Folkrádió

2019. január

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
január 14., hétfő
08:55 Tudta-e? A népzenéről öt percben Budapest Dankó Rádió
18:00–19:00 Decsi verbunk néptáncoktatás Miskolc Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
18:00 Fonó session: gyimesi Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u. 3.
19:00–21:45 Néptánc tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00 Zugtánc Csíkszereda,
Románia
Művelődési Ház
20:00–01:00 Folk Center táncház Marosvásárhely,
Románia
Blues Club
Sinaia nr. 3
január 15., kedd
Mezőségi néptánctanfolyamok Budapest
1056
Ward Mária Gimnázium
Irányi utca 3.
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest
1119
FMH
Fehérvári út 47.
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest
1052
Háló Kulturális Központ
Semmelweis utca 4.
19:30 Kalotaszegi tanfolyam Budapest
1066
Weryus mozgásstúdió
Dohnányi Ernő utca 3.
20:00–23:55 Folkkocsma a Vígzenészekkel Budapest
1067
Pótkulcs
Csengery utca 65/b
január 16., szerda
10:00–11:00 Dúdolj! Ringass! Táncolj! Budapest
1032
Óbudai Kulturális Központ
San Marco utca 81
17:00 Gézengúz gyermektáncház Marosvásárhely,
Románia
Kultúrház
Forradalom utca 8.
18:00 Berecz András est Budapest
1191
KMO
Teleki u. 50.
18:30–23:30 Fonó Szerda Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
18:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest
1109
Művelődési Központ
Haller u.27.
18:30–20:30 Néptánc Oktatás Felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00 Jó ez a Folk Budapest hatoscsatorna
19:00–21:45 Néptánc tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
20:00 Tenkes táncház Pécs Szabadkikötő
Király utca 64.
január 17., csütörtök
17:00 Bartók táncház Budapest
1119
Művelődési Központ
Etele út 55/a.
17:00–19:00 Folklór a autenticita – debata Pozsony Egyetemi könyvtár
Michalská 1
17:30 Néptánc foglalkozás Szatmárnémeti,
Románia
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
18:15 Mezőségi oktatás Hódmezővásárhely Kankalin Néptáncegyüttes
Hóvirág utca
19:00 Téli este a Guzsalyasban Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:00 Tanečný dom Pozsony,
Szlovákia
Duna Művelődési Ház
Nedbalova 3
21:00–03:00 Tindia és Pendergő táncház Budapest
1072
Hétker Pub
Akácfa utca 7.
21:30 Nagyok: Berecz András I. Budapest Kossuth Rádió
január 18., péntek
I. Figur Népzenei Tanfolyam Révkomárom,
Szlovákia
Zichy-pont
Klapka tér 9
XXIV. Országos Szólótáncfesztivál Békéscsaba Kulturális Központ
Széchenyi utca 4.
09:00 Népzenei kurzus Nyíregyháza Művészeti Szakgimnázium
12:00 A népművészeti anyanyelv elsajátítása Budapest Hagyományok Háza
Corvin tér 1
17:00–21:00 Csángó táncház Pécs Belvárosi Közösségi Tér
Király u. 9.
17:30 A népmese mai élete: Agócs Gergely Budapest Hagyományok Háza
Corvin tér 1
17:30 Herczku Ágnes: Emlékül Budapest Hagyományok Háza
Corvin tér 1
18:00–21:00 Csángó - Magyar táncház Budapest
1191
Kispesti Vigadó
Fő u. 22
18:00 Esztenás táncház Miskolc Fráter Gimnázium
Városház tér 6
18:00–19:30 Nagyecsedi cigánytánc Budapest
1067
Szüerro Tánciskola
Eötvös u. 50
18:00–19:00 Vadrózsák ünnepi műsor Budapest
1011
Őrmezei Közösségi Ház
Cirmos utca 8
18:30–20:30 Néptánc Oktatás Felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00 Baranya táncház Pécs Baranya székház
Lyceum u. 7.
19:30–21:30 Intenzív néptánc minden pénteken Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:00–23:30 Berka moldvai és vonós táncház Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
20:00 Cserefa táncház Győr A pajta
Vágóhíd utca 2.
20:00–01:00 Háromszék táncház Sepsiszentgyörgy,
Románia
Háromszék Táncstúdió
20:30 Figur táncház Révkomárom,
Szlovákia
Borozó
Európa udvar
22:00 Erdőfű folkkocsma Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
január 19., szombat
I. Figur Népzenei Tanfolyam Révkomárom,
Szlovákia
Zichy-pont
Klapka tér 9
XXIV. Országos Szólótáncfesztivál Békéscsaba Kulturális Központ
Széchenyi utca 4.
09:00–03:00 Bakony nap Veszprém Kulturális Központ
Táborállás park 1.
09:00 Népzenei kurzus Nyíregyháza Művészeti Szakgimnázium
10:00–12:00 Gyermektáncház Miskolc Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
10:04–10:57 Táncrend - a népzene világából Budapest Dankó Rádió
16:00–18:00 Folk Parti Táncház Vác Művelődési Központ
Dr. Csányi László Krt. 63
16:00–23:00 Karikás játszóház és táncház Debrecen Ifjúsági Ház
Simonffy utca 21.
16:30 Csurgó táncház Szekszárd Kulturális Központ
Szent István tér 10.
17:00 Fekete faluban jártam én Révkomárom,
Szlovákia
Zichy-pont
Klapka tér 9
17:00–22:00 Kákics táncház Székesfehérvár Felsővárosi Közösségi Ház
17:00 Rendhagyó történelemóra Tatával Budapest
1165
Erzsébetligeti Színház
Hunyadvár utca 43/c
18:00 Bajnóca táncház Berettyóújfalu Bajnóca Néptánc Egyesület
Toldi u. 3.
18:00 Bukovinai est Gencsapáti Művelődési Ház
Szentegyház u. 5.
18:00–23:00 Életfa táncház Szentgál Művelődési Ház
19:00 Hagyományok Háza táncház Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
19:00 Horvát bál Budapest
1088
Gólyavár Rendezvényház
Múzeum Krt. 4/g
19:00 Korinda táncház Mosonmagyaróvár Fehér ló
19:00–23:40 Moldvai és gyimesi táncház Budapest
1119
Fővárosi Művelődési Ház
Fehérvári út 47.
19:00 Népzenei műhely és táncház Szentendre Barlang Duna
Korzó 18.
19:30 Zoborvidéki dudabál Szenna
21:00–02:00 Borsa és Koccantó táncház Budapest
1027
SzÖSz-Műhely
Margit krt. 14.
22:00–00:00 Mitiszika táncház Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
január 20., vasárnap
10:04–10:57 Válogatás archívumokból Budapest Dankó Rádió
11:00–12:00 Aprók tánca Budapest
1144
Cserepesház
Vezér utca 28/b
11:00 Aprók tánca Budapest
1144
Cserepesház
Vezér utca 28/b
11:00 Berecz András: Szenvedélyem a népzene Budapest Müpa
15:00 XX. Somogy Megyei Néptánantológia Kaposvár Kulturális Központ
Nagy Imre tér 2.
16:45–21:00 Intenzív néptánc minden vasárnap Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a

Előző hét Következő hét