Folkrádió

2017. november

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
november 20., hétfő
12:05–12:35 Népzene - fiatalok hangja Budapest Bartók Rádió
17:00–19:00 Gézengúz gyermektáncház Marosvásárhely,
Románia
Kulturális Központ
Forradalom utca 8.
18:00–19:00 Vajdaszentiványi verbunk tanítása Miskolc Vörösmarty Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–21:45 Bonchidai invertita tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
20:00 Folk Center táncház Marosvásárhely,
Románia
Jazz and Blues Club
Sinaia u. 3.
20:00–23:00 Tindia moldvai táncház Budapest
1083
Gólya presszó
Bókay János utca 34.
november 21., kedd
16:00 Boróka toborzó Marosvásárhely,
Románia
Studium Prospero Alapítvány
Forradalom utca 8.
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest
1119
TEMI Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
18:00 Heltai Táncház Kolozsvár,
Románia
Heltai FolkCenter
Mikó utca 18
19:00–20:30 Gyimesi néptánctanfolyam Perbál Közösségi Ház
Fő utca 24.
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest
1067
Helvécia Söröző
Eötvös utca 23/B
20:00–02:00 Madaras Mulatság Debrecen Conca Doro
Nyugati utca 32.
20:30–01:00 Vizeli Bálint és Zenekara folkkocsma Budapest
1072
Rácskert
Dob u. 40.
november 22., szerda
12:05–12:35 Népzene – itthonról Budapest Bartók Rádió
18:30–23:30 Fonó Szerda: Kalotaszegi táncok Budapest
1165
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
1068
Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
18:30 Román tánctanfolyam Kolozsvár,
Románia
Ascor
Str. Bogdan Petriceicu Hasdeu
19:00 Bákói táncház Bákó,
Románia
Mixology Pub
Mihail Kogălniceanu 36
19:00–21:45 Buzai tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:30–21:00 Bonchidai Magyar és Román táncok Budapest
1039
Közösségi Ház
Mátyás Király útja 13-15.
november 23., csütörtök
XIV. Népzene- és Néptánctalálkozó Kolozsvár,
Románia
16:00 Kodály Zoltán Kiállítás Budapest
1014
MTA Zenetudományi Intézet
Táncsics Mihály utca 7
17:00 Gencsi Zoltán: Pásztorkultúra Debrecen DE Zeneművészeti Kar
19:00–01:00 Guzsalyas - csángó táncház Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi tér 5/a.
19:00–21:00 Muzsikás Kacsó Hangával Miskolc Művelődési Ház
Lenke u. 14/a.
19:00–21:00 Szászcsávási haladó tánctanfolyam Budapest Backstage stúdió
Dohány utca 5/b.
19:00 Üsztürü és Heveder koncert Székelyudvarhely,
Románia
Művelődési Ház
19:30–23:00 Magyar táncház Csiduval Budapest
1077
HellóAnyu kávézó
Csányi utca 7.
20:00 FolkEmbassy táncház Komárom,
Szlovákia
Európa Udvar
20:00–02:00 Parapács és PásztorHóra táncház Budapest
1061
Gödör Klub
Király u. 8-10
november 24., péntek
IX. Kárpát-medencei Vőfélytalálkozó Földes Művelődési központ
Karácsony Séndor tér 6.
XIV. Népzene- és Néptánctalálkozó Kolozsvár,
Románia
12:05 Sebő Budapest Bartók Rádió
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
1068
Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00–00:30 Tázló klub moldvai táncház Budapest
1067
Eötvös10 Kulturális Színtér
Eötvös utca 10.
19:00 Večer autentického folklóru Pozsony,
Szlovákia
FS Ruthenia
Hálova u. 16.
19:30–21:30 Pénteki intenzív néptánctanfolyam Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:00–23:00 Csizmadia Anna lemezbemutató Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
20:25 Fölszálott a páva elődöntő Budapest DunaTV
22:00–03:20 Kalász Máté és Barátai folkkocsma Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
november 25., szombat
IX. Kárpát-medencei Vőfélytalálkozó Földes Művelődési központ
Karácsony Séndor tér 6.
XIV. Népzene- és Néptánctalálkozó Kolozsvár,
Románia
12:05–12:35 Népzene – itthonról Budapest Bartók Rádió
15:00–17:00 Szent András Havi Aprók Tánca Kiskunhalas Városi Könyvtár
Szövetség t. 11.
17:00 Katalin napi táncház Brüsszel,
Belgium
GC Ten Noey
Gemeentestraat 25
17:30–22:00 Somogy táncház Kaposvár Rippl-Rónai Művészeti Kar
Bajcsy-Zsilinszky u. 10.
18:00–00:00 Aranytíz Táncház Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
18:00 Horvátok hangja Zalaegerszeg Zalai Táncegyüttes
18:00 II. Nyugat-Európai Magyar Néptáncfesztivál Stuttgart,
Németország

Paracelsusstraße 44
18:00–22:00 Kamasz táncház: Sarjú és Bara zenekar Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
18:00 Széki táncház Pali Marciékkal Piliscsaba Klarissza Ház
Templom tér 9.
21:00 Katarínska Zábava s ĽH Paprčkovci Pozsony,
Szlovákia
Ľudová zábava
Prievozská u. 18
21:00 Katica táncház Budapest Kávés Katica
Váci út 54.
november 26., vasárnap
16:45–21:00 Vasárnapi intenzív néptánctanfolyamok Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
19:00–22:00 Londoni Tanchaz London,
Nagy-Britannia
The George & Devonshire
8 Burlington Lane

Előző hét Következő hét