Folkrádió

2018. évi nyári népzene- és néptánctáborok

Új tábor felviteléhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

június 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30  
XI. Nagyecsedi Cigány Tánctábor
Nagyecsed
jún. 8. - jún. 14.
Haladó citeratábor
Pocsaj
jún. 17. - jún. 22.
XVI. Hagyományhű Tekerős Tábor
Szentes, Széchenyi liget
jún. 21. - jún. 25.
Gajdos Népzenei és Néptánc Gyermektábor
Mátrafüred, Vadas Jenő Kollégium, Erdész u. 11.
jún. 24. - jún. 29.
Szászcsávási Tánctábor
Szászcsávás
jún. 25. - jún. 30.
XII. Garai Népművészeti Tábor
Gara
jún. 25. - jún. 29.
XV. Kolompos Tábor
Szerencs
jún. 25. - júl. 1.
Dudaiskola, Somogyi Népzene- és Néptánctábor
Szenna, Művelődési Ház, Rákóczi utca 1.
jún. 29. - júl. 4.
XVII. Zsibai Néptánctábor
Szilágycseh
jún. 30. - júl. 6.
XXVII. Méta Tábor
Karád, Művelődési Ház, Kossuth L. u. 8.
jún. 30. - júl. 8.
július 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Dudaiskola, Somogyi Népzene- és Néptánctábor
Szenna, Művelődési Ház, Rákóczi utca 1.
jún. 29. - júl. 4.
I. Matokabinde Népzenei Tábor
Felpéc
júl. 1. - júl. 7.
Kezdő citeratábor
Pocsaj
júl. 1. - júl. 6.
X. Zempléni Serketánc Tábor
Sárospatak, Ambrozsoky tanya
júl. 1. - júl. 8.
XV. Kolompos Tábor
Szerencs
jún. 25. - júl. 1.
XVII. Zsibai Néptánctábor
Szilágycseh
jún. 30. - júl. 6.
XXVII. Méta Tábor
Karád, Művelődési Ház, Kossuth L. u. 8.
jún. 30. - júl. 8.
RózsaTábor - Citerás és Kézműves Tábor
Rózsaszentmárton, Rózsa Vendégház, Kölcsey út 80.
júl. 2. - júl. 7.
XXIII. Kárpátaljai népzenei, néptánc és kézműves tábor
Tiszapéterfalva
júl. 6. - júl. 14.
XIV. Vajdasági Népzenei és Gyermeknéptánc-tábor
Horgos, Túrú Tanya
júl. 7. - júl. 12.
Dűvő népzenei és Gyakorló táncosok tábora
Kiscsősz
júl. 8. - júl. 13.
II. Danubiás népzenei és néptánctábor
Dunafalva, Csobbantó major, Posta u. 37.
júl. 8. - júl. 15.
Oroszhegyi kézműves-és néptánctábor
Oroszhegy
júl. 8. - júl. 13.
V. Hatetudnád Népművészeti Tábor
Szeged, Művelődési Ház, Újvidéki utca 4.
júl. 8. - júl. 14.
VI. Gömöri Népzenei- és Néptánctábor
Tornalja, Művelődési Központ, Fő tér 6.
júl. 8. - júl. 14.
VII. Kalotaszegi Vándor Néptánctábor
Nyárszó
júl. 8. - júl. 14.
XX. Marosszéki népzene és néptánctábor
Jobbágytelke
júl. 8. - júl. 15.
XXI. Magyarlapádi Néptánctábor
Magyarlapád
júl. 8. - júl. 15.
XXVII. Egyszólam Tábor
Váralja, IfjúságiTábor, Parkerdő
júl. 8. - júl. 14.
III. Csuhajja Néptánc és Kézműves Tábor
Farmos
júl. 9. - júl. 14.
V. Bözödi Néptánc és Népzene Tábor
Erdőszentgyörgy-Bözöd, Bözöd
júl. 9. - júl. 14.
XXVI. Vass Lajos Kárpát-medencei Népművészeti Tábor
Gyenesdiás, Tulipán Motel és Üdülő, Tulipán u. 20.
júl. 9. - júl. 15.
Szegedi Balkán Tánctábor
Szeged
júl. 11. - júl. 14.
VIII. Györgyfalvi Népzene és Néptánctábor
Györgyfalva, Bethlen-ház
júl. 15. - júl. 22.
IV. Hencida Családi Tábor
Gömörszőlős
júl. 16. - júl. 22.
IV. Nagyecsedi Folktábor
Nagyecsed, Református Gimnázium
júl. 16. - júl. 21.
Szőttes Felvidéki Folktábor
Ipolyszakállas
júl. 16. - júl. 22.
XVII. Kárpát-medence Határok Nélkül Tábor
Pomáz, Magyar Vár Tábor, Majdán utca 1.
júl. 16. - júl. 22.
XXIV. Székelyföldi Tánctábor
Felsősófalva
júl. 16. - júl. 22.
Figur Népzenei Tábor
Ipolyszakállos
júl. 17. - júl. 21.
XIV. Dél-amerikai Néptánctalálkozó és tábor
Buenos Aires
júl. 21. - júl. 28.
VIII. Hagyományőrző Népzenei Tábor
Tiszafüred, Albatrosz Kemping
júl. 22. - júl. 28.
XX. Kommandói Cigányfolklór Tábor
Kommandó
júl. 22. - júl. 29.
XXII. Gyimesi tánctábor
Gyimesközéplok
júl. 22. - júl. 28.
XXXIV. Téka Népművészeti Tábor
Nagykálló-Harangod
júl. 22. - júl. 29.
Csűrdöngölő Hagyományőrző Napközis Tábor
Tura, Csűrdöngölő Rendezvényház
júl. 23. - júl. 27.
VIII. Népzenei és Néptánctábor
Beregszász
júl. 23. - júl. 28.
X. Büszke Kiskun helytörténeti tábor
Kiskunhalas, Városi Könyvtár, Szövetség tér 11.
júl. 23. - júl. 27.
XII. Csűrdöngölő Néptánctábor
Csíkborzsova, Csűr, Malom utca 54.
júl. 28. - aug. 3.
XXVIII. Kalotaszegi népzene- és néptánctábor
Kalotaszentkirály
júl. 29. - aug. 5.
I. Visai Tánctábor
Visa, Levente Panzió, Fő tér
júl. 30. - aug. 5.
III. Moldvai tánctábor
Lábnyik
júl. 30. - aug. 5.
VII. Zabolai népzene és néptánctábor
Zabola
júl. 30. - aug. 4.
augusztus 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
I. Visai Tánctábor
Visa, Levente Panzió, Fő tér
júl. 30. - aug. 5.
III. Moldvai tánctábor
Lábnyik
júl. 30. - aug. 5.
VII. Zabolai népzene és néptánctábor
Zabola
júl. 30. - aug. 4.
XII. Csűrdöngölő Néptánctábor
Csíkborzsova, Csűr, Malom utca 54.
júl. 28. - aug. 3.
XXVIII. Kalotaszegi népzene- és néptánctábor
Kalotaszentkirály
júl. 29. - aug. 5.
XXII. Vajdaszentiványi Nemzetközi Néptánc-és Népzenetábor
Vajdaszentivány, Fő út 96.
aug. 5. - aug. 11.
XXVII. Nemzetközi mezőségi népzene- és néptánctábor
Válaszút, Kallós Zoltán Alapítvány
aug. 5. - aug. 12.
XXXIII. Csutorás Nemzetközi Népzenei és Néptánc tábor
Örkény, Pálóczi Kollégium, Fő u. 5-7.
aug. 5. - aug. 12.
XXXVI. Nemzetközi Táncház és Zenésztábor
Jászberény
aug. 5. - aug. 11.
VII. Gyergyói Tánc és -Zenetábor
Gyergyóremete, Művelődési Ház, Cseres Tibor tér 8.
aug. 6. - aug. 11.
I. Göcseji Népzenei Tábor
Barlahida, Barlahidai Vadászház
aug. 12. - aug. 17.
I. Mezőkeszüi Néptánctábor
Mezőkeszü, Kultúrotthon, Fő út 127.
aug. 13. - aug. 19.
II. Népzenei tábor
Paks, Cseresznyés Erdei Iskola
aug. 13. - aug. 17.
II. Pálpataki Néptánc Tábor
Pálpataka
aug. 13. - aug. 19.
XIX. Duda Tábor
Nagykálló-Harangod, Téka Tábor
aug. 13. - aug. 17.
XVIII. Széki Napok
Szék
aug. 13. - aug. 19.
XIX. Tekerő és Duda szaktábor
Kétbodony, Erdei turistaház, Jókai u. 3.
aug. 21. - aug. 25.
XVII. Szűcs Béla Gyermek és Ifjúsági Tábor
Tordas, Általános Iskola, Köztársaság út 1.
aug. 22. - aug. 25.

Térképen az európai táborok