Folkrádió

2017. október

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
okt. 16., hétfő
18:00–19:30 Tánctanfolyam kezdőknek Budakalász Kós Károly MHK
Szentendrei út 9.
18:00–19:00 Vajdaszentiványi verbunk Miskolc Vörösmarty Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–21:45 Bonchidai invertita tanfolyam Budapest Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:30–21:30 Tánctanfolyam haladóknak Budakalász Kós Károly MHK
Szentendrei út 9.
21:00–02:00 Szimpla Táncház Budapest Szimpla Kert
Kazinczy utca 14.
okt. 17., kedd
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
19:00–20:30 Kalotaszegi és küküllőmenti tanfolyam Perbál Közösségi Ház
Fő utca 24.
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest Helvécia Söröző
Eötvös utca 23/B
19:00–21:30 Nyárádmagyarósi tanfolyam Budapest Kodály Zoltán Iskola
Marczibányi tér 1.
19:30–21:00 Nagyecsedi cigánytánc Budapest Szüerro Tánciskola
Eötvös u. 50
19:30–22:00 Vajdaszentiványi kezdő tanfolyam Budapest Weryus tánc-és mozgásstúdió
Dohnányi Ernő utca 3.
20:30–02:00 Parkett Táncház Budapest Schönherz Kollégium
Irinyi József u. 42
okt. 18., szerda
20 éves az Utolsó Óra gyűjtés Budapest Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
18:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest Művelődési Központ
Haller utca 27.
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00–21:45 Buzai tanfolyam Budapest Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00–22:00 Moldvai csángó táncház Budapest víztározó bejáratánál
Gellért-hegy
19:30–21:00 Kalotaszegi Magyar és Román táncok Budapest Közösségi Ház
Mátyás Király útja 13-15.
okt. 19., csütörtök
13:00–22:00 Deákos Szólótáncverseny Pozsony,
Szlovákia
Ifjú Szivek Táncszínház
Mostová 8.
18:00–19:30 3 Színű Mezőség néptánctanfolyam Budapest Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Szentkirályi utca 26. II em.
19:00–01:00 Bartók táncház Budapest Művelődési Központ
Haller u. 27.
19:00–01:00 Guzsalyas - csángó táncház Budapest Művelődési Központ
Marczibányi tér 5/a.
19:00–21:00 Szászcsávási haladó tánctanfolyam Budapest Backstage stúdió
Dohány utca 5/b.
19:30–23:00 Magyar táncház Csiduval Budapest HellóAnyu kávézó
Csányi utca 7.
20:00– Československý Tanečný dom Pozsony,
Szlovákia
Duna Művelődési Ház
20:30– Pávai István: Szászcsávás népzenéje Kolozsvár,
Románia
Bulgakov Café
okt. 20., péntek
18:00–21:00 Kontakt-néptánc Budapest ZéróPlusz Dance Studio
Jurányi u. 1. I. em.
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00– Berecz András 60 Szeged IH Rendezvényközpont
19:30–21:30 Pénteki intenzív néptánctanfolyam Budapest Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:30– Berka moldvai és vonós táncház Budapest Fonó Budai Zeneház
Sztregova u. 3.
okt. 21., szombat
V. Cívis Cuháré Debrecen Kölcsey Központ
Hunyadi utca 1-3.
XXI. Mezőségi Fesztivál Szamosújvár,
Románia
Téka Alapítvány
Mihai Viteazu 39
10:00– IX. Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő Újszentes,
Románia
15:00–17:00 Mindenszent Havi Aprók Tánca Kiskunhalas Városi Könyvtár
Szövetség tér 11
17:00–06:00 Széki Táncház Nagyida,
Szlovákia
Ilosvai Ház
350
18:00–19:30 15 éves Gyéres Műhely Zalaegerszeg Hangverseny- és Kiállítóterem
Ady Endre utca 14.
18:00–00:00 Aranytíz Táncház Budapest Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
18:00– Palatkai táncház München,
Németország
MaxE
Adalbertstraße 33
19:00–24:00 Moldvai csángó és gyimesi táncház Budapest Fővárosi Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
21:00– Erdélyi Zenészek Klubbja: Üsztürü Budapest Rácskert
Dob utca 40.
21:00– Katica folkkocsma Budapest Kávés Katica
Váci út 54.
okt. 22., vasárnap
XXI. Mezőségi Fesztivál Szamosújvár,
Románia
Téka Alapítvány
Mihai Viteazu 39
11:00– Páva Matiné Budapest, MÜPA
Komor Marcell utca 1
16:45–21:00 Vasárnapi intenzív néptánctanfolyamok Budapest Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:00– Forradalmi Szabad Bál Debrecen Hajdú
Hatvan u. 32.

Előző hét Következő hét