Folkrádió

2018. november

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
november 26., hétfő
12:05–12:35 Fiatalok hangja Budapest Bartók Rádió
18:00–19:00 Decsi verbunk oktatás Miskolc Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–21:45 Vajdaszentiványi oktatás Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:30 Berecz András: A nagy verekedés Budapest
1095
Nemzeti Színház
Bajor Gizi park 1.
20:00–01:00 Folk Center táncház Marosvásárhely,
Románia
Blues Club
Sinaia nr. 3
november 27., kedd
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest
1119
Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
17:00 Paksa Katalin - Németh István: Muravidék Zalaegerszeg
17:00 Picinkék néptánc gyerekeknek Prága,
Csehország
Dům národnostních menšin
Vocelova 3
18:00–19:30 Néptánctanfolyam kezdőknek Budapest
1056
Ward Mária Gimnázium
Irányi utca 3.
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest
1052
Háló Kulturális Központ
Semmelweis utca 4.
20:00–23:00 Fonó session - moldvai Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
november 28., szerda
17:00–22:00 Keresztúri táncház Székelykeresztúr,
Románia
Hűség ház
Orbán Balázs 12
18:30–23:00 Fonó Szerda: Bonchida Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
18:30–21:30 Gyimesi táncoktatás Budapest
1118
Budai Campus E épület
Ménesi út 45.
18:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest
IX. ker
Művelődési Központ
Haller utca 25.
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00–21:45 Bonchidai oktatás Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00–21:00 Palatkai és Visai Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
19:00–22:00 Suflare táncház Szeged Millenniumi Kávéház
Dugonics tér 12.
19:30–21:30 Fordulj Kispej Lovam Bécs,
Ausztria
Collegium Hungaricum
Wien Hollandstraße 4
20:00 Soroglya folkkocsma Nagyvárad,
Románia
Moszkva kávézó
Moscovei nr. 8,
21:00 Hétker folkkocsma Budapest
1072
Hétker Pub
Akácfa utca 7.
november 29., csütörtök
16:30 Tekergő Mesedélután Kolozsvár,
Románia
Heltai FolkCenter
Clinicilor 18
17:00 BMK táncház Budapest
1119
Művelődési Központ
Etele út 55/a.
18:00 Berecz András és Berecz István műsora Párkány,
Szlovákia
Kultúrház
18:30–20:00 Nagyecsedi cigány táncok Budapest
1067
Szüerro Tánciskola
Eötvös u. 50
19:00 Könyvbemutató: Csak tiszta forrásból Csíkszereda,
Románia
Játékszín
Temesvári sugárút 6.
19:00–22:00 Magyar táncház Csiduval Budapest
1077
HellóAnyu kávézó
Csányi u.7.
19:00–22:00 Szeretünk Csángók I. - jótékonysági gálaműsor Budapest
1051
Duna Palota
Zrínyi utca 5.
20:00–23:00 Góbé és PásztorHóra táncház Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
20:00 Szikes táncház Nyíregyháza Nyíri Fészek
Rákóczi u. 26.
21:00–01:00 Horváth Balázs és barátai Budapest
1073
Prága Sörház
Kertész utca 3.
21:00–02:00 Kodoba Florin és az Erdőfű Budapest
1052
Három Holló
Piarista köz 1.
november 30., péntek
Parno Graszt Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
12:05–12:35 Sebő Ferenc népzenei műsora Budapest Bartók Rádió
16:30 Eszterlánc - Ovis néptánc Budapest
1137
Noha stúdió
Pozsonyi út 12.
17:00–18:00 Táncolda családi táncház Budapest
1067
Kulturális Színtér
Eötvös utca 10.
18:00–23:00 Angyalfia Táncház Biatorbágy Faluház
Baross Gábor utca 1.
18:00–21:00 Ménaságra repülj Kaposvár Kultúrpalota
Noszlopy Gáspár u. 1.
18:00–21:00 Népi játék és néptánc képzés Érd
18:00–20:00 Pásztoraink Hagyatéka Békéscsaba Csabagyöngye Kulturális
Központ Széchenyi utca 4.
18:30 Moldvai táncház Monyoró,
Románia
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00–21:00 Kalotaszegi néptánctanfolyamok Budapest
1056
Ward Mária Gimnázium
Irányi utca 3.
19:00–00:30 Tázló klub: Hodorog András, Tázló, Korinda Budapest
1067
Kulturális Színtér
Eötvös utca 10.
19:00 TRakija Táncház Szeged Mesés Kastély
Dóm tér
19:30 Fölszállott a páva Budapest DunaTV
19:30–21:30 Intenzív néptánc minden pénteken Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:00 Siófolk kocsma Siófok Lógó Üveg
Fő utca 55.
21:00 Háromszék táncház Sepsiszentgyörgy,
Románia
Tamási Áron Színház
22:00–03:00 Florin és az Erdőfű Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
december 1., szombat
09:00–20:00 Konferencia népmesemondó-versenyekről Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
10:00–18:00 Virágvölgyi Márta Mesterkurzus Budapest
1036
Óbudai Népzenei Iskola
Mókus u. 20.
14:00–01:00 Pásztornap Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
15:30–21:00 Bonchidai román csárdás kurzus Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
16:00–17:30 Szórakaténusz játszóház Kecskemét Szórakaténusz
Gáspár A. u. 11.
17:00–23:00 Verőcei táncház Verőce Művelődési Ház
Árpád út 20.
17:30 Adventi táncház Sopronkövesd Alkotóház
Kossuth utca 53.
18:00 Délibáb évzáró Bécs,
Ausztria
Haus der Begegnung
Ada Christen Gasse 1/b
18:00–23:00 Dűvő népviseletes bál Pápa Erkel Ének-Zenei Iskola
Korona utca 29.
18:00–01:00 Mikulás táncház Bodrogkeresztúr Faluház
Kossuth utca 87.
18:30 35 éves az Igrice Nyíregyháza Continental Aréna
Géza utca 8.
19:00–00:02 Kodoba Florinnal: Palatkai táncház Győr Klastrom borpincéje
Zechmeisert utca 1
19:00–23:40 Moldvai és gyimesi táncház Budapest
1119
Fővárosi Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
19:00–02:00 Tititá Folkkocsma Pécs Ti-ti-tá
Lyceum utca 4.
19:00–23:00 Törköly táncház Debrecen Ifjúsági Ház
Simonffy utca 21.
22:00–24:00 Mitiszika táncház Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40
23:30 Jó ez a Folk: Söndörgő Budapest Hatoscsatorna
december 2., vasárnap
Őseink hagyatéka gálaműsor Veszprém Agóra Művelődési Központ
Táborállás park 1.
16:45–21:00 Intenzív néptánc minden vasárnap Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a

Előző hét Következő hét