Folkrádió

2018. február

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
február 5., hétfő
17:00–19:00 Gézengúz gyermektáncház Marosvásárhely,
Románia
Kulturális Központ
Forradalom utca 8.
18:00–20:00 MNM Erdélyi táncház Budapest
1088
Múzeum
Múzeum körút 14-16
18:00–19:30 Széki tanfolyam kezdőknek Budakalász Kós Károly MHK
Szentendrei út 9.
18:00–19:00 Vajdaszentiványi verbunk tanítása Miskolc Vörösmarty Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–21:45 Kalotaszegi csárdás és szapora tanítása Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János utca 10.
21:00–02:00 Erdőfű táncház Budapest
1075
Szimpla Kert
Kazinczy u. 14.
február 6., kedd
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest
1119
TEMI Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
18:00 Heltai Táncház Kolozsvár,
Románia
Heltai FolkCenter
Mikó utca 18
19:00–21:00 Felcsíki és moldvai tánctanfolyam Budapest
1011

Apor Péter utca 2-4.
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest
1067
Helvécia Söröző
Eötvös utca 23/B
19:00–20:30 Kezdő felnőtt néptánctanfolyam Budapest
1056
Ward Mária Gimnázium
Irányi utca 3.
19:30–22:00 Maros-Küküllő menti táncok Budapest
1066
Weryus táncstúdió
Dohnányi Ernő utca 3.
február 7., szerda
18:30 Berecz est Bécs,
Ausztria
Pázmáneum
18:30–23:30 Fonó Szerda: Széki táncok Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
18:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest
1096
Művelődési Központ
Haller utca 27.
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
1068
Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00–21:45 Kalotaszegi învîrtita tanítása Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János utca 10.
19:30–21:30 Piliscsabai néptánc Piliscsaba Páduai Szent Antal iskola
21:00 Pálházi Bence Bandája Budapest
1072
Hétker Pub
Akácfa utca 7.
február 8., csütörtök
Mohácsi busójárás Mohács
19:00–01:00 Guzsalyas - csángó táncház Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi tér 5/a.
19:00–21:00 Mezőkölpényi haladó tánctanfolyam Budapest Backstage stúdió
Dohány utca 5/b.
19:00 PásztorHóra táncház Pécs E78
Major utca 21.
19:30–23:00 Magyar táncház Csiduval Budapest
1077
HellóAnyu kávézó
Csányi utca 7.
19:30 Moldvai táncház Zürich,
Svájc
Spiegelsaal
GZ Buchegg
20:00 Farsangi táncház Székelyudvarhely,
Románia
Művelődési Ház
20:00 Farsangi Táncház Kolozsvár
Clinicilor 18.
20:00 Tanečný dom Pozsony,
Szlovákia
Duna Művelődési Ház
Nedbalova 3
21:00–02:00 Kodoba Florin és Budapest Mezőség Band Budapest
1091
Tornádó Csocsó Klub
Üllői út 45.
február 9., péntek
Cédrus Táncház Solymár Cédrus Táncegyüttes
Templom tér 25.
Mohácsi busójárás Mohács
12:05 Sebő Budapest Bartók Rádió
18:00–23:00 Farsangi Kerekes Táncház Pilisborosjenő Művelődési Ház
Fő út 16.
18:30–20:00 Nagyecsedi cigánytánc oktatás Budapest
1067
Szüerro Tánciskola
Eötvös u. 50
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
1068
Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00 Baranya táncház Pécs
Lyceum u 7
19:00 Falkafolk Táncház Budapest
1061

Andrássy út 14.
19:00 Konkoly Csenge és a Magyarhang lemezbemutató Budapest Fonó Budai Zeneház
Sztregova u. 3.
19:30–21:30 Pénteki intenzív néptánctanfolyam Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:00 Bonyhádi táncház Bonyhád Vörösmarty Művelődési Központ
20:00 Kubinyi Júlia és Parapács táncház Debrecen Nagyerdei Víztorony
Pallagi út 7.
20:00 Tagtoborzó táncház Győr Kozi Drink bár
Városháztér 3.
20:30–01:00 Berka táncház Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova utca 3.
21:30–03:20 Kodoba Florin és az Erdőfű Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40
február 10., szombat
Mohácsi busójárás Mohács
08:00 Kiscsőszi farsang Kiscsősz Faluház
Kossuth Lajos utca 5-7
08:00 XI. Hajdúsági Disznótor Hajdúböszörmény Szabadidőközpont
Vásár tér 3.
09:00–18:30 Szilágysági tánckurzus Szenna Művelődési ház
Rákóczi u. 1.
10:00 Debreceni Maskarádé Debrecen
10:00 Eszterlánc koncert és táncház Marosvásárhely,
Románia
Jazz and Blues
10:00–14:00 Virágvölgyi Márta vonós tanfolyama Budapest
1036
Óbudai Népzenei Iskola
Mókus u. 20.
14:00 IV. Hagyományőrző Farsang Földes Karácsony Sándor Közösségi Ház
17:00 Farsangi Táncház Fegyvernek Fegyverneki
18:00–20:00 Aprók tánca és kézműves foglalkozás Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János utca 10.
18:00 Pendergő táncház Magyarkanizsa,
Szerbia
Ifjúsági Iroda
Glavna ulica 32.
19:00 Erdőfű Népi Kamarazenekar Kiskunhalas Tiszti Klub
Petőfi utca 7-9.
19:00–24:00 Ördöngös Farsangi Táncház Miskolc Vörösmarty Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–03:00 Román bál Elek
19:00 XXII. Csángó Bál Budapest
1024
Millenaris Park
20:00–24:00 Aranytíz Táncház Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
20:15 Ördöngős táncház Warnsveld,
Hollandia
Cultureel centrum
Breegraven 1
21:00–04:00 Farsangi táncház Budapest
1138
Kávés Katica
Váci út 54.
február 11., vasárnap
Mohácsi busójárás Mohács
10:00–17:00 Vajdaszentiványi népzenei kurzus Diósd Kék Géza Közösségi Ház
Szent István tér 5.
13:00–19:00 Vajdaszentiványi népzenei kurzus Diósd Kék Géza Közösségi Ház
Szent István tér 5.
16:45–21:00 Vasárnapi intenzív néptánctanfolyamok Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
17:00–19:00 Vajdaszentiványi néptánctanfolyam Diósd Kék Géza Közösségi Ház
Szent István tér 5.
19:00–22:00 Londoni táncház London,
Nagy-Britannia
The George & Devonshire
8 Burlington Lane

Előző hét Következő hét