Folkrádió

2017. április

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
április 24., hétfő
18:00–19:00 Szatmári verbunk néptánctanfolyam Miskolc Vörösmarty Művelődési Ház
Lenke u. 14/a
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
6. ker
Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00–21:45 Kalotaszegi invirtita tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
20:00 Heltai táncház Kolozsvár,
Románia
FolkKocsma
Clinicilor 18
20:00–02:00 Tindia moldvai táncház Budapest
1083
Gólya Presszó
Bókay János u. 34.
április 25., kedd
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest
1119
TEMI Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
18:30–20:00 Kertész Nótakör Budapest
1067
Helvécia Söröző
Eötvös utca 23/B
19:00–20:30 Kalotaszegi invertita tanfolyam Perbál Közösségi Ház
Fő utca 24.
19:30–22:00 Mérai kezdő és újrakezdő tanfolyam Budapest Klub Weryus
Erzsébet krt. 40-42.
19:30–21:00 Nagyecsedi cigánytánc oktatás Budapest
1067
Szüerro Tánciskola
Eötvös u. 50
április 26., szerda
17:30–19:00 Tücsökringató Nagyvárad,
Románia
Szacsvay Általános Iskola
Mihai Eminescu utca 28.
18:00 Berecz András: Félbevágott pipafüst Nagyvárad,
Románia
Partiumi Egyetem
str. Primăriei, nr.36
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
6. ker
Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
18:30–23:30 Szerda táncház: Vajdaszentiványi táncok Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
19:00–21:45 Mezőkeszüi táncok tanítása Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:30–21:00 Kezdő mezőségi néptánctanfolyam Budapest
1039
Közösségi Ház
Mátyás Király útja 13-15.
19:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest
IX. ker.
Művelődési Központ
Haller u. 23.
20:00–05:00 Húsvéti Táncház Debrecen Szent László Katolikus Szakkollégium
Simonyi Út 38.
20:00–21:30 Széki sűrű és ritka tanfolyam Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
21:00–02:00 Zöld macska folkkocsma Budapest
1091
Zöld Macska
Üllői út 95.
április 27., csütörtök
18:00 Berecz András fellépés Sepsiszentgyörgy,
Románia
Unitárius templom
18:00–19:30 Bonchidai román és magyar táncok Budapest Katolikus Egyetem
Szentkirályi utca 26. II. em.
19:00–01:00 Guzsalyas - csángó táncház Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi tér 5/a.
19:00–21:00 Kalotaszegi haladó tanfolyam Budapest Backstage Stúdió
Dohány utca 5/b
19:00–23:00 Magyar táncház Budapest
1096
Művelődési Központ
Haller u. 27.
19:00–02:00 Pendergő tamburazenekar Szeged Millenniumi Kávéház
Dugonics tér, 12
19:00–22:00 Vajdaszentiványi tanfolyam Budapest
Kékgolyó utca 16/a
19:30–23:00 Eszterlánc táncház Csiduval Budapest
1077
HellóAnyu kávézó
Csányi utca 7.
21:00–03:00 Bújdosó folkkocsma Budapest
1082
Bújdosó Kert
Vajdahunyad utca 4.
április 28., péntek
16:00–18:30 Szent György-napi gyermekprogram Győr A Pajta
Vágóhíd utca 2.
17:00–18:30 Aprók tánca Budapest
1011
Hagyományok Háza
Apor Péter utca 2-4.
17:00–24:00 Délibáb táncház Bécs,
Ausztria

Jagdgasse 1b
18:00–19:00 Táncolda - családi táncház Budapest
1067
Kulturális Színtér
Eötvös utca 10.
18:00–23:00 Vadkanok nótaest: Hazajáró Budapest
1052
Háló Kulturális Központ (S4)
Semmelweis utca 4.
19:00–24:00 Pásztoróra Győr A Pajta
Vágóhíd u. 2.
20:00 Csipkefa moldvai táncház Berettyóújfalu Retro Klub
Dózsa Gy. u. 48.
20:00–00:30 Tázló klub: Fanfara Complexa Budapest
1067
Kulturális Színtér
Eötvös u. 10.
20:00–00:30 Zurgó táncház Budapest
1085
Loyola Café
Horánszky u. 20.
április 29., szombat
15:00–17:00 Aprók Tánca Kiskunhalas Városi Könyvtár
Szövetség tér 11
16:45–21:00 Intenzív néptánc tanfolyam Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi tér 5/a.
17:00–19:00 Aprók tánca és játszóház Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
18:00–22:00 Biatorbágyi táncház Biatorbágy Művelődési Központ
Baross Gábor u. 1
18:00–02:00 Müncheni táncház München,
Németország
Max Emanuel Brauerei
33 Adalbertstraße
19:00–24:00 Aranytíz Táncház Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00–23:00 Navratil Andrea koncert Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
19:00–22:00 Széki táncház Budapest
1093
Adna Cafe
Török Pál utca 6.
20:00–01:00 Festeres moldvai táncház Budapest
1085
Loyola Cafe
Horánszky utca 20
21:00–23:30 Dűvő táncház Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
22:00–03:00 Szimpla folkkocsma Budapest
1075
Szimpla Kert
Kazinczy utca 14.

Előző hét Következő hét