Folkrádió

Fórum

táncpartnert keresek

VARGA MARIANN

Új hozzászólás írásához be kell jelentkezni. Ha még nem regisztráltál, itt megteheted.

Bogdán Anita - november 13., 17.34

Senior kezdő táncosok jelentkezését várjuk a dél-pesti régióban. 40 - 120 éves korig
berkesbogdan@gmail.com

Tóth Kitti - szeptember 18., 19.58

Sziasztok!

Tánc partnert keresek. Egy nagyon lelkes kezdő vagyok de egész életemben táncoltam és különféle táncházakba már tanulgattam. Dabas-Sáriban van a csoport én Inárcson lakom. 23 éves 170 cm vagyok.

e-mail: t.kitti.k@gmail.com

M.Éva - 2013. szeptember 24., 21.37

Táncpartnert keresek egy éve létrejött, rákóczifalvi, lelkes, jó hangulatú, felnőtt kezdő néptánccsoportba. Ebben az évben szatmárit tanulunk.
e-mail: chavamazal@gmail.com

M.Éva

Viasz Attila - 2012. december 15., 15.30

Sziasztok! Budapesti táncházba táncpartnert keresek. 2 éve kerültem kapcsolatba a néptáccal. Lelkes kezdő vagyok. Siófokon lakom, ahol sajnos nincs sok lehetőség a néptánc gyakorlására. Táncolni szerető budapesti hölgyet keresek táncpartbnernek.

üdv: Viasz Attila

viaszattila@citromail.hu
facebook: Viasz Attila

Ládonyi Veronika - 2012. október 11., 11.53

EGYÉNI NÉPTÁNCOKTATÁS!!

Akár teljesen kezdő szinttől vállalom lányok és fiúk egyéni/páros oktatását is.

Az átlagosnál gyorsabb és hatékonyabb tánctanulás, tartás és kiállás fejlesztése!
Táncanyag kiválasztása igények szerint.

Garantált tánctudás pár hónap alatt!

Sok szeretettel várom az érdeklődőket:

Ládonyi Veronika

0620/267 59 44
ladonyiverus@gmail.com

Gossler Károly - 2012. október 5., 10.32

Pázmány Néptáncegyüttes keres kezdő és haladó csoportjaiba tagokat. Jelentkezni a plakáton látható email címen és telefonszámon lehet.

http://folkradio.hu/feltoltes/scanner/forum13520.jpg

Nép-es - 2012. augusztus 14., 19.45

Apropó! :)Majd elfelejtettem:

Emailcímem: nep_es@yahoo.com

Nép-es - 2012. augusztus 14., 19.42

Sziasztok!

Táncpartnert vagy társat keresek Debrecen és környékéről táncházhoz, népművészeti rendezvényekhez. Egy 31 éves, debreceni fiú

Székelyhidi Zsuzsanna - 2011. március 31., 14.30

Sziasztok!

Táncpartnert keresek Budapestről táncházba járáshoz. 23 éves lány vagyok, 13 évig aktívan táncoltam tánccsoportban, most hobby szinten szeretném ezt folytatni. Amennyiben valaki szintén hasonló "cipőben jár" az alábbi e-mail címen elérhető vagyok. zsu.szekelyhidi@gmail.com
Köszönöm!

Pap Endre - 2008. november 23., 20.10

Én is: endreora2@gmail.com

Végh Eszter - 2008. november 21., 21.19

A lehető legtöbb táncot szeretném megtanúlni,amennyire időm engedi,akár konkrét tánccsoportba is belépénék,de pár hiányában ez eddig nem volt lehetséges.5 éve táncolok,de csak hetente egyszer van próba és szeretném ezt kibővíteni!Lelkes táncos párt keresek!

Bárdos Zita - 2008. november 21., 15.27

Erdélyi páros táncokat szeretnék tanulni, de magas lány lévén (187 cm) állandó partnerre lenne szükségem, aki legalább ekkora :). 30 éves vagyok, vékony, barna, állítólag kedves, intelligens, és jó a mozgásom. Ha érdekel: bzitus@gmail.com

VARGA MARIANN - 2008. szeptember 25., 7.01

Csepeli tánccsoportba kedd és péntek esti elfoglaltsággal keresek párt.
Szeptemberben kezdtem a néptánc tanulásához, de pár hiányában csak a lánytáncokban tudok részt venni. Tanítás jóformán nincs, ha sikerül utánozni jó, ha nem így jártál. De igen kedvesen befogadtak és időnként korrigálják a hibáimat.
Nagy elszántsággal próbálok felzárkózni a fellépésekre készülő csoporthoz, így hasonló elszántságú, kitartó párt keresnék a páros táncok elsajátításához.