Folkrádió

2019. május

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
május 6., hétfő
10:00–18:00 Henics Tamás fotókiállítás Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
18:00–20:00 Angolnyelvű népdalkurzus Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
18:00–19:00 Matyó táncok oktatása Miskolc Vörösmarty Művelődési Ház
Lenke u. 14/A
19:00–21:45 Néptánc tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:00 Zugtánc Csíkszereda,
Románia
Művelődési Ház
május 7., kedd
Mezőségi néptánctanfolyamok Budapest
1056
Ward Mária Gimnázium
Irányi utca 3.
10:00–18:00 Henics Tamás fotókiállítás Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
17:00–19:00 Muzsikás gyerektáncház Budapest
1119
FMH
Fehérvári út 47.
18:00–19:00 Gersy Lili diplomakoncertje Budapest
1088
Magyar Rádió
Pollack Mihály tér 8.
19:00–20:30 Kertész Nótakör Budapest
1052
Háló Kulturális Központ
Semmelweis utca 4.
19:00–02:00 Madaras táncház Debrecen SeVeN
Simonffy u. 1/c.
19:30–22:00 Vajdaszentiványi tanfolyam Budapest
1066
Weryus táncstúdió
Dohnányi Ernő utca 3.
20:00–23:55 Folkkocsma a Vígzenészekkel Budapest
1067
Pótkulcs
Csengery utca 65/b
21:30 Rácskert folkkocsma Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
május 8., szerda
Sstreet Folk Feszt Szeged
10:00–18:00 Henics Tamás fotókiállítás Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
17:00 Gézengúz gyermektáncház Marosvásárhely,
Románia
Kultúrház
Forradalom utca 8.
18:30–22:30 Kolo balkáni táncház Budapest
1109
Művelődési Központ
Haller u.27.
18:30–20:30 Néptánc Oktatás Felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00–22:00 Moldvai csángó szabadtéri táncház Budapest
1016
Víztározó bejárat
Gellért-hegy
19:00–21:45 Néptánc tanfolyam Budapest
1051
Aranytíz Kultúrház
Arany János u. 10.
19:30–21:00 Kalotaszegi tánctanfolyam Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
19:45–22:00 Nyárádmagyarósi tánckurzus Budapest
1116
Fonó Táncegyüttes
Sztergova u.1.
május 9., csütörtök
Sstreet Folk Feszt Szeged
10:00–18:00 Henics Tamás fotókiállítás Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
14:00–16:00 Műhelybeszélgetések Budapest
1014
ZTI
Táncsics Mihály utca 7.
18:00–19:00 Moldvai flasmob Budapest
1051

Deák Ferenc tér
19:00–22:00 Magyar táncház Csiduval Budapest
1077
HellóAnyu kávézó
Csányi u.7.
19:00–22:00 Moldvai táncház Pécs Zsolnay Negyed
május 10., péntek
IX. Forgórózsa Fesztivál Tatabánya
Sstreet Folk Feszt Szeged
09:00–23:59 Őrkői képzés és Üsztürü táncház Bécs,
Ausztria
Collegium Hungaricum
Hollandstrasse 4
10:00–18:00 Henics Tamás fotókiállítás Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
16:00 Tekergő táncház Ostoros Közösségi Ház
Szent Isván tér
17:00–18:00 Hegyen Innen – Hegyen Túl Környe Művelődési Ház
Alkotmány utca 1.
18:00 Esztenás táncház Miskolc Fráter Gimnázium
Városház tér 6
18:00–19:30 Nagyecsedi cigány tánc Budapest
1067
Szüerro Tánciskola
Eötvös u. 50
18:00–23:00 Táncház Biatorbágy Művelődési Ház
Baross Gábor utca 1.
18:30–20:30 Néptánc Oktatás Felnőtteknek Budapest
1077
Naptűz Táncegyüttes
Rottenbiller utca 5/a
19:00–21:00 Magyar Állami Népi Együttes: Ezerarcú Délvidék Budapest
1095
Művészetek Palotája
Komor Marcell utca 1.
19:30–21:30 Intenzív néptánc minden pénteken Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
20:00 Moldvai és vonós táncház Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova utca 3.
május 11., szombat
IX. Forgórózsa Fesztivál Tatabánya
Sstreet Folk Feszt Szeged
Tánc az Ugaron Nagyvárad,
Románia
09:00–23:59 Őrkői képzés és Üsztürü táncház Bécs,
Ausztria
Collegium Hungaricum
Hollandstrasse 4
09:30–19:30 Karéjos felnőtt és szenior néptánctalálkozó Tatabánya A Vértes Agorája
Szent Borbála tér 1.
10:00 II. Rözögtessük mög Deszk Művelődési Ház
Tempfi tér
10:00–17:00 Népi ének haladó tanfolyam Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
10:04–10:57 Táncrend - a népzene világából Budapest Dankó Rádió
11:00 Örökség Néptánc fesztivál Komló Színház
11:00 VI. Palócföldi Tánctalálkozó Salgótarján Sportcsarnok
11:00 VIII. Táncház Napja Budapest
1061

Liszt Ferenc tér
12:00 Hungarian Heritage Festival Belmont,
Amerikai Egyesült Államok
Twin Pines Park
1 Twin Pines Ln
17:00 A Táncház napja Székesfehérvár Alba Regia
Malom u. 6.
17:00 Beszélgetés Halmos Béláról Budapest
1061
Írók Boltja
Andrássy út 45.
17:00–02:00 Szivárvány táncház Derecske Művelődési Központ
Köztársaság u. 107.
18:00–03:00 II. Jótékonysági Néptáncos Bál Cibakháza
18:00–22:00 Sarjú kamasz táncház Budapest
1116
Fonó Budai Zeneház
Sztregova u 3
19:00–02:00 Hagyományok Háza táncház Budapest
1011
Hagyományok Háza
Corvin tér 8.
19:00 Hongaars Danshuis 3731,
Hollandia
De Bilt
Henri Dunantplein 4
19:00–01:00 Isaszeg táncház Isaszeg Művelődési Otthon
Dózsa György u. 2.
19:00 Ludas táncház Békéscsaba Meseház udvara
Békési út 17
19:30 A táncház napja Budapest
1061
Zeneakadémia
Liszt Ferenc tér 8.
19:30 Szezonnyitó táncház Üllés Pusztaszínház
Petőfi dűlő 4.
19:30 Ünnepi koncert és díjátadó Budapest
1061
Zeneakadémia
Liszt Ferenc tér 8
május 12., vasárnap
IX. Forgórózsa Fesztivál Tatabánya
Sstreet Folk Feszt Szeged
Tánc az Ugaron Nagyvárad,
Románia
10:04–10:57 Válogatás archívumokból Budapest Dankó Rádió
16:00 Soroglya táncház Mikola,
Románia
Kulturális Központ
16:45–21:00 Intenzív néptánc vasárnap Budapest
1022
Művelődési Központ
Marczibányi Tér 5/a
17:00 Őrkői képzés és táncház Stuttgart,
Németország
Naturfreundehaus
Neue utca 15
18:00–21:00 Londoni táncház London,
Nagy-Britannia
Devonshire Pub
8 Burlington Lane, Chiswick

Előző hét Következő hét