Folkrádió

2019. március

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
március 4., hétfő
Busójárás Mohács
18:00–19:00 Decsi verbunk néptáncoktatás Miskolc Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–21:45 Néptánc tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00 Zugtánc Csíkszereda,
Románia
Művelődési Ház
20:00–01:00 Folk Center táncház Marosvásárhely,
Románia
Blues Club
Sinaia nr. 3
21:00–02:00 Szimpla táncház Budapest Szimpla Kert
Kazinczy utca 14.
március 5., kedd
Busójárás Mohács
Mezőségi néptánctanfolyamok Budapest
1056
Ward Mária Gimnázium
Irányi utca 3.
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest
1119
FMH
Fehérvári út 47.
19:00–21:00 Baráti Kör Tánctanfolyam Budapest Hagyományok Háza
Corvin tér
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest
1052
Háló Kulturális Központ
Semmelweis utca 4.
20:00–01:00 Háromszék táncház Sepsiszentgyörgy,
Románia
Háromszék Táncstúdió
20:00–01:00 Húshagyókeddi dudabál Budapest
1067
Helvécia söröző
Eötvös utca 23/b
20:30–01:00 Parkett Klub Táncház Budapest
1117
Schönherz Kollégium
Irinyi József utca 42.
21:30–01:00 Vizeli Bálint és Zenekara táncház Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
március 6., szerda
10:00–11:00 Dúdolj! Ringass! Táncolj! Budapest
1032
Óbudai Kulturális Központ
San Marco utca 81
17:00 Gézengúz gyermektáncház Marosvásárhely,
Románia
Kultúrház
Forradalom utca 8.
17:00–22:00 Keresztúri táncház Székelykeresztúr,
Románia
Hűség ház
Orbán Balázs 12
18:30–20:30 Felnőtt népmeseest Budapest
1116
Fonó Táncegyüttes
Sztergova u.1.
18:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest
1109
Művelődési Központ
Haller u.27.
18:30–20:30 Néptánc Oktatás Felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00–21:45 Néptánc tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:30–21:00 Kalotaszegi tánctanfolyam Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
19:45–22:00 Nyárádmagyarósi tánckurzus Budapest
1116
Fonó Táncegyüttes
Sztergova u.1.
21:00–03:00 Pálházi Bence Bandája folkkocsma Budapest Hétker Pub
Akácfa utca 7.
21:30–01:00 Vizeli Bálint és Zenekara táncház Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
március 7., csütörtök
19:00–22:00 Magyar táncház Csiduval Budapest
1077
HellóAnyu kávézó
Csányi u.7.
20:00–01:00 Góbé és Pásztorhóra táncház Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u. 3
21:00 Budapest Mezőség Band Budapest
1073
Prága Sörház
Kertész utca 3.
21:30 Rigó táncház Szeged Fonó Klub
Dugonics tér 12
22:00 Mitiszika Zenekar-moldvai, gyimesi táncház Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
március 8., péntek
17:00–18:00 Táncolda Pálfi-Cseri Anikóval Budapest
1067
Kulturális Színtér
Eötvös utca 10.
18:00–20:00 Borkóstoló a Dűvővel Budapest
1089
Polgárok Háza
Visi Imre utca 6.
18:00–19:30 Nagyecsedi cigány táncok Budapest
1067
Szüerro Tánciskola
Eötvös u. 50
18:30–20:30 Néptánc Oktatás Felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00 Berecz András est Veszprém Hangvilla
19:00–20:30 Bonchidától Bonchidáig - lemezbemutató Piliscsaba Páduai Szent Antal Iskola
Béla király út 72.
19:00 Moldvai batyus táncház Hódmezővásárhely Művelődési Központ
Dr. Rapcsák András u. 7.
19:00–00:30 Nőnapi Tázló klub Budapest
1067
Kulturális Színtér
Eötvös utca 10.
19:00 Tokos koncert Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
19:30–21:30 Intenzív néptánc minden pénteken Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
március 9., szombat
Tamburás képzés Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
10:00 I. Hopp Juliska, hopp Mariska Székkutas Művelődési ház
Vásárhelyi út 14.
10:04–10:57 Népzene a Kárpát-medencéből Budapest Dankó Rádió
10:30 Vajdasági nap Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
13:00 Dél-dunántúli Gyermek Szólótánc Verseny Szekszárd Kulturális Központ
Szent István tér 10.
15:00–24:00 Isaszegi értéktárnap Isaszeg Művelődési Otthon
Dózsa György u. 2.
17:00 Galiba táncház Székesfehérvár Alba Régia Táncegyüttes
Malom utca
18:00–19:30 Dúdoló Navratil Andreával Tihany Kotyogós Kávéterasz
Aranyház utca
20:00–01:00 Kacaj folkkocsma Pécs TiTiTá
Lyceum utca 4.
20:00–23:55 Keszi Táncház Budakeszi Művelődési Központ
Fő utca 108.
20:00–02:00 Körúti Hajnal: Borsa és Koccantó Budapest
1027
SzÖSz-Műhely
Margit körút 14.
20:30 Táncház a Dunán Budapest
1011
Trip hajó II. moló
Szilágyi Dezső tér
március 10., vasárnap
Tamburás képzés Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
10:04–10:57 Jöttömbe, jártomba Budapest Dankó Rádió
16:45–21:00 Intenzív néptánc minden vasárnap Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
18:00–21:00 Londoni táncház London,
Nagy-Britannia
Devonshire Pub
8 Burlington Lane, Chiswick

Előző hét Következő hét