Folkrádió

2018. július

Új esemény feltöltéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni kell.

Előző hét Következő hét

Időpont Megnevezés Város Cím
július 16., hétfő
II. Pusztinai Népművészeti Gyerektábor Pusztina,
Románia
II. Tisza-tavi énekes tábor Tiszaszőlős Levendula Vendégház
Alkotmány u. 18
IV. Hencida Családi Tábor Gömörszőlős
IV. Nagyecsedi Folktábor Nagyecsed Református Gimnázium
VIII. Györgyfalvi Népzene és Néptánctábor Györgyfalva,
Románia
Bethlen-ház
XII. Alföldi Citerás Népzenei Tábor Báránd Általános Iskola
Kossuth u. 51.
XIV. Körösszakáli Néptánctábor Körösszakál Művelődési Ház
Templom út 1.
XIV. Szőttes Felvidéki Folktábor Ipolyszakállas,
Szlovákia
XVII. Kárpát-medence Határok Nélkül Tábor Pomáz Magyar Vár Tábor
Majdán utca 1.
XXIV. Székelyföldi Tánctábor Felsősófalva,
Románia
XXIV. Vadvirág Néptánc- és Népzenei Tábor Ada,
Szerbia
Lóversenypálya
07:15–17:00 Néptánc Napközis Tábor Debrecen Hajdú Táncegyüttes
Hatvan utca 32.
08:00–16:00 Napközis néptánctábor Rácalmás Művelődési Ház
19:00–21:00 Bonchidai Magyar és Román táncok Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
21:00–02:00 Szimpla táncház Budapest
1075
Szimpla Kert
Kazinczy utca 14.
július 17., kedd
Gombaszögi Folkszöglet Gombaszög,
Szlovákia
II. Pusztinai Népművészeti Gyerektábor Pusztina,
Románia
II. Tisza-tavi énekes tábor Tiszaszőlős Levendula Vendégház
Alkotmány u. 18
IV. Hencida Családi Tábor Gömörszőlős
IV. Nagyecsedi Folktábor Nagyecsed Református Gimnázium
VIII. Györgyfalvi Népzene és Néptánctábor Györgyfalva,
Románia
Bethlen-ház
XII. Alföldi Citerás Népzenei Tábor Báránd Általános Iskola
Kossuth u. 51.
XIV. Körösszakáli Néptánctábor Körösszakál Művelődési Ház
Templom út 1.
XIV. Szőttes Felvidéki Folktábor Ipolyszakállas,
Szlovákia
XVII. Kárpát-medence Határok Nélkül Tábor Pomáz Magyar Vár Tábor
Majdán utca 1.
XXIV. Székelyföldi Tánctábor Felsősófalva,
Románia
XXIV. Vadvirág Néptánc- és Népzenei Tábor Ada,
Szerbia
Lóversenypálya
07:15–17:00 Néptánc Napközis Tábor Debrecen Hajdú Táncegyüttes
Hatvan utca 32.
08:00–16:00 Napközis néptánctábor Rácalmás Művelődési Ház
19:00–21:00 Bonchidai Magyar és Román táncok Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
július 18., szerda
Gombaszögi Folkszöglet Gombaszög,
Szlovákia
II. Pusztinai Népművészeti Gyerektábor Pusztina,
Románia
II. Tisza-tavi énekes tábor Tiszaszőlős Levendula Vendégház
Alkotmány u. 18
IV. Hencida Családi Tábor Gömörszőlős
IV. Nagyecsedi Folktábor Nagyecsed Református Gimnázium
IV. Őrségi Néptánctábor Szalafő
VIII. Györgyfalvi Népzene és Néptánctábor Györgyfalva,
Románia
Bethlen-ház
XII. Alföldi Citerás Népzenei Tábor Báránd Általános Iskola
Kossuth u. 51.
XIV. Körösszakáli Néptánctábor Körösszakál Művelődési Ház
Templom út 1.
XIV. Szőttes Felvidéki Folktábor Ipolyszakállas,
Szlovákia
XVII. Kárpát-medence Határok Nélkül Tábor Pomáz Magyar Vár Tábor
Majdán utca 1.
XXIV. Székelyföldi Tánctábor Felsősófalva,
Románia
XXIV. Vadvirág Néptánc- és Népzenei Tábor Ada,
Szerbia
Lóversenypálya
07:15–17:00 Néptánc Napközis Tábor Debrecen Hajdú Táncegyüttes
Hatvan utca 32.
08:00–16:00 Napközis néptánctábor Rácalmás Művelődési Ház
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
1068
Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00–21:00 Bonchidai Magyar és Román táncok Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
19:00–23:00 Moldvai csángó táncház Budapest
1016
víztározó bejáratánál
Gellért-hegy
21:00 Anna-bál Prímásverseny gála Balatonfüred Gyógy tér
július 19., csütörtök
Gombaszögi Folkszöglet Gombaszög,
Szlovákia
II. Pusztinai Népművészeti Gyerektábor Pusztina,
Románia
II. Tisza-tavi énekes tábor Tiszaszőlős Levendula Vendégház
Alkotmány u. 18
IV. Hencida Családi Tábor Gömörszőlős
IV. Nagyecsedi Folktábor Nagyecsed Református Gimnázium
IV. Őrségi Néptánctábor Szalafő
VIII. Györgyfalvi Népzene és Néptánctábor Györgyfalva,
Románia
Bethlen-ház
XII. Alföldi Citerás Népzenei Tábor Báránd Általános Iskola
Kossuth u. 51.
XIV. Körösszakáli Néptánctábor Körösszakál Művelődési Ház
Templom út 1.
XIV. Szőttes Felvidéki Folktábor Ipolyszakállas,
Szlovákia
XVII. Kárpát-medence Határok Nélkül Tábor Pomáz Magyar Vár Tábor
Majdán utca 1.
XXIV. Székelyföldi Tánctábor Felsősófalva,
Románia
XXIV. Vadvirág Néptánc- és Népzenei Tábor Ada,
Szerbia
Lóversenypálya
XXVII. Bilibáncs népi hagyományőrző fesztivál Rábapatona Diófa Vendéglő
Rábaszer út 2.
07:15–17:00 Néptánc Napközis Tábor Debrecen Hajdú Táncegyüttes
Hatvan utca 32.
08:00–16:00 Napközis néptánctábor Rácalmás Művelődési Ház
19:00–21:00 Bonchidai Magyar és Román táncok Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
július 20., péntek
Gombaszögi Folkszöglet Gombaszög,
Szlovákia
II. Pusztinai Népművészeti Gyerektábor Pusztina,
Románia
II. Tisza-tavi énekes tábor Tiszaszőlős Levendula Vendégház
Alkotmány u. 18
IV. Hencida Családi Tábor Gömörszőlős
IV. Nagyecsedi Folktábor Nagyecsed Református Gimnázium
IV. Őrségi Néptánctábor Szalafő
VIII. Györgyfalvi Népzene és Néptánctábor Györgyfalva,
Románia
Bethlen-ház
X. Hungarikum Fesztivál Balatonalmádi
Szent István sétány
XII. Alföldi Citerás Népzenei Tábor Báránd Általános Iskola
Kossuth u. 51.
XIV. Körösszakáli Néptánctábor Körösszakál Művelődési Ház
Templom út 1.
XIV. Szőttes Felvidéki Folktábor Ipolyszakállas,
Szlovákia
XVII. Kárpát-medence Határok Nélkül Tábor Pomáz Magyar Vár Tábor
Majdán utca 1.
XXIV. Székelyföldi Tánctábor Felsősófalva,
Románia
XXIV. Vadvirág Néptánc- és Népzenei Tábor Ada,
Szerbia
Lóversenypálya
XXVII. Bilibáncs népi hagyományőrző fesztivál Rábapatona Diófa Vendéglő
Rábaszer út 2.
07:15–17:00 Néptánc Napközis Tábor Debrecen Hajdú Táncegyüttes
Hatvan utca 32.
08:00–16:00 Napközis néptánctábor Rácalmás Művelődési Ház
13:30 Somogyi ugrós villámcsődület Kassa,
Szlovákia
16:00–23:00 Somló táncház Pápa
Fő tér
18:00 Folkudvar Kapolcs
18:30 Hajdú táncház a Szeredással Debrecen Campus Fesztivál
18:30–20:30 Néptáncoktatás felnőtteknek Budapest
1068
Naptűz Táncegyüttes
Városligeti fasor 2.
19:00–21:00 Bonchidai Magyar és Román táncok Budapest
1039
Csillaghegyi Közösségi Ház
Mátyás király út 11-15.
22:00 Rácskert folkkocsma Budapest
1072
Rácskert
Dob utca 40.
július 21., szombat
Gombaszögi Folkszöglet Gombaszög,
Szlovákia
II. Pusztinai Népművészeti Gyerektábor Pusztina,
Románia
II. Tisza-tavi énekes tábor Tiszaszőlős Levendula Vendégház
Alkotmány u. 18
IV. Hencida Családi Tábor Gömörszőlős
IV. Nagyecsedi Folktábor Nagyecsed Református Gimnázium
IV. Őrségi Néptánctábor Szalafő
VIII. Györgyfalvi Népzene és Néptánctábor Györgyfalva,
Románia
Bethlen-ház
X. Hungarikum Fesztivál Balatonalmádi
Szent István sétány
XII. Alföldi Citerás Népzenei Tábor Báránd Általános Iskola
Kossuth u. 51.
XIV. Dél-amerikai Néptánctalálkozó és tábor Buenos Aires,
Argentína
XIV. Körösszakáli Néptánctábor Körösszakál Művelődési Ház
Templom út 1.
XIV. Szőttes Felvidéki Folktábor Ipolyszakállas,
Szlovákia
XVII. Kárpát-medence Határok Nélkül Tábor Pomáz Magyar Vár Tábor
Majdán utca 1.
XXIV. Székelyföldi Tánctábor Felsősófalva,
Románia
XXIV. Vadvirág Néptánc- és Népzenei Tábor Ada,
Szerbia
Lóversenypálya
XXVII. Bilibáncs népi hagyományőrző fesztivál Rábapatona Diófa Vendéglő
Rábaszer út 2.
09:00 A Magyar Kalap Ünnepe Balmazújváros Veres Péter Emlékpark
11:00 Folkudvar Kapolcs
18:00 Berecz András műsor Vác Pannónia ház
18:00 Lelkes táncház München,
Németország
Minoa
Zwergerstr.28
július 22., vasárnap
IV. Hencida Családi Tábor Gömörszőlős
IV. Őrségi Néptánctábor Szalafő
VIII. Györgyfalvi Népzene és Néptánctábor Györgyfalva,
Románia
Bethlen-ház
VIII. Hagyományőrző Népzenei Tábor Tiszafüred Albatrosz Kemping
X. Hungarikum Fesztivál Balatonalmádi
Szent István sétány
XII. Alföldi Citerás Népzenei Tábor Báránd Általános Iskola
Kossuth u. 51.
XIV. Dél-amerikai Néptánctalálkozó és tábor Buenos Aires,
Argentína
XIV. Szőttes Felvidéki Folktábor Ipolyszakállas,
Szlovákia
XVII. Kárpát-medence Határok Nélkül Tábor Pomáz Magyar Vár Tábor
Majdán utca 1.
XX. Kommandói Cigányfolklór Tábor Kommandó,
Románia
XXII. Gyimesi tánctábor Gyimesközéplok,
Románia
XXIV. Székelyföldi Tánctábor Felsősófalva,
Románia
XXIV. Vadvirág Néptánc- és Népzenei Tábor Ada,
Szerbia
Lóversenypálya
XXXIV. Téka Népművészeti Tábor Nagykálló-Harangod
11:00 Folkudvar Kapolcs
17:00–02:00 I. Mérai tánc ünnepe Méra,
Románia
Szarka-Telek
20:00 Fokos zenekar: lemezbemutató Zentagunaras,
Szerbia

Előző hét Következő hét