miklós - 2007. július 23., 15.32

Üzenetet közvetítek!

Knipl Zoltán vagyok, megyek a válaszúti táborba. Van három hely a
kocsimban, de nem tudok írni a folklistára, mert a két hete történt
jelentkezésemre még nem kaptam visszajelzést. Ha az ismerõseidnek már
van
kivel menniük, kérlek add hírül a folklistán, hogy nálam van három
hely.

Köszi.

Knipl Zoltán 30/960-4597

Nagy Edina - 2007. július 22., 22.58

Sziasztok!

Kalotaszentkirályra utaznánk július 30-án, hétfőn, ha valaki szintén ezen a napon utazna kocsival és van még két hely, szívesen becsatlakoznánk. A benzinköltségbe természetesen beszállunk. Kérlek jelezzetek ezügyben a következő számon: 06-20-472-86-60 (szóban vagy sms-ben). Előre is nagyon köszönjük a segítségeteket!
Üdv:
Dóri

Nagy Kati - 2007. július 20., 14.12

Sziasztok! Vajdaszentiványi táborba utazunk autóval 29-én, vasárnap reggeli indulással Szegedről, igény esetén Szolnok érintésével, két hely van az autóban, vissza a tábor végén jövünk, pontos indulást még nem tudok :), de aug. 6-án reggel már biztosan dolgoznom kell.
Ha valaki lenne az útitársunk (nem túl sok cuccal, csak egy kis Fabia :)), jelezze e-mailen nagy.kati@citromail.hu, vagy telefonon (ez utóbbi most a biztosabb elérés) 20/322-84-98

Markó András - 2007. július 18., 13.20

Sziasztok,
úgy alakult h kocsival megyek le 22én hajnalban Kommandóra Pestrő­ van még 3 hely!Kommandóról 29én mennék át Kalotaszentkirályra onnan aug6-án Válaszútra.
Szval h vki bárhol becsatlakozna, ne habozzon írni, címem marcinoo6@gmail.com
üdv
M

Pont Pál - 2007. július 14., 10.23

No,immá addig-addig szervezködtem,hogy valaki vigyen Székölyfődre,hogy egy akadt es...aszongya elviszen.essze es pakótam,kérlekszépennnn.Hát,nem itt felejtött?hívom...s hát már úton van...Ejsze biztosabb az ótóbusz s a vonat...Vagy nem mindenki ilyen feledékééény?

Pont Pál - 2007. július 12., 17.02

A Hargita megyei Sófalván is lesz tánctábor(júliusban).Muzsikál a Szászcsávás Band,de azt hiszem ott lesz Zerkula János bácsi és Fikó Regina néni is!

Szecsi Judit - 2007. július 12., 9.23

Sziasztok!
pár hete toboroztam lelkes utazótársakat Kommandóra...ezer bocsánatot kérek Tőlük, de sajna az a hét mégsem jó nekem.
Az új felállás Vajdaszentivány, indulás júli 28-án este, vagy 29-én reggel kellene...
aki erre tartana, kérem szóljon...én Budapestről mennék, de nagyon :)
ma utána kérdezek, mert elvileg a Zalások is indítanak buszt, ha erről megtudok valamit, itt közkinccsé teszem...!

Prohászka Zsófia - 2007. július 11., 10.25

Sziasztok!

A kalotaszentkirályi táborba szeretnék eljutni július 29-én, egyedül vagy másodmagammal (amennyi helyet sikerül találni:))
Ha valaki megy arrafelé, és van még hely a kocsijában, kérem írjon email-t ide:
zsifi@freemail.hu
A benzinköltségbe természetesen beszállunk!
Előre is köszönöm!

Zsófi

hegza - 2007. július 10., 0.57

Budapest - Csíkszereda járatok:

Vonat:
Corona - Bp-Brassó
Minden nap 15.20 Keleti pu.
A retur jegy 62 euro, és a helyjegy 3 euro irányonként. Ez így összesen 68 euro, ami kerek 250Ft-tal számolva 17000Ft. (Valójába pár Ft-tal több)

Buszok:
OPEN WORLD
Naponta: Népliget 19.00
Web: www.openworld.ro
0630-375 2959 (Magyarorszagi szám)

ONE IMPEX
Naponta: Népliget 17.peron 16.30(???)
0630-421 7996 (Magyarorszagi szám)
(http://www.edmon.hu/busz.php -itt van vmi info)

Mindkarrőnél:
Menet 10.000 HUF
Retur 15.000 HUF

Indulás előtt kb. 3 nappal célszerű helyet foglalni, azt mondták.
Akkomég pár napot várok, háha valaki megszán, s méges a szekerire vesz münköt... Ezket az adatokot meg csak a többieknek kótogtattam essze... :-D

hegza - 2007. július 9., 10.15

A Népligetből Szereda felé menő busztársaságok közvetlen számát tudja-e valaki? Biztos nekikes van, mint a Vatisal Transnak, méket Györgyi béírta...

hegza - 2007. július 9., 10.12

Van-van buszjárat, s a Corona gyorsvonates, ejsze cseppecskét kényelmesebben, s hasonlófórma(?) árban, ha minden kötél szakad. De mint alább írtam vót, a financiális rész csak úgy jön ki, ha vkinél a benzinkőtséget osztva elférnénk az autóban. Hanemegyeb szegénembernek, kinek foszt a gagyája, abba az esetbe a táboron, s a koszton kell visszaspórolja a diferenciát... :-)
Bár az ember úgy hinné, ebbe a szekertáborba azért van valami esszetartás s egymás kisegítése, ámde úgyteccik pipepurc, érted-e. Erőst nem hiszem, hogy csak buszval, s tőtt kocsikval mejen mind az egész sokodalom... Nade ott majd úgyes meglássuk ha odajutunk, ki a magyar, má bocsánat érte. :-)

Pont Pál - 2007. július 7., 11.40

A Népligetből mindennap van buszjárat Székelyudvarhelyre,de más székelyföldi városokba.

hegza - 2007. július 6., 21.43

Kicsinyég egyoldalú má ez a fórum, úgyteccik senki nem menyen saját autóval táborozni, csak utasként szeretne... de PöttyösPannával essze nem veszünk, sze münk pár napval elébb mennénk Gyimesbe. (Ld. alább: 2007. 6. 27. 16:30:06)

A Vatisal Trans jóküs járat Kolozsba, mentem velik jópárszor, s házig elvisznek Bálványosváralján (kb. hajnali 4-5-kor), de most a helyzet az, hogy eccer amég erőst messze van a Kárpátoktól, s másszor, hogy ennyi árból kell kigazdálkodjuk a kétakkora hosszú utat... :-/

Egy sztori, ha megengeditek... (Ejsze ezes talál az utazás témájába, nemcsak a kérdezősködés)
Utóbb Húsvétkor jártam Váróján, s hazafele (a Vatisallal) valami pihenőbe vacsorára vaegy piros tojást szereltem elé a tarisnyából. Ott toporgott a hűvös levegőn mellettem egy széki tátá utitárs (70-en fejül lehetett a zöreg, rézbongos kék széki lájbiban, s küs széki szalmakalapval a fejin ahogy kell), s eccer hezzam lép:
- Maguknál festenek piros tojást? - kérdi.
- Igen, persze. - mondtam reja mitse gyanítva.
- Nálunk Szíken nem. Csak fehér tojást festenek pirosra...
Úgy kellett kacagjam, majd kiszökött a kezemből a tojás. :-)

Csütörtöki Balázs - 2007. július 6., 16.40

Helló,

ha valaki megy kocsival a Szászcsávási vagy a Kalotaszentkirályi táborba (vagy legalábbis arrafelé) és még van szabad hely, örömmel betársulnék és természetesen beszállok a benzinköltségbe is.

Előre is köszi!

Címem csuti84@freemail.hu

Kiss Tímea - 2007. július 6., 15.01

Sziasztok!

Barátnőmmel ketten mennénk Gyimesbe a tánctábor idején, júl. 23-i indulással. Ha valaki még menne ebben az időben arrafelé autóval és van nála hely, szívesen becsatlakoznánk hozzá, természetesen benzinköltséggel. :-)

Ha tud segíteni valaki, légyszi, írjon a pottyospanna@index.hu e-mail címre.

Köszönjük előre is!

stefka - 2007. július 6., 4.02

sziassztok
külsőrekecsini táborba szeretnék eljutni-jul29-én kezdődik
ha autóval valaki odatart és beférnék még... akkor kérlek szólj folia@freemail.hu
köszi

Ötvös Györgyi - 2007. július 4., 11.56

Sziasztok!
Akik nálam jelentkeztek a kalotaszentkirályi, valamint a válaszúti táborba, azoknak az alábbi utazási lehetőségeket ajánlottam:
1./ Vatisal Trans - 06-1-203-0200, 06-30-258-3534
Indulás: Népliget
Naponta: 16.30-kor és 19.30-kor
Egyszeri út: 5.000,- Ft, oda-vissza: 9.000,- Ft
2./ Kaméleon Trans - 06-20-9623-815
Indulás:
- naponta 21 órakor a Népligetből
- naponta 12 órakor és július közepétől 23.45-kor a Népligettel szembeni parkolóból
Kolozsvárig az egyszeri út: 4.600,- Ft, oda-vissza: 8.500,- Ft
3./ Calibra Trans - 06-30-341-1499, 06-1-209-5583
Indulás: naponta 12.30, 18.30 a Budai Skála parkolójából
Válaszútig egyszeri út: 5.000,- Ft, oda-vissza: 9.500,- Ft

Mindegyik társaságnál a helyfoglalás, jegyelővétel indulás előtt legalább 2 héttel előre.
Üdvözlettel: Ötvös Györgyi, Aranytíz Művelődési Központ