Folknaptár

Események száma: 251
Események száma: 251

2019. február

H K Sz Cs P Sz V
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3







28
hétfő

29
kedd

30
szerda

1
csütörtök

2
péntek

3
szombat

4
vasárnap

IV. Manus Őrkői Cigánytalálkozó

Sepsiszentgyörgy

Szászcsávási Hétvégék

Szászcsávás

Magyar táncház Csiduval

Budapest VII. – HellóAnyu kávézó

19:00 - 22:00

Erdőfű táncház

Szeged – Millenniumi Kávéház

20:30

Mérai és Türei páros és férfitáncok tanfolyam

Budapest XI. – Őrmezei Közösségi Ház

Intenzív Néptánc: Képességfejlesztés néptáncosoknak

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

19:30 - 20:30

Pajta tánckör

Kaposvár – Művészbejáró

19:00 - 21:00

Napraforgók táncház

Bécs – Collegium Hungaricum

17:00

Küküllőmenti-Szászcsávási táncház

Törökbálint – Művelődési Ház

18:00

Néptánc kamaszoknak

Cegléd – Művelődési Központ

17:30 - 19:00

III. Gyermek Szóló Táncverseny Online

Marosvásárhely – Online

15:00

IV. Tisza-tavi Folkfesztivál

Tiszafüred – Sportcsarnok

Kondor Pódium: Csík János

Budapest XVIII. – Közösségi Ház

18:00

Országos Táncháztalálkozó

Jászberény

Országos Táncháztalálkozó

Mezőkövesd – Népi Művészetek Háza

Szüreti táncház

Kismaros – Művelődési Ház

Kincső táncház

Budapest III. – Békásmegyeri Közösségi Ház

18:00

Tázló klub: Petrás Mária és a Tatros

Budapest VI. – Eötvös10

19:00

Tímár Sándor 90

Budapest – Online

19:00

Librettó – Lakatos Mónik

Budapest – M5

17:00

Kincső táncház

Budapest III. – Közösségi Ház

18:00

Intenzív Néptánc: Vajdaszentiványi tánctanfolyam

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

19:30 - 21:30

Néptáncoktatás Kalotaszegi invertita és szapora

Budapest VI. – Szüerro Tánciskola

19:00 - 21:00

Zagyva táncház

Székesfehérvár – Szabadművelődés Ház

20:00

Nép-Tánc-Ház

Budapest III. – Csillaghegyi Közösségi Ház

16:00

Bundásbokri táncok képzés

Felsőzsolca – Zsolca Táncegyütte

09:00

Bukovinai együttesek szakmai napja

Nagymányok

13:00 - 17:00

Vajdaszentiványi intenzív minitanfolyam

Budapest

13:00 - 18:00

FolkUdvar

Cegléd – Művelődési Központ

13:00

Nyárádmenti és Udvarhelyszéki Nap

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

15:00 - 22:00

Szüreti élőzenés Zsibongó

Kiskunlacháza

15:30

Néprajzi és táncházi esték

Debrecen – Bikers Caffe

15:00 - 23:00

Országos Táncháztalálkozó

Zalaegerszeg – Nova

12:15

Országos Táncháztalálkozó

Budapest VIII. – Uránia Nemzeti Filmszínház

12:00 - 21:00

Országos Táncháztalálkozó

Kálló

15:00

Országos Táncháztalálkozó

Budapest I. – TRIP Hajó 2-es móló

11:00 - 22:00

Országos Táncháztalálkozó

Budapest IX. – Bolgár Művelődési Ház

15:00 - 22:00

A magyar táncházmozgalom - Repülj madár, repülj..

Budapest VIII. – Uránia Nemzeti Filmszínház

12:00

Dél-Dunántúli gyermek-, és ifjúsági néptáncfesztivál

Szekszárd – Kulturális Központ

11:00

Népdal tanuló

Szolnok – Művelődési Ház

09:00 - 16:00

Dunántúli zenei és táncház nap

Kiscsősz

09:00

Keleti Erő Program

Nagyida – Ilosvai Ház

09:30

Kisfarsangi mulatságok

Debrecen

Pátria - Visszhang

Dankó Rádió

10:04 - 11:00

VIII. Mezőföld virágai szólótáncverseny

Székesfehérvár – Táncház

08:00 - 16:00

Országos Táncháztalálkozó

Gödöllő – NoVo Café

17:00

Országos Táncháztalálkozó

Veresegyház

14:30

Táncháztalálkozó 2020 Országszerte

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

10:30 - 22:00

FolkStúdió: Kzíz - dontő

Budapest – Online

19:00

Küküllőmenti-Szászcsávási táncház

Törökbálint – Munkácsy Mihály Művelődési Ház

16:00

Kalotaszegi magyar és bonchidai román tánctanfolyam

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

16:45 - 21:00

5
hétfő

6
kedd

7
szerda

8
csütörtök

9
péntek

10
szombat

11
vasárnap

Maratoni Folkhétvége

Eger – Bartakovics Közösségi Ház

Néptáncoktatás: Magyarózdi pontozó és szegényes

Miskolc – Vörösmarty Művelődési Ház

18:00 - 19:00

Angol Nyelvű Magyar Népdalkurzus

Budapest V. – Háló Kulturális Központ

18:00 - 20:00

Aranytíz néptánctanfolyam

Budapest V. – Aranytíz Kultúrház

19:00 - 21:45

Haladó magyarpalatkai táncoktatás

Budapest IV. – Polgár Centrum

19:30 - 21:30

Fonó Session: Padkaporos Örömzene

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Fonó Session: Gyimesi Örömzene

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Berecz András Közönségtalálkozó

Révkomárom – Csemadok

18:00

Kiki folkkocsma

Budapest VIII. – Hintaló Iszoda

18:00

Férfitánc-tanfolyam kezdőknek

Budapest VI. – Weryus Táncstúdió

19:30 - 21:00

Zeng a lélek, zeng a szó...

Csíkszereda – Csíki Mozi

19:00

Erdőfű folkkocsma

Budapest VII. – Szimpla Kert

20:00 - 23:00

Vajdaszentiványi táncok

Budapest VI. – Weryus Mozgásstúdió

19:30 - 22:00

Angol Nyelvű Magyar Népdalkurzus Online

Budapest – Online

18:00 - 20:00

Kalotaszegi tanfolyam

Budapest XIII. – Experidance Produkció székháza

19:30 - 21:00

Táncolj velünk

Siklós – Művelődési Központ

18:00

Fonó Session: Moldvai Dallamok

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Fonó Session: Vonós Örömzene

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Folk-kocsmakvíz

Budapest I. – Hagyományok Háza

18:30 - 20:00

Kertész Nótakör - október 6-ai megemlékezés

Budapest VIII. – Klisé Bár

19:00 - 21:00

Vígzenészek folkkocsma

Budapest VI. – Pótkulcs

20:00 - 22:59

Aranytíz néptánctanfolyam

Budapest V. – Aranytíz Kultúrház

19:00 - 21:45

Moldvai csángó szabadtéri táncház

Budapest I. – Víztározó

20:00 - 23:00

Néptánc tanfolyam

Veresegyház – Művelődési ház

17:00 - 18:30

Fonó Szerda Klub: Juhász Réka és a Békás Banda

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

20:00 - 22:30

Moldvai táncház

Szeged – Hungi Vigadó

19:00

Néptáncoktatás Kalotaszegi invertita és szapora

Budapest VI. – Szüerro Tánciskola

19:00 - 21:00

Magyar táncház Csiduval

Budapest VII. – HellóAnyu kávézó

19:00 - 22:00

Berecz András és István közös estje

Rimaszombat – Művelődési Központ

19:00

Mérai és Türei páros és férfitáncok tanfolyam

Budapest XI. – Őrmezei Közösségi Ház

Budapest Mezőség Band táncház

Szeged – Millenniumi Kávéház

19:00

60 éves Kelemen László

Budapest VI. – Zeneakadémia

19:30 - 22:00

Intenzív Néptánc: Képességfejlesztés néptáncosoknak

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

19:30 - 20:30

FolkStúdió

Budapest – Online

19:00

Pajta tánckör

Kaposvár – Művészbejáró

19:00 - 21:00

Maier Cseperke koncert

Budapest I. – Hagyományok Háza

19:00

Péntek esti folk

Budakeszi – Prosit bár

19:00

Berka Klubest

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

20:00 - 22:30

Galga menti mesterkurzus

Budapest IV. – Erkel Gyula Újpesti Zenei AMI

16:00

Biatorbágy táncház

Biatorbágy – Művelődési Központ

18:00

Békés Banda koncert

Békéscsaba – Megyei Könyvtár

18:00

Paradicsomsziget táncház

Dunaharaszti – Művelődési Ház

18:30 - 21:30

Dűvő zenekar koncert és táncház

Hódmezővásárhely – Fekete sas

17:00

Intenzív Néptánc: Vajdaszentiványi tánctanfolyam

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

19:30 - 21:30

Néptáncoktatás Kalotaszegi invertita és szapora

Budapest VI. – Szüerro Tánciskola

19:00 - 21:00

Táncrend - a népzene világából

Budapest – Dankó Rádió

10:04 - 11:00

Herczku Ági és a Banda

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Juhos táncház

Kaposvár – Szivárvány Kultúrpalota

19:30

Cédrus Családi Táncház

Solymár – Művelődési Ház

16:00

Csűravató táncház

Létavértes

10:00

I. Uránvárosi Szüreti Táncház

Pécs

10:00 - 12:00

Moldvai csángó és gyimesi táncház

Budapest XI. – Fővárosi Művelődési Ház

18:00 - 22:40

Fonó Klub: Üsztürü

Jászszentlászló – Fonó Klub

18:00

Kisfarsangi mulatságok

Debrecen

Hajdúsági Daruünnep

Hajdúböszörmény – Hajdúsági Múzeum

10:00

Családi Táncház

Budapest IX. – Dési Huber István Művelődési Ház

10:00

Küküllőmenti-Szászcsávási táncház

Törökbálint – Munkácsy Mihály Művelődési Ház

16:00

Kőketánc gyermektáncház

Budapest II. – Nemzeti Táncszínház

10:00 - 12:00

Kalotaszegi magyar és bonchidai román tánctanfolyam

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

16:45 - 21:00

12
hétfő

13
kedd

14
szerda

15
csütörtök

16
péntek

17
szombat

18
vasárnap

Néptáncoktatás: Magyarózdi pontozó és szegényes

Miskolc – Vörösmarty Művelődési Ház

18:00 - 19:00

Berecz András és Berecz István est

Vác – Művelődési Központ

19:00

Angol Nyelvű Magyar Népdalkurzus

Budapest V. – Háló Kulturális Központ

18:00 - 20:00

Aranytíz néptánctanfolyam

Budapest V. – Aranytíz Kultúrház

19:00 - 21:45

Haladó magyarpalatkai táncoktatás

Budapest IV. – Polgár Centrum

19:30 - 21:30

Fonó Session: Padkaporos

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Férfitánc-tanfolyam kezdőknek

Budapest VI. – Weryus Táncstúdió

19:30 - 21:00

Anyák dalos kincsei - kiskoncert

Kolozsvár – Heltai FolkCenter

19:00

Vajdaszentiványi táncok

Budapest VI. – Weryus Mozgásstúdió

19:30 - 22:00

Angol Nyelvű Magyar Népdalkurzus Online

Budapest – Online

18:00 - 20:00

Kalotaszegi tanfolyam

Budapest XIII. – Experidance Produkció székháza

19:30 - 21:00

Táncolj velünk

Siklós – Művelődési Központ

18:00

Fonó Session: Citerás Örömzene

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Évadnyitó Heltai Gyerektáncház

Kolozsvár – Heltai FolkCenter

16:30

Kertész Nótakör: Gömöri nóták tanulása

Budapest VIII. – Klisé Bár

19:00 - 21:00

Aranytíz néptánctanfolyam

Budapest V. – Aranytíz Kultúrház

19:00 - 21:45

Moldvai csángó szabadtéri táncház

Budapest I. – Víztározó

20:00 - 23:00

Fonó Szerda Klub: Tarsoly zenekar

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

20:00 - 22:30

Üsztürü táncház

Budapest XVIII. – Közösségi ház

19:00

Zenészportré: Rezeda zenekar

Kolozsvár – Heltai FolkCenter

19:00

Néptáncoktatás Kalotaszegi invertita és szapora

Budapest VI. – Szüerro Tánciskola

19:00 - 21:00

Magyar táncház Csiduval

Budapest VII. – HellóAnyu kávézó

19:00 - 22:00

Szőjük-fonjuk a mesét...

Budapest I. – Hagyományok Háza

18:00

Berecz András: Félbevágott pipafüst

Szécsény – Művelődési Központ

18:00

Hagyományok Háza Filmklub

Budapest I. – Hagyományok Háza

19:00

Intenzív Néptánc: Képességfejlesztés néptáncosoknak

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

19:30 - 20:30

Ringató - zenés foglalkozás

Kolozsvár – Heltai FolkCenter

16:00 - 17:00

FolkStúdió

Budapest – Online

19:00

Pajta tánckör

Kaposvár – Művészbejáró

19:00 - 21:00

Gyöngyvirágos vándorkurzus

Lajosmizse – Vadvirágos Vendégház

Dalinda és Babra koncert

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

20:00 - 22:30

Meseszó: Ahol a madár se jár

Budapest I. – Hagyományok Háza

18:30

Intenzív Néptánc: Vajdaszentiványi tánctanfolyam

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

19:30 - 21:30

Zurgó táncház

Budapest XII. – MOMkult

19:00

Néptáncoktatás Kalotaszegi invertita és szapora

Budapest VI. – Szüerro Tánciskola

19:00 - 21:00

30 éves a néprajzi oktatás Kolozsváron

Kolozsvár – On-line

09:00

Hagyományok Háza Hálózat kiállítás

Budapest I. – Hagyományok Háza

14:00 - 17:00

Bohém folkkocsma

Szeged – Bohém Tanya

19:00

Erdőfű folkkocsma

Budapest VII. – Rácskert

19:30

30 éves a Főnix

Debrecen – Csapókerti Közösségi Ház

17:30

Kolompos gyerektáncház

Budapest III. – Békásmegyeri Közösségi Ház

16:30

Öves koncert

Gyergyószentmiklós – Figura Stúdió

19:00

Feketelaki táncoktatás és táncház

München – Dilly-Dance

Müncheni Táncház Palatkaiakkal

Neubiberg – Minoa étterem

18:00

Téka családi táncház

Budapest XX. – Csili Művelődési Központ

10:30 - 12:00

Népzene a Kárpát-medencéből

Budapest – Dankó Rádió

10:04 - 10:57

Kamasz táncház klub

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

18:00

Korinda Zenekar Berecz Andrással

Szolnok – Szent Imre Művelődési Ház

19:00

Csángó táncház

Zalaegerszeg – Apáczai VMK

18:00 - 22:00

Pásztorok világa

Nyíregyháza – Sóstói Múzeumfalu

09:00 - 17:00

Szilágysági tánckurzus

Piliscsaba – Klarissza Ház

15:00 - 19:00

Régi Idők Vására

Szank – Kiskun Emlékhely

10:00

TiTi Táncház

Kaposvár – Kulturális Központ

17:30

Figurás táncház

Écs – Cifra ház

16:00

Berecz András: Mese az összetartozásról

Budapest – Online

00:00 - 00:15

Kőketánc gyermektáncház

Budapest II. – Nemzeti Táncszínház

10:00 - 12:00

Jöttömbe, jártomba

Budapest – Dankó Rádió

10:04 - 10:57

Moldvai táncház

Budapest VII. – Szimpla Kert

13:00 - 18:00

Aprók Tánca

Budapest XIV. – Cserepesház

10:00

Bem Táncegyüttes: Gyermektáncház

Budapest IV. – Újpesti Kulturális Központ

10:00 - 12:00

Kalotaszegi magyar és bonchidai román tánctanfolyam

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

16:45 - 21:00

19
hétfő

20
kedd

21
szerda

22
csütörtök

23
péntek

24
szombat

25
vasárnap

XVIII. Szivárvány Regionális Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál

Bük – Művelődési és Sportközpont

Magyarpalatkai továbbképzés

Székesfehérvár – Táncház

V. Mezőségi népzenei kurzus

Tata – Református Gimnázium

VIII. Aranypergő felkészítő tehetségtábor

Borsodgeszt

Néptáncoktatás: Magyarózdi pontozó és szegényes

Miskolc – Vörösmarty Művelődési Ház

18:00 - 19:00

Angol Nyelvű Magyar Népdalkurzus

Budapest V. – Háló Kulturális Központ

18:00 - 20:00

Aranytíz néptánctanfolyam

Budapest V. – Aranytíz Kultúrház

19:00 - 21:45

Haladó magyarpalatkai táncoktatás

Budapest IV. – Polgár Centrum

19:30 - 21:30

Fonó Session: Gyimesi Örömzene

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 22:00

Fonó Session: Padkaporos

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Férfitánc-tanfolyam kezdőknek

Budapest VI. – Weryus Táncstúdió

19:30 - 21:00

Vajdaszentiványi táncok

Budapest VI. – Weryus Mozgásstúdió

19:30 - 22:00

Angol Nyelvű Magyar Népdalkurzus Online

Budapest – Online

18:00 - 20:00

Kalotaszegi tanfolyam

Budapest XIII. – Experidance Produkció székháza

19:30 - 21:00

Táncolj velünk

Siklós – Művelődési Központ

18:00

Fonó Session: Moldvai Dallamok

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Pásztorművészeti workshop

Keszthely – Balatoni Múzeum

Szeretünk Kárpát-medence

Budapest V. – Duna Palota

19:00

Kunszentmártoni táncház

Kunszentmárton – Szabó Gyula Művelődési Központ

17:00

Vígzenészek folkkocsma

Budapest VI. – Pótkulcs

20:00 - 22:59

Aranytíz néptánctanfolyam

Budapest V. – Aranytíz Kultúrház

19:00 - 21:45

Néptáncoktatás Kalotaszegi invertita és szapora

Budapest VI. – Szüerro Tánciskola

19:00 - 21:00

:Szabadszerda: Büdös Vornyik

Pécs – Szabadkikötő

19:00

Szépszerével: Moldvai táncház

Budapest V. – Háló Kulturális Központ

20:00 - 23:00

Magyar táncház Csiduval

Budapest VII. – HellóAnyu kávézó

19:00 - 22:00

Intenzív Néptánc: Képességfejlesztés néptáncosoknak

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

19:30 - 20:30

Bazseva koncert és táncház

Szeged – Millenniumi Kávéház

19:00

Magos Együttes koncert

Budapest IX. – Müpa

18:00

Danubia táncház

Baja – Danubia Népzene tagozat

16:30

Déli szél táncház

Pécs – Vasutas Művelődési Ház

19:00

Pajta tánckör

Kaposvár – Művészbejáró

19:00 - 21:00

Csurgó táncház

Bonyhád – Művelődési Központ

Dűvő koncert

Komló – Színház

18:00

Mandulás táncház

Balatonalmádi – BÁRmikor

17:00

Folkudvar

Budapest – M5 TV

15:50

Táncrend - a népzene világából

Budapest – Dankó Rádió

10:04 - 11:00

Szent Dömötör-napi Behajtási Ünnep

Hortobágy – Kilenclyukú híd

14:00

Moldvai csángó és gyimesi táncház

Budapest XI. – Fővárosi Művelődési Ház

18:00 - 22:40

Kisfarsangi mulatságok

Debrecen

Hámori Balázs: Akaszt, simít, tropotyál

Tata – Református Gimnázium

12:00

Vadvirág táncház

Pápa – A Nyolc

19:00

VIII. Jászsági ifjúsági szólótánc verseny

Jászberény – Jászság Népi Együttes

Ott se lészen megállásom…

Budapest I. – Hagyományok Háza

19:00

Bajnóca gyermektánház

Zalaegerszeg – Keresztury Dezső VMK

17:00

Délszláv szabadtéri táncház

Budapest X. – Kőrösi Kulturális Központ

16:01 - 20:00

FolkStúdió

Budapest – Online

19:00

Kőketánc gyermektáncház

Budapest II. – Nemzeti Táncszínház

10:00 - 12:00

Aprók Tánca

Budapest XIV. – Cserepesház

10:00

Magyar Táncház Csiduval

Budapest XII. – Makovecz Központ

17:00 - 20:00

Ez itt a kérdés: Kelemen László

Budapest – M5

19:00

Erdőfű táncház

Budapest VII. – Szimpla Kert

13:00 - 17:00

Válogatás archívumokból

Budapest – Dankó Rádió

10:04 - 10:57

Kalotaszegi magyar és bonchidai román tánctanfolyam

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

16:45 - 21:00

26
hétfő

27
kedd

28
szerda

29
csütörtök

30
péntek

31
szombat

1
vasárnap

VIII. Aranypergő felkészítő tehetségtábor

Borsodgeszt

Néptáncoktatás: Magyarózdi pontozó és szegényes

Miskolc – Vörösmarty Művelődési Ház

18:00 - 19:00

Berecz András: A nagy verekedés

Budapest IX. – Nemzeti Színház

19:30

Aranytíz néptánctanfolyam

Budapest V. – Aranytíz Kultúrház

19:00 - 21:45

Haladó magyarpalatkai táncoktatás

Budapest IV. – Polgár Centrum

19:30 - 21:30

Fonó Session: Padkaporos

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

19:00 - 21:00

Népmeséink - Lelkünk tükrébe nézve

Budapest V. – Háló Kulturális Központ

17:30

Vajdaszentiványi táncok

Budapest VI. – Weryus Mozgásstúdió

19:30 - 22:00

Táncolj velünk

Siklós – Művelődési Központ

18:00

Folkembassy Klubest: A népzene és a világzene kapcsolata

Budapest XI. – Fonó Budai Zeneház

20:00 - 22:00

Kertész Nótakör: Gömöri nóták tanulása

Budapest VIII. – Klisé Bár

19:00 - 21:00

Pásztorok nyomában

Szentendre – Skanzen

11:00

Aranytíz néptánctanfolyam

Budapest V. – Aranytíz Kultúrház

19:00 - 21:45

Néptáncoktatás Kalotaszegi invertita és szapora

Budapest VI. – Szüerro Tánciskola

19:00 - 21:00

Szépszerével: Moldvai táncház

Budapest V. – Háló Kulturális Központ

20:00 - 23:00

Magyar táncház Csiduval

Budapest VII. – HellóAnyu kávézó

19:00 - 22:00

Intenzív Néptánc: Képességfejlesztés néptáncosoknak

Budapest II. – Marczibányi Téri Művelődési Központ

19:30 - 20:30

Fekete Bori koncert - Dobroda táncház

Szeged – Millenniumi Kávéház

19:00

Táncházról és társművészetekről

Budapest I. – Hagyományok Háza

19:00

Pajta tánckör

Kaposvár – Művészbejáró

19:00 - 21:00

Barangolások a Kárpát-medencében

Hajdúböszörmény – Művelődési Központ

19:00

Vígzenészek koncert

Budapest VIII. – Nem adom fel Cafe

19:00 - 20:00

Berecz András: Ha vagyunk - hát legyünk

Budapest XVIII. – Közösségi Ház

18:00

Magyar táncház

Budapest XVIII. – Rózsa Művelődési Ház

16:00

Népzenei Műhely és táncház

Szentendre – Barlang

19:00 - 22:00

Pálházi Bence és bandája táncház

Makó – Szent Gellért Borház

18:00

Táncház gyerekeknek

Budapest XVIII. – Rózsa Művelődési Ház

16:00

Ifiház családi délután

Debrecen – Ifjúsági Ház

16:00