Folkrádió

2019. február

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
február 4., hétfő
18:00–19:00 Decsi verbunk néptáncoktatás Miskolc Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–21:45 Néptánc tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00 Zugtánc Csíkszereda,
Románia
Művelődési Ház
20:00–01:00 Folk Center táncház Marosvásárhely,
Románia
Blues Club
Sinaia nr. 3
21:00–02:00 Szimpla táncház Budapest Szimpla Kert
Kazinczy utca 14.
február 5., kedd
Mezőségi néptánctanfolyamok Budapest
1056
Ward Mária Gimnázium
Irányi utca 3.
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest
1119
FMH
Fehérvári út 47.
19:00–21:00 Baráti Kör Tánctanfolyam Budapest Hagyományok Háza
Corvin tér
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest
1052
Háló Kulturális Központ
Semmelweis utca 4.
19:30 Kalotaszegi tanfolyam Budapest
1066
Weryus mozgásstúdió
Dohnányi Ernő utca 3.
20:00 II. Farsangi Dudabál Budapest
1072
Vírus Club
Nagy Diófa u. 17.
21:30–01:00 Vizeli Bálint és Zenekara Táncház Budapest
1072
Rácskert
Dob u. 40
február 6., szerda
10:00–11:00 Dúdolj! Ringass! Táncolj! Budapest
1032
Óbudai Kulturális Központ
San Marco utca 81
17:00 Gézengúz gyermektáncház Marosvásárhely,
Románia
Kultúrház
Forradalom utca 8.
17:00–22:00 Keresztúri táncház Székelykeresztúr,
Románia
Hűség ház
Orbán Balázs 12
18:30–23:30 Fonó Szerda Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
18:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest
1109
Művelődési Központ
Haller u.27.
18:30–20:30 Néptánc Oktatás Felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00–21:45 Néptánc tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00–23:00 Szépszerével: moldvai-széki táncház Budapest
1052
Háló Kulturális Központ
Semmelweis u. 4.
19:30–21:00 Kalotaszegi tánctanfolyam Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
20:00–23:00 Tindia - Moldvai táncház Budapest
1083
Gólya Presszó
Bókay János utca 34.
21:00–03:00 Pálházi Bence Bandája folkkocsma Budapest Hétker Pub
Akácfa utca 7.
február 7., csütörtök
17:00 Déli szél táncház Pécs Vasutas
Váradi u 7/2
17:30 Néptánc foglalkozás Szatmárnémeti,
Románia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
18:15 Mezőségi oktatás Hódmezővásárhely Kankalin Néptáncegyüttes
Hóvirág utca
19:00–22:00 Magyar táncház Csiduval Budapest
1077
HellóAnyu kávézó
Csányi u.7.
20:00–23:00 Góbé és Pásztorhóra táncház Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
21:00 Budapest Mezőség Band Budapest
1073
Prága Sörház
Kertész utca 3.
21:00 Rántotthús táncház Szeged Fonó Klub
Dugonics tér 12.
február 8., péntek
10:00 A mesemondás folklorizmusa Zenta,
Szerbia
Művelődési Ház
Fő tér 2.
17:00–18:00 Táncolda Pálfi-Cseri Anikóval Budapest
1067
Kulturális Színtér
Eötvös utca 10.
17:30–22:30 Magyarpalatkai táncház Szombathely ELTE - SEK Zenei Intézeti Tanszék
Géfin Gyula u. 28.
18:00–23:00 Farsangi táncház Pilisborosjenő Művelődési Ház
Fő út 16
18:00–19:30 Nagyecsedi cigány tánc Budapest
1067
Szüerro Tánciskola
Eötvös u. 50
18:30–20:30 Néptánc Oktatás Felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00–00:30 Tázló klub Kallós Zoltán emlékére Budapest
1067
Kulturális Színtér
Eötvös utca 10.
19:00 Trakija táncház Szeged Nemzetiségek Háza
Osztróvszky u. 6.
19:30–21:30 Intenzív néptánc minden pénteken Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:00–23:00 Gyimesi est Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
22:00 Erdőfű folkkocsma Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
február 9., szombat
Népviseletes bál Tamási Művelődési központ
08:00 XII. Hajdúsági Disznótor Hajdúböszörmény Szabadidőközpont
Vásár tér 3.
10:00 IV. Amatőr Néptáncosok Találkozója Székesfehérvár Táncház
Malom utca
10:00–15:00 Kalotaszegi román hétvége haladóknak Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
10:00–18:00 Magyar Népmese tanfolyam Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
10:00 Visai nap Budapest Hagyományok Háza
Corvin tér 1
10:04–10:57 Népzene a Kárpát-medencéből Budapest Dankó Rádió
14:00–17:00 Farsangi Aprók Tánca London,
Nagy-Britannia
The Catholic Centre
2 Dukes Avenue
15:00 Folksuli Révkomárom,
Szlovákia
Magyar Kultúra Háza
16:00 Családi táncház Nagykanizsa Móricz Művelődési ház
17:00 Farsangi táncház Székesfehérvár Táncház
Malom utca
18:00–23:00 Biatorbágy táncház Biatorbágy Művelődési Ház
Baross Gábor utca 1.
18:00 Farsangi mulatság Berettyóújfalu Nadányi Művelődési Ház
18:00 Farsangi táncház Topolya,
Szerbia
Kodály MMK
Vuk Karadzsity u. 1.
18:00–02:00 Farsangi táncház Párkány,
Szlovákia
Platán étterem
Fő utca 3.
18:30 Hagyományos bál Gagy,
Románia
Művelődési Ház
19:00 Almárium: A visai Kőris alatt Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
19:00–23:00 Hunique táncház London,
Nagy-Britannia
The Catholic Centre
2 Dukes Avenue
19:00 Mezőségi népviseletes batyusbál Mezőkeszü,
Románia
19:00 Sebő-Klub Budapest Művelődési Ház
Bem rakpart 6.
február 10., vasárnap
10:00–15:00 Kalotaszegi román hétvége haladóknak Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
10:04–10:57 Jöttömbe, jártomba Budapest Dankó Rádió
15:45 Folkudvar Budapest M5 TV
16:45–21:00 Intenzív néptánc minden vasárnap Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
17:00 Mestereink Meséi Debrecen Művelődési Központja
Faraktár u. 67.
18:00–21:00 Londoni táncház London,
Nagy-Britannia
Devonshire Pub
8 Burlington Lane, Chiswick

Előző hét Következő hét