Folkrádió

2017. november

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
nov. 13., hétfő
18:00–19:00 Vajdaszentiványi verbunk Miskolc Vörösmarty Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–21:45 Bonchidai invertita tanfolyam Budapest Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
nov. 14., kedd
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest TEMI Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
18:00– Heltai Táncház Kolozsvár,
Románia
Heltai FolkCenter
Clinicilor 18
18:00– Petői táncház Bukarest Petőfi Ház
Ioan Zalomit 6
19:00–20:30 Gyimesi néptánctanfolyam Perbál Közösségi Ház
Fő utca 24.
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest Helvécia Söröző
Eötvös utca 23/B
nov. 15., szerda
XX. Erdélyi Prímások Találkozója Csíkszereda,
Románia
11:30–20:30 Magyar Szórvány Napja: Kárpátalja Budapest Magyarság Háza
Zrínyi u. 5.
18:00–20:00 Magyar Szórvány Napja Beszterce,
Románia
Szakszervezetek Művelődési Háza
18:30–23:30 Fonó Szerda: Kalotaszegi táncok Budapest Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
18:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest Művelődési Központ
Haller utca 27.
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
18:30– Román tánctanfolyam Kolozsvár,
Románia
Ascor
Str. Bogdan Petriceicu Hasdeu
19:00–21:45 Buzai tanfolyam Budapest Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00–20:30 Kodály dokumentumkiállítás Csíkszereda Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes
Temesvári sugárút 6.
19:30–21:00 Kalotaszegi Magyar és Román táncok Budapest Közösségi Ház
Mátyás Király útja 13-15.
nov. 16., csütörtök
XX. Erdélyi Prímások Találkozója Csíkszereda,
Románia
17:00– Néptáncoktatás Szatmárnémeti,
Románia
Kölcsey Főgimnázium
18:00–22:00 Csütörtöki Muzsika Debrecen Vasmacska Söröző
Benedek Elek tér 5/A
19:00–20:10 Apám ablakából az ég Vác Madách Művelődési Központ
Dr. Csányi László Krt. 63
19:00–01:00 Bartók táncház Budapest Művelődési Központ
Haller u. 27.
19:00–01:00 Guzsalyas - csángó táncház Budapest Művelődési Központ
Marczibányi tér 5/a.
19:00–21:00 Szászcsávási haladó tánctanfolyam Budapest Backstage stúdió
Dohány utca 5/b.
19:30–23:00 Magyar táncház Csiduval Budapest HellóAnyu kávézó
Csányi utca 7.
20:00– Márton-napi táncház Kolozsvár,
Románia
Heltai FolkCenter
Clinicilor 18
21:00–02:00 Budapest Mezőség Band táncház Budapest Tornádó Csocsó Klub
Üllői út 45.
nov. 17., péntek
XX. Erdélyi Prímások Találkozója Csíkszereda,
Románia
12:05– Sebő Budapest Bartók Rádió
18:00–19:00 Kalotaszegi legényes tanfolyam Budapest Általános Iskola
Irányi utca 3.
18:00–19:30 Péntek Esti Forduló - néptáncoktatás Budapest Csokonai Művelődési Ház
Eötvös utca 64-66.
18:00–06:00 Táncház az öreg zenészekért Tinnye Művelődésház
Kossuth Lajos utca 10.
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00–00:00 Hédervái banda táncház Győr Pajta-Pedró Pékség
Vágóhíd utca 2
19:00–22:00 Hencida Táncház Budapest Párbeszéd Háza
Horányszky utca 20.
19:00–21:00 Kalotaszegi invertita minitanfolyam Budapest Általános Iskola
Irányi utca 3.
19:00– Sugalló és Törköly táncház Debrecen Sikk Music Café
Domb u. 1.
20:00–00:30 Zurgó táncház Budapest MOM Kulturális Központ
Csörsz u. 18
20:25– Fölszálott a páva elődöntő Budapest DunaTV
20:30– Berka moldvai és vonós táncház Budapest Fonó Budai Zeneház
Sztregova u. 3.
nov. 18., szombat
10:00–14:00 Menedzsment népzenészeknek Budapest Kulturális Központ
Semmelweis utca 4.
11:00– III. Kalotaszegi Legényesverseny Bánffyhunyad,
Románia
Kultúrház
15:00–24:00 XV. Hagyományok Napja Tornalja,
Szlovákia
Művelődési Központ
Fő tér 6
16:00–19:00 Karikás játszóház és táncház Debrecen Ifjúsági Ház
16:00– Szivárvány táncház Derecske Művelődési központ
17:00– Ünnepi műsor és táncház Buzita,
Szlovákia
Művelődési ház
18:00–00:00 Aranytíz Táncház Budapest Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
18:00–23:30 Borsa és Koccantó táncház Budapest Kulturális Központ
Semmelweis utca 4.
18:00–02:00 Korinda Folkest Kiskunhalas Közösségek Háza
Sétáló utca 8.
18:00–02:00 Lelkes táncház München,
Németország
Minoa
Zwergerstr.28
19:00–22:00 Almárium sorozat: Ahogy a régiek járták Budapest Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
19:00–24:00 Moldvai csángó és gyimesi táncház Budapest Fővárosi Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
19:00–21:00 Muzsikás Kacsó Hangával Dunakeszi Művelődési Központ
Állomás sétány 17.
20:00– Bonyhádi táncház Bonyhád Művelődési Ház
21:00– Katalin-napi Bál Máréfalva,
Románia
nov. 19., vasárnap
13:00–18:00 Virágvölgyi Márta vonós tanfolyama Budapest Óbudai Népzenei Iskola
Mókus u. 20.
16:45–21:00 Vasárnapi intenzív néptánctanfolyamok Budapest Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
17:00– 30 éves a Szederinda Eger Gárdonyi Színház
17:00–19:00 Vajdaszentiványi néptánctanfolyam Diósd Közösségi Ház
Szent István tér 5.

Előző hét Következő hét