Folkrádió

Fórum

Szerencs környékéről egy bőgőst és egy brácsást, ha zenekarban akarsz zenélni! Csak sms-t küldj (ne hívjatok, majd én hívlak) a 06302384419 számra, írj oda minden információt magadról (hangszertípus, név, város, tel.szám)

budai zoli

Új hozzászólás írásához be kell jelentkezni. Ha még nem regisztráltál, itt megteheted.

sokigeri - szeptember 25., 22.29

Sziasztok!

Kezdő prímás és kontrát hasonló szintű bőgőst keres közös gyakorlásához.

sokigeri@gmail.com

Reni - 2016. május 5., 11.01

Sziasztok!
VILÁGZENÉT játszó zenekart alapítanék, vagy már összeszokott zenészekhez csatlakoznék Budapesten, mint énekesnő. A repertoárban megjelennének magyar, albán, görög, török, spanyol dalok, illetve igény szerint, határok nélkül :-) bármi amit az egész zenekar szívesen játszik.
Érdeklődök, jelentkezők levelét a kissrenata@yahoo.com emailcímre várom.

Köszi,
Reni

holnapután - 2016. április 12., 22.15

Énekes zenekart vagy zenekar alapítása céljából zenésztársakat keres Budapesten, népdalok igényes feldolgozásához.
akusztikuszene @ freemail.hu

holnapután - 2016. április 12., 22.14

Énekes zenekart vagy zenekar alapítása céljából zenésztársakat keres Budapesten, népdalok igényes feldolgozásához.

Attila - 2015. március 30., 23.05

Bőgős és kontrás prímás(okat) keres.

brtlnttl@gmail.com

Horváth Szilvia - 2014. november 23., 17.49

Zenésztársakat,budapesti zenekart keresek.
Kezdő énekesként szeretném kipróbálni magam vokalistaként.
Fő irányvonal:Dead Can Dance,Ír népzene,Indiai népzene,eklektikus dolgok amik érdekelnek :)

Ha felkeltettem érdeklődésed,várom leveled :)
Szilvi

Email címem : pammpam68@gmail.com

Bartha Ágoston - 2014. október 9., 23.00

Budapesten, vagy a közelben élő Esz klarinétost keresek zenésztársnak. Elsősorban fúvós zenekarból kiöregedett, vagy cigány esz-klarinétosra gondoltam. B klarinétos ne jelentkezzen ! Fontos, hogy a jelentkező szeresse a Magyar cigányzenekarok által is játszott legközismertebb Magyar csárdásokat. Duónkat, esetleg énekessel kibővített triónkat magyar csárdásokra alapoznám. Megnyilatkozási lehetőségek: utcazene, esküvő, falunap... Nagyjából ilyen zenékhez: http://www.youtube.com/watch?v=sr12_JspM6s Elérhetőségek itt: www.musicart.hu/agoston +36 20 9 392 397

Zelmo Zelmo - 2014. október 3., 11.29

Üdv Mindenkinek!
Gyerekeknek játszó zenekart szervezek, amely komolyan veszi a műfajt, elsősorban a Kaláka/Szélkiáltó vonalat tartja mintának, bár nem másol senkit. Saját versek, saját zene, egyedi koncepció, elsősorban a 8-12 éveseket céloznánk meg, hiszen a legkisebbekhez már sokan szólnak. Nem népzene, inkább kamarajellegű, akusztikus formáció. Jelenleg hárman vagyunk, gitár-énekesnő-csellista trióban, szükségünk lenne egy univerzális fúvósra és egy ütőhangszeresre. De bárkit szívesen látunk, akit érdekelne a dolog. Kérésre próbatermi felvételt tudok küldeni. 30 év felettiek vagyunk. Próbák csütörtök esténként, Bp-en, a Múzeum körútnál. email: nyerskutya@gmail.com

zsika005 - 2014. június 8., 14.07

Nagybőgős és brácsás prímást keres hobbizenekarába Budapesten. Érdeklődni a zsika005@gmail.com email címen lehet.

Ugyanitt vonószőr eladó elérhető áron!!

Darabos Zsolt - 2013. október 27., 7.08

Sziasztok!

Budapesten keresek népdalénekes zenésztársat, gitár mellé.Ugyanitt gitároktatás.
Telefon: 06/20-515-62-10 vagy darabos.zsolt@citromail.hu

Farkas Márton - 2013. október 8., 14.20

Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy fő ténykedésemmé teszem az eddig is időnként művelt utcazenélést. Magam énekes vagyok, a levelezőlistáról mindenki ismerhet, vezetésemmel működik a Kertész Nótakör.

Keresek olyan muzsikusokat, illetve énekeseket, akik némi repertoár-egyeztetést követően vállalnának velem együtt utcai muzsikálást/éneklést. Azok jelentkezését is szívesen veszem, akik csak néhány órát érnének rá hetente, mivel magam heti legalább 20 órában szeretnék ezzel foglalkozni, tehát bőven van lehetőségem mindenféle formációkkal együttműködni. Egy-egy alkalommal leginkább a kétszemélyes összeállítást tartom legideálisabbnak, de még a háromfős is jó lehet, tehát például hegedű-brácsa mellé is szívesen beállok, ha van olyan duó, aki szívesen venne énekest maga mellett.

A jelentkezést a fórum mellett lehetőleg juttassátok el a taban85@gmail.com e-mail címre is, azt biztos, hogy minden nap megnézem.

Köszönettel:

Farkas Márton

Török Vidor - 2013. október 2., 13.48

NAGYDOB ELADÓ(moldvai, tapan, davul)több rétegű tokkal. Budapest, szelindekzene@gmail.com

Darabos Zsolt - 2013. szeptember 30., 19.06

Sziasztok!

Budapesten keresek népdalénekes-hegedűs zenésztársat, gitár mellé.
Telefon: 06/20-515-62-10 vagy darabos.zsolt@citromail.hu

tg - 2013. augusztus 7., 14.46

Üdv!

Sok évig hegedültem népzenét, ma már csak gitározom, keresek egy brácsást és egy bőgőst, akinek lenne kedve kicsit mást játszani velem, mivel nagyon szeretem ezt a vonós a hangzást, és mint sok zenekar bemutatta már, jól működik nem hagyományos zenében is.

jó közepes tudás kell, sztem, nem kell megijedni, nem kell ­leszászcsávásizni­ a plafont :)

nincsenek konkrét terveim, van egy próbatermem, meg cuccom, Zugló, Budapest. Ha érdekel valakit, jelezze

30 hét69 kilencven4 43

toge_reg[kukac]freemail.hu

Attila - 2013. június 13., 10.10

Kontrásként Budapesten vagy környékén keresek ráérő hegedűst/prímást, akivel rendszeresen együtt tudnék gyakorolni.

brtlnttl@gmail.com

Barta György - 2013. május 21., 11.16

Keresek olyan hangszeres kollégát aki jól énekel és vannak minimum heti 1 pénzes bulija.

Én profi szintis-énekes vagyok.

Komoly felszereléssel és kocsival,Budapestről.

Csak akkor jelentkezz ha a leirtaknak megfelelsz!

T:1/2674856 vagy +30/9819417

Matyó Vőfély - 2013. március 12., 15.16

Olyan zenészeket keresek akik szeretik a Dél - amerikai (Ecuador, Peru és Bolívia) népzenéjét és szeretnének megismerkedni vele és muzsikálni!
Bővebb információért: Koncz László Mamani 06-20/597-2675
www.jatari.5mp.eu

Kelemen Luca - 2013. március 9., 18.24

Sziasztok!
Zenésztársakat keresek, lehetőleg Pest megyében! Jómagam 15 éves vagyok, hegedűn játszom, hat éven át tanultam zeneiskolában, egy pár éves szünet után kezdtem el nemrég újra zenélni és szívesen játszanék másokkal együtt.
Olyan lelkes emberek jelentkezését várnám, akik hobbiból szeretnének hetente egyszer, akár többször összeülni és zenélni egy jót. Nem kell profinak lenned, vagy tapasztaltnak, lehetsz teljesen kezdő is. Bármilyen hangszer (vagy csak hang) és stílus érdekel.
Elérhetőségem: kelemenlucaviolin@gmail.com

petoczg - 2013. január 9., 10.51

Keresek olyan embereket, akik kezdő, haladó szinten járnak a zenélésben és szívesen művelnék a magyar nóta, csárdás műfajt. Első sorban vonós, cimbalmos kollégákat keresnék Győrben vagy környékén.
e-mail: petocz.gabor(kukac)digitalinternet.hu

Mezei László - 2013. január 6., 16.16

Nagy rutinnal, énektudással, profi cuccal, esküvőkre, bálokra, rendezvényekre színvonalas fellépést vállalok. Akik már ismernek és tudják, akik még nem ismernek és nem tudják itt az alkalom, hogy megismerjék színes repertoáromat.
E-mail:mezeilaszlo52@gmail.com
Telefon: 06209867620

Andi77 - 2012. október 23., 9.30

Karácsonyi dalok és versek előadásához keresek zenésztársat/kat aki kísérni tudná a dalokat amiket énekelek. (gitáron, kobzon, bármin)
Két estet tervezek, két klubban Bp-en.
Nem profi és nem pénzért, hanem az ünnepvárás öröméért. :-)
Bővebben: mikkamakka06@gmail.com

Barta György - 2012. október 18., 21.29

Hello!
Billentyűs-énekes vagyok Budapestről.
Olyan társat keresek (gitár,sax) akinek vannak élő bulijai ahol pénzért lehet játszani.
Komoly szerélés,kocsi van.
Te csak a bulikról gondoskodj!
Ha te vagy az várom jelentkezésed.
www.georgiemusic.hu
T:061/2674856 v.+30/9819417

bódorgó - 2012. szeptember 21., 20.31

És amit az előző üzenetemből kifelejtettem: népi zenekarról van szó, mely elsősorban népi bőgőst keres. Eddig főleg kalotaszegi, bonchidai, széki, sárközi, szatmári anyaggal foglalkoztunk.
Az érdeklődést továbbra is a chamber@freemail.hu címre várjuk - köszönjük!

bódorgó - 2012. szeptember 21., 0.42

Alakulóban lévő budapesti együttes bőgőst keres. Nem vagyunk profik, de szeretnénk minél magasabb színvonalon zenélni.
Ha érdekel a dolog, a chamber@freemail.hu címre írj!

Kalamajka - 2012. szeptember 6., 8.49

Miskolc vonzáskörzetében (Szírmabesenyő, Sajópálfala, Sajóvámos, Sajósenye, Boldva, Sajóecseg, Edelény) zenészeket keresek.
Engem is magával ragadt még a 80-as években a külhoni és a hazai rockzene erőteljes, nyers és sokszínű világa. Egyik zenekar követte a másikat. A közös alkotómunka a mindennapok részévé vált. A magyar népdal csak jóval később érintett meg. Lassan rájöttem, hogy szebb
dallamokat, kifejezőbb dalszövegeket keresve sem lehet találni. Folk-Rockot játszó zenekarba keresek zenészeket. Az alap „banda”: ének, gitár, basszus gitár, billentyű, dob. Aztán ha működik, jöhet a vonós, a fúvós, de akár az egész asszonykórus is.
A netre felraktam néhány nótát:
www.kalamajka.hu

Czuczor Mátyás - 2012. szeptember 1., 16.41

Sziasztok,
haladó prímásként, Miskolc környékéről keresek magamnak zenésztársakat.
email: czuczor.matyas@gmail.com

Attila - 2012. július 26., 18.38

Talán kicsit már ciki, hogy minden második hirdetést én írok:), de újra és még mindig:

Már (talán) nem kezdő brácsásként Budapesten vagy környékén keresek ráérő hegedűst/prímást, akivel rendszeresen együtt tudnék gyakorolni.

brtlnttl@gmail.com

Nagy Nikolett - 2012. június 11., 1.10

Sziasztok!
Nekem segítségre lenne szükségem, és gondoltam hátha itt tudna nekem valaki segíteni:)
Sajnos az előző citerazenekar ahova jártam feloszlott a tanulmányaink miatt és én nem szeretném abbahagyni a zenélést és ezért citerazenekart keresek.Kb.:5-6 éve citerázom, (az énekkel elég fél lábon állok) és ősztől Pesten lakom majd így ezen a környéken keresek csapatot.Ha esetleg valaki tudna segíteni, ajánlani valakit akkor annak nagyon hálás lennék!:)
Előre is köszönöm a segítséget!
e-mailom:anna1313@freemail.hu

Attila - 2012. április 17., 14.00

Már (talán) nem kezdő brácsásként Budapesten vagy környékén keresek ráérő hegedűst/prímást, akivel rendszeresen együtt tudnék gyakorolni.

Akár a Nagy Zöld Könyv (Salamon Bea: Magyar népzenei dallamgyűjtemény) anyaga, akár bármi más jöhet, szívesen játszom mindent, amit tudok.

hegza - 2012. április 9., 10.47

Vajon hány punk-metál basszeros látogatja a Folkrádió fórumát? :-)))

punknrollzenekar - 2012. április 8., 16.48

Csongrád és Békés megyében basszusgitárost keres a PUNK ­N ROLL zenekar.Fiatal( 15-20 éves), hozzánk korabeli basszeros jelentkezését várjuk!A zenei stílus amit játszunk: punk, rock, metál.
Szerelésünk, próbatermünk van.
Elérhetőségeink:
telefon: 06308986206
e-mail: punknrollzenekar@citromail.hu
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Punk-N-Roll/285909661446695
Youtube: http://www.youtube.com/user/punknrollzenekar

Attila - 2012. március 31., 11.44

Prímás és kontrás keres közös gyakorláshoz bőgőst Budapesten! Nem vagyunk profik, de már kezdők sem, főleg az együtt fejlődés a cél, az állandó zenekarrá alakulás lehetőségével.

Kedvünk van, terveink vannak, hűtött-fűtött próbahelyünk is van, már csak egy bőgősre volna szükségünk!:)

brtlnttl@gmail.com

Horváth Dóra - 2012. március 26., 8.56

Kedves Erik: az e-mail címem: dorahrvatski@gmail.com
Várom a leveled :)

Szilágyi Erik - 2012. március 26., 0.07

Szia Horváth Dóra!
Egy elérhetőséget kérhetek?

Kovács Kornél - 2012. március 22., 11.26

Nagybőgőst keresünk Debrecen és környékén! Valaki tudna tanácsod adni, milyen fórumokon érdemes még próbálkozni? Ha jelentkezel egy fotót, és egy rövid leírást is csatolj kérlek! artanimafilm@gmail.com, www.facebook.com/anyughatatlan

Attila - 2012. március 10., 18.29

Szia,

én már ebben a pillanatban is jelentkeznék kontrásnak, de hová kell írni?:)

Az én címem a nevem alatt, ha minden igaz.

Horváth Dóra - 2012. március 10., 11.00

Sziasztok!

Bonchidai és kalotaszegi zene gyakorlásához, később akár zenekarosdihoz keresek vállalkozókedvű brácsást és bőgőst, főleg Budapestről és környékéről.

hegza - 2012. március 1., 19.15

Prímás és kontrás keres gardonyost felcsíki muzsikához. Egyelőre kötetlen barátias zenekari gyakorlat céljából hanemegyeb. Hangszerrel rendelkezők, székely- (esetleg erdélyi- v. csángó-) ivadékok, s énekelni is tudó ügyibevaló menyecskék (vagy éppenséggel legények) előnyben, de nem alapfeltétel egyik sem. Aki úgy érzi kedve s lehetősége eppeg lenne, ám csak a gyimesi játékmódot tudja, egyet se busuljon, mert akkor már kitanítjuk hamar. (Egyéb hangszeres vagy énekes csatlakozási igénye esetén megfontolhatjuk akár azt is.)
Találkozóink Pesten könnyen útba eső belvárosi helyen vannak, koraesti időpontokban.
Email cím oldalt a névnél, oda írjon akit érdekel a lehetőség, s tud (vagy tk. ingyért megtanulna...) felcsíki muzsikához is gardonyozni!

Violinist - 2012. február 3., 20.35

violinist.korponai6@gmail.com

Violinist - 2012. február 3., 19.35

Helo!Keresek, népi hegedűst,vagy bármilyen más hangszeren játszó embert, amolyan sajátos, zenéhez. Valahol a jazz-népzene-blues ötvözete....Fellépési lehetőségek adottak, természetesen honorálva!!!
Csongrád, megye és környéke.

Attila - 2012. január 18., 11.54

Sziasztok!

Már nem kezdő, de még nem is nagyon haladó kontrás próbálkozóként keresem prímásom. Felcsíkit, somogyit és egy kevés szatmárit szoktam játszani, de könnyen lehet, hogy mást is meg tudok oldani, mindenre nyitott vagyok, legfeljebb nem jön össze:)

És amit mindig elfelejtek odaírni: Budapesten élek és a próbahelyet meg tudom oldani, nem kell otthon a családot felzaktlani ilyesmivel:)

brtlnttl@gmail.com

a.Laca - 2012. január 18., 0.00

Sziasztok

Kecskeméti kezdő gitáros keres zenekart, zenetársakat a gyors fejlődése érdekében, illetve szabadidő eltöltéséhez. Felszerelésem van, próbahely megoldható stílus: főleg punk rock. Kecskemét és 100 km-es körzetben.
írjatok: a.laca2012@gmail.com

üdv Laci

Szilágyi Erik - 2011. december 29., 12.30

Sziasztok!
Zenésztársakat keresünk Jász- Nagykun Szolnok megye és környékéről!
Fúvós, húros stb… bármi jöhet! Érdeklődni: toky16@citromail.hu

Matyó Vőfély - 2011. november 19., 17.49

Sziasztok!
Egy meglévő de megújítandó népzenei együttesbe keresek. húros, ütős, fúvós hangszerekre népzenét kedvelő 20 - 40 év közötti muzsikosokat. Dél - Borsod, Heves megye előnyben de máshonnan is jelentkezhetnek.
Telefonon bővebb felvilágosítást adok!
kapcsolat: 06-20/597-2675

Ébend Ádám - 2011. november 19., 11.31

Sziasztok!
Olyan zenészeket keresek akik nincsenek lekötve(iskola,család...stb). Egy prímást és egy brácsost keresek de lehet akár kettő prímás vagy kettő brácsos együtt muzsikálás céljából és így járni az órszágot és külföldet.
Mindenféle kis kocsmákba muzsikálnánk meg ilyesmi. Ha bővebben érdekel a dolog akkor elérsz a 06-30-311-74-59-es számon. Én bőgőzöm.
Üdv: Ébend Ádám

Attila - 2011. október 24., 11.38

Sziasztok!

Továbbra is és rendelületlenül keresek olyan hegedülni tanulót, akinek van kedve közös gyakorláshoz/türelme egy (talán egyre kevésbé)kezdő kontráshoz.

Felcsíkit volna jó játszani főleg, de bármire nyitott vagyok, amit meg tudok oldani:)

brtlnttl@gmail.com

Kovács János - 2011. szeptember 18., 22.05

Sziasztok! Szaszregenben egy primast keresek, vagy akar a Maros megyebol, aki szivesen jatszodna egyutt velunk, az Isorja zenekarral. Egy primasunk, bracsasunk, harmonikasunk es bogosunk van. Nem szamit,ha nem tudsz nepzenelni, egyutt tanulunk, es a zene kedveert csinaljuk. Ha be szeretnel allni, irj: brennboy90@yahoo.com

Benedekffy István - 2011. szeptember 16., 10.28

Szervusztok! 40 éves vagyok, s kedvem lenne népzenét tanulni/gyakorolni egy lelkesecske csapattal, egyelőre hobbi szinten, heti egy alkalommal. Prímásként próbálkoztam a MÉTA (székit tanultam), kalotaszentkirályi (2 alkalommal)táborban, gyerekkoromban 8 évet jártam zeneiskolába. Olyant is eltudok képzelni, hogy több prímással együtt gyakorolni, ezért szívesen fizetnék is 1.000 ft./alkalom-ig, ha van olyan tanár aki vállal ilyen oktatást. benedekffy.istvan@gmail.com

Attila - 2011. szeptember 15., 16.33

Nem adom fel, hátha...:)

Mert még mindig keresek hegedűn tanulót, akinek van kedve közös gyakorláshoz/türelme kezdő kontráshoz.

brtlnttl@gmail.com

Czuczor Mátyás - 2011. augusztus 23., 14.44

Sziasztok!
Középhaladó prímásként keresek hasonszőrű zenésztársakat együtt muzsikálás, fejlődés céljából, Budapestről (BME) vagy Borsod megyéből.
Email: stoneballer91@hotmail.com